ZonaShqiptare.co.nr
ZonaShqiptare.co.nr 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.

ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
ZonaShqiptare.co.nr EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
ZonaShqiptare.co.nr EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
ZonaShqiptare.co.nr EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
ZonaShqiptare.co.nr EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
ZonaShqiptare.co.nr EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
ZonaShqiptare.co.nr EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
ZonaShqiptare.co.nr EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
ZonaShqiptare.co.nr EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
ZonaShqiptare.co.nr EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
ZonaShqiptare.co.nr EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
ZonaShqiptare.co.nr EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
ZonaShqiptare.co.nr EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
ZonaShqiptare.co.nr EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
ZonaShqiptare.co.nr EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
ZonaShqiptare.co.nr EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
ZonaShqiptare.co.nr EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
DeViL (367)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Amarda (324)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Star Girl (222)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Android (127)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
The Game (120)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
PLUTO (114)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Jennifer (46)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
FoX (33)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
GT (22)
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
DeViL
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
PLUTO
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Amarda
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
FoX
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Star Girl
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
The Game
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
GT
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Napoleon
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 
Dreamer
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcapZonaShqiptare.co.nr I_voting_barZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap19%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 19% [ 24 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap4%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 4% [ 5 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap11%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 11% [ 14 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap21%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 21% [ 26 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap10%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 10% [ 12 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap6%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 6% [ 8 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap2%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 2% [ 2 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap2%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 2% [ 3 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap21%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 21% [ 27 ]
ZonaShqiptare.co.nr I_vote_lcap4%ZonaShqiptare.co.nr I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Mesazh nga forumi

Vizitor! Mire se erdhe! Ju keni nje numer prej: 9 mesazh/e ne kete forum. Stafi i forumit ju uron nje qendrim te kendshem ne vazhdim...

Forum
ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Live The Life forum


Live The Life forumWake up... Live the Life... You Love

11Fri Mar 16, 2012 4:52 pm
DeViL Live The Life Welcome!!
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi me antaret e forumit


Prezantimi me antaret e forumitPrezantimi me antaret e tjere te forumit!

Moderator: Moderators
936Mon Nov 21, 2011 9:59 am
FoX Pershendetje!
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe urime!


Pershendetje dhe urime!Pershendetjet dhe urimet ne lidhje me antaret dhe evente te ndryshme ne forum.

Moderator: Moderators
530Fri Dec 02, 2011 9:49 am
PLUTO Mirmengjes!
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja e forumit


Rregullorja e forumitRregullorja/Rules

Moderator: Moderators
11Thu Oct 13, 2011 8:20 am
DeViL Rregullorja e forumit
Asnjë mesazh i ri

Portali i forumit


Portali i forumitInformacionet e ndryshme ne lidhje me ngjarjet e dites ne Shqiperi.

Moderator: Moderators
9797Fri Jan 20, 2012 2:02 pm
PLUTO Video Meta-Prifti!!
Asnjë mesazh i ri

Gazeta SHQIP


Gazeta SHQIPe Perditshme e Pavarur

Moderator: Moderators
859Fri Nov 11, 2011 9:05 am
DeViL Gazeta SHQIP - Opinion
Asnjë mesazh i ri

Gazeta Panorama


Gazeta PanoramaPanorama Online. Panorama Sport. Psikologji. Panorama PLUS. Suplementi "Un Gruaja"

Moderator: Moderators
724Fri Nov 11, 2011 9:11 am
DeViL Panorama Online
Asnjë mesazh i ri

Gazeta Shqiptare


Gazeta ShqiptareLajmet e fundit shqiptare dhe te huaja!

Moderator: Moderators
327Fri Nov 11, 2011 9:20 am
DeViL Gazeta Shqiptare - Titujt kryesore
Asnjë mesazh i ri

Gazeta Shekulli


Gazeta ShekulliGazeta Shekulli Online.

Moderator: Moderators
322Fri Nov 11, 2011 9:26 am
DeViL Gazeta Shekulli - Titujt kryesore
Asnjë mesazh i ri

Media vizive


Media viziveInformacione qe vijn nga media vizive ne shqiperi.

Moderator: Moderators
13Fri Oct 14, 2011 10:35 am
DeViL Roli i medias
Asnjë mesazh i ri

Lajme nderkombetare


Lajme nderkombetareLajme qe vijn nga bota. Informacione nga media vizive dhe e shkruar boterore.

Moderator: Moderators
66Fri Oct 14, 2011 9:10 am
DeViL Obama për Iranin: Do aplikojmë sanksione
Asnjë mesazh i ri

Programe Televizive


Programe TeleviziveDicka rreth programeve te televizioneve shqiptare.

Moderator: Moderators
812Tue Oct 18, 2011 9:05 am
DeViL FIKS FARE !!
Asnjë mesazh i ri

Organizata


Organizata Shqiptare dhe te huaja. Qellimet, platforma dhe arritjet.

11Tue Dec 06, 2011 10:20 am
Sweetness Aleanca Kuq e Zi
Asnjë mesazh i ri

Filmat me te fundit online


Filmat me te fundit onlineKetu mund te shikoni filmat qe deshironi online ose trials ne rast se filmi nuk gjendet akoma neper faqet zyrtare te filmave te huaj ose shqiptare.

Moderator: Moderators
1010Thu Oct 20, 2011 10:40 am
The Game Harry Potter and the Deathly Hallows (2010)
Asnjë mesazh i ri

Shkarko filma / Download Film


Shkarko filma / Download FilmKetu mund te gjeni linke per filmat qe doni te shkarkoni.

Moderator: Moderators
11Thu Oct 27, 2011 8:24 am
PLUTO MegaVideo.com
Asnjë mesazh i ri

Diskutime rreth filmave


Diskutime rreth filmaveKetu mund te komentoni apo diskutoni rreth nje filmi te caktuar.

Moderator: Moderators
33Thu Nov 10, 2011 11:59 am
DeViL Kung Fu Panda 2 fiton 920 mijë euro
Asnjë mesazh i ri

Foto lajm.


Foto lajm.Foto lajm forum. Foto me pershkrimin e caktuar.

Moderator: Moderators
1111Fri Oct 21, 2011 9:26 am
DeViL Shperthimi ne Bulqize!
Asnjë mesazh i ri

Albumi fotografik i antareve te forumit


Albumi fotografik i antareve te forumitKetu antaret mund te vendosin foto e tyre personale!

Moderator: Moderators
00
Asnjë mesazh i ri

Foto komike


Foto komikeKetu mund te postoni foto qe ju duken komike!

Moderator: Moderators
117Thu Oct 13, 2011 10:08 am
The Game Foto komike
Asnjë mesazh i ri

Foto te ndryshme


Foto te ndryshmeKetu mund te postoni foto te ndryshme si psh: foto natyre, foto makinash, foto motorrash, foto amjentesh etj...

Moderator: Moderators
10181Sat Feb 07, 2015 11:30 pm
edi.devolli.1 Foto te Genta Ismajlit
Asnjë mesazh i ri

Video-keng


Video-kengPostoni video me permbajtje kengesh te huaja dhe shqiptare.

Moderator: Moderators
49Sat Jan 07, 2012 9:07 am
Sweetness Urimi i Top Medias per festat
Asnjë mesazh i ri

Zona YouTube


Zona YouTubeVideot me te klikuara ne YouTube.

Moderator: Moderators
423Fri Jan 20, 2012 3:09 pm
PLUTO Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Asnjë mesazh i ri

Video komike


Video komikeKetu pak humor...

Moderator: Moderators
312Wed Nov 09, 2011 8:01 pm
Sweetness Video humor
Asnjë mesazh i ri

Albumet e kengetareve


Albumet e kengetareveAlbumet e kengetareve shqiptare.

Moderator: Moderators
00
Asnjë mesazh i ri

Diskutime pa kufi!!


Diskutime pa kufi!!Tema dhe diskutime ne lidhje me gjithcka qe mund te diskutohet!

Moderator: Moderators
524Sat Nov 12, 2011 10:02 pm
JoKeR Vazhdo numerimin! ec atyyyy
Asnjë mesazh i ri

Chit-Chat


Chit-ChatChit Chat

Moderator: Moderators
369Wed Nov 09, 2011 11:15 am
DeViL Super Postuesi :p
Asnjë mesazh i ri

Dashuri dhe pasion


Dashuri dhe pasionC`fare dini per dashurine? Tregoje ketu!

Moderator: Moderators
23Fri Jun 29, 2012 9:18 am
oltian cerri Poezi dashurie
Asnjë mesazh i ri

Bota e modes


Bota e modesModa shqiptare dhe ajo boterore. Githcka ne lidhje me te!

Moderator: Moderators
33Thu Nov 10, 2011 12:01 pm
Sweetness Lule shumgjyrshe ne moda
Asnjë mesazh i ri

Showbiz & Lifestyle


Showbiz & LifestyleGjithcka rreth showbiz dhe lifestyle. Temat me te prekura

Moderator: Moderators
97106Tue Dec 06, 2011 9:24 am
Sweetness Trupi i përkryer i Irina Shayk
Asnjë mesazh i ri

VIP-at Shqiptare


VIP-at ShqiptareV.I.P - at shqiptare dhe gjithcka qe ndodh me to publikohet ketu ne kohe reale.! Diskutoni rreth tyre dhe gjerave qe i rrethojn.

Moderator: Moderators
4456Tue Dec 06, 2011 9:49 am
Sweetness Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme


ThashethemeThashetheme mbi vip-at shqiptare dhe ato nderkombetare! Gjithcka qe thuhet per to.

Moderator: Moderators
1517Mon Nov 21, 2011 10:37 am
FoX Anxhela lançon linjën “Martini bikini”
Asnjë mesazh i ri

Sport news


Sport newsLajmet me te fundit nga bota e sportit. Te thena dhe te pathenat.

Moderator: Moderators
1717Mon Nov 21, 2011 10:21 am
FoX Van Basten lavdëron Barcelonën
Asnjë mesazh i ri

Letersia


LetersiaNë kulturën e shqiptarëve ka lënë gjurmën e saj të thellë historia e tyre e brendshme dhe e jashtme.

Moderator: Moderators
1829Mon Oct 17, 2011 9:49 am
Sweetness Fan Noli....
Asnjë mesazh i ri

Zona e te rriturve (+18)


Zona e te rriturve (+18)Ndalohet hyrja ne kete zone e personave nen 18 vjec.

Moderator: Moderators
420Fri Mar 28, 2014 1:19 am
agetamuco Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Asnjë mesazh i ri

Zona Playboy


Zona PlayboyZona Playboy shikohet vetem neqoftese je antare i ketij forumi. Ndalohet hyrja per antaret nen 18 vjeç.

Moderator: Moderators
8136Fri Nov 11, 2011 3:17 pm
DeViL Adriana Lima Foto Nudo
Asnjë mesazh i ri

V.I.P Biografi


V.I.P BiografiBiografia e Vip-ave. Gjithcka rreth tyre.

Moderator: Moderators
33Wed Nov 09, 2011 9:11 pm
Sweetness Biografia e Elvana Gjates
Asnjë mesazh i ri

Zona Durrsake


Zona DurrsakeGjithcka rreth "DURRESIT". Historia, foto, traditat e gjithcka...

Moderator: Moderators
121Fri Nov 11, 2011 2:38 pm
DeViL Foto nga qyteti i "Durresit"
Asnjë mesazh i ri

Erotic Site


Erotic SiteZona erotice mundesuar nga EroticSite.co.nr Permban postime per te rritur. Ndalohet hyrja per personat nen 18 vjeç.


Moderator: Moderators
1292Mon Jan 22, 2018 9:22 pm
kamerras10 seks me motren time te madhe
Asnjë mesazh i ri

Info Albania


Info AlbaniaSe shpejti...


Moderator: Moderators
33Tue Feb 04, 2014 8:38 pm
vini_on Kerkoj pune
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe & Votime


Sondazhe & VotimeSondazhe dhe votime te ndryshme!

Moderator: Moderators
414Fri Jun 29, 2012 9:14 am
oltian cerri Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Asnjë mesazh i ri

Stafi i forumit


Stafi i forumitStafi i forumit ZonaShqiptare.

00
Asnjë mesazh i ri

Sugjerime & Ankesa


Sugjerime & AnkesaKetu mund te beni sugjerime per te permirsuar stafin ose paraqitjen e forumit gjithashtu dhe ankesat qe keni ne lidhje me kete forum.

Moderator: Moderators
11Wed Nov 09, 2011 11:08 am
Sweetness Ankesat!!!
Asnjë mesazh i ri

Te duhet ndihme? kerko ketu


Te duhet ndihme? kerko ketuKetu jepet ndihme ne lidhje me forumin dhe perdorimin e ktij forumi.

Moderator: Moderators
14Sat Oct 15, 2011 8:40 am
Amarda Ndihme!!!!
Asnjë mesazh i ri

Arkiva e forumit


Arkiva e forumitTemat e levizura, te fshira ose ato qe kan kaluar kohe te gjate pa u pare apo u shkruajtur i gjeni ketu.


Moderator: Moderators
2726Wed Nov 16, 2011 4:02 pm
Sweetness Arkiva / Archives

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1979 artikuj

Forumi ka 303 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri elez hidri

Kush është në linjë

Kush është në linjë

3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 145 më Fri Nov 11, 2011 4:14 pm
Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: DeViL (31)

Legjenda : [ Forum Leaders ][ Support ][ Administrators ][ Menagers ][ Moderators ][ Bots ][ Vips ]

  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Create a forum on Forumotion | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions