ZonaShqiptare.co.nr
Si me qiu tezja ime 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Si me qiu tezja ime EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Si me qiu tezja ime EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Si me qiu tezja ime EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Si me qiu tezja ime EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Si me qiu tezja ime EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Si me qiu tezja ime EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Si me qiu tezja ime EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Si me qiu tezja ime EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Si me qiu tezja ime EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Si me qiu tezja ime EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Si me qiu tezja ime EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Si me qiu tezja ime EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Si me qiu tezja ime EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Si me qiu tezja ime EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Si me qiu tezja ime EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Si me qiu tezja ime EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Si me qiu tezja ime EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Si me qiu tezja ime EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Si me qiu tezja ime EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Si me qiu tezja ime EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Si me qiu tezja ime EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Si me qiu tezja ime EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Si me qiu tezja ime EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Si me qiu tezja ime EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Si me qiu tezja ime EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Si me qiu tezja ime EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Si me qiu tezja ime EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Si me qiu tezja ime EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Si me qiu tezja ime EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Si me qiu tezja ime EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
DeViL (367)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Amarda (324)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Android (127)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
The Game (120)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
FoX (33)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
GT (22)
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
DeViL
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
PLUTO
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Amarda
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
FoX
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Star Girl
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
The Game
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
GT
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Napoleon
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 
Dreamer
Si me qiu tezja ime I_vote_lcapSi me qiu tezja ime I_voting_barSi me qiu tezja ime I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Si me qiu tezja ime I_vote_lcap19%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap4%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap11%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap21%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap10%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap6%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap2%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap2%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap21%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Si me qiu tezja ime I_vote_lcap4%Si me qiu tezja ime I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Erotic Site » Erotic Site » Si me qiu tezja ime

Si me qiu tezja ime

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Si me qiu tezja ime Empty Si me qiu tezja ime prej Sat Sep 21, 2013 5:56 pm

Poli


Vizitor
Si me qiu tezja ime 59211_13big

Jam nga tr.Jam 24 vjec.Pas kaq kohe desha te ndaj me ju kete histori qe me ka ndodhur para nje viti.Un jetoj ne tr dhe jam vetem sepse familja eshte jashte shqiperie.Ketu ne tr kam plot te aferm.Por me shum qe behem ishte tezja ime qe shkoja shpesh tek ajo.Ajo eshte 33 vjece dhe eshte e martuar me dy femije.Eshte shum e pasur sepse burrin e ka biznesmen.Dhe rrjedhimisht e mban veten shume.Ngjan si 25 vjece.Eshte shum e pashme.Un shkoj shpesh tek ajo dhe ja marr femijet ja nxjerr ne fundjave pasi i ka te vegjel.Habitem me te sa e mire qe eshte edhe pse ka dy femije.Gjithmone e ngacmoja me shaka.Burri i dilte shpesh jashte shqiperie.Nje dite ndodhesha aty ne shtepine e saj superluksoze dhe u shtruam me mhb.Ajo filloi te hapej shume me mua saqe arriti te me tregonte qe marrdhenien me burrin e kishte shum keq pasi kishin mbi 1 vit qe skishin bere seks as 4-5 here.Madje kishte 4 muaj qe sbente seks.u shokova pasi ajo eshte nje super femer seksi.Femra si ajo un i kam enderr ti qi njeher.E mban veten aq shume saqe as ne tv ste rruhet kari ti shikosh.Cfar thua i thash...po mu pergjigj ajo.Jam shum keq.Kam gjith kete kohe qe sbej seks.Ate dite femijet ja kishte marre vjehrra.Dhe ishim vetem un dhe ajo ne shtepi.Pa ekzagjerim gjoksin e ka katra a me te madh dhe shum shum te ngritur.Eshte e gjate ne krahasim me femrat e tjera me floke te zeza.Eshte tezja ime por smund ta mohoj qe eshte super pidh.Eshte nje kafshe e vertet.Duke bere mhb shkoi sh vone.Ajo me tha rri fli ketu se edhe un vetem jam.Po pertoja te shkoja ne shtepi dhe qendrova.E kisha bere shum here por kesaj here ishte dicka me ndryshe.Se si po me dukej.Ndoshta ngaqe u hapem me njeri tjetrin.Nje moment ika ne tualet.Kur kthehem e shoh teksa po nderrohej dhe veshi nje kemishe nate shum provokuese.Uaaaaa si i dilte trupi.Gjysma gjoksit ishte jashte dhe ishte i shkurter fare.Uaaaa i thash direkt...kush eshte ai qe te refuzon ty...ti mu pergjigj ajo...dhe fillova te qesh..Mos qesh me tha po eja ulu me tezen tende..u ula e kapa nga qafa dhe ajo me shtrengoi dhe me mbeshteti te gjoksi i saj...me preku dhe me tha sa trup te forte qe ke me nje ze gjith epsh...teze cpo ben i thash.Mos fol por me shtrengo edhe ti me tha.U shokova por trupi i saj me eksitoi.e kisha aq ngjitur saqe mu be kari dru.E ferkova nga shpina dhe i thash do te te bej nje masazh...ajo u shtri dhe kishte nje trup mrekulli...aq te bute sepse shpenzonte leke pafund per bukurine e saj.Disa gjera i kishte natyrale...gjoksin dhe bukurine...bythet dhe shalet i kishte bere me palester.Po me te vertet nje kafshe po ju them.fillova ti bej masazh dhe kari mu be dru teksa i perkedhelja shpinen dhe po digjesha ta prekja nga bythet dhe shalet...uaaaaa si i kishte.hera pare qe e shikoja aq te zhveshur...ajo fillo te renkonte...akulli u thye kur ajo me pershperiti...mi shtyp kembet...aty u cmenda fare...direkt duart e mia preken shalet e saj dhe ja coja deri te bythet...ja ngrija ato bythet e buta dhe te ngritura lart...uf cfar kenaqesie po ndjeja un...as ajo nuk po i linte gje manget..mu kthye e me tha mjaft se u cmenda po shtrihu ketu me mua....u shtriva me te dhe ishte casti qe nuk isha me ne kete bote...ajo me afrohet dhe me futi llapen..me puthte si e marre...por se mohoj dot qe ishte nje puthje qe me dritheroi...sa mire qe puthte.asnjeher skisha ndjere aq eksitim nga nje puthje...fillova ta puthja edhe un.Ja ngrita ate kemishen qe kishte te veshur dhe fillova ta prek nga bythet...ajo peshperiste mos ki turp por me cmend sonte...trego qe je mashkull i vertet.ajo fjale me nxiti dhe fillova ta zhvesh ja hoqa tangat qe kishte veshur dhe fillova ta lepij kudo ne trup.Arrita ne pidhin e saj...ohhhh cfar ere i binte...nje ere qe me eksitoi...sme besohej qe kishte mami te atilla.me trup perfekt...ja lepija pidhin si i marre...ja lepija pa pushim...ja futa llapen brenda ne pidhe dhe degjoja vetem renkime dhe britma...oshin britmat e saj qe i nxirrte nga eksitimi...u cmend fare...me shtrngonte floket dhe un kur e degjoja tek bertiste ja levizja gjuhen si i cmendur...ja fusja brenda ne pidh fare dhe ja levizja...un thash se u cmend...skam pare femer te bertiste ashtu...ja terhiqja buzet e pidhit dhe ja mbaja aty...ajo clirohej dhe vetem nxirrte orgazme....u ngrita dhe ja lepija cicat...sa e ksihte koken e cices....me futej ne goje si biberon...ja thithja fort sa e bera me shenje siper cices...e kishte gjoksin katra po ju them...cmendeshe aty...ajo me shtyu ne krevat dhe filloi te ma lepinte karin.As ne porno skisha pare te lepinte karin ashtu...e thithte saqe ma mpiu....e fuste pothuajse te terin ne goje...e thithte thashe se ma hengri fare...fillova te eksitohesha e po me vinte nga casti ne cast te prishesha..i thoja qe po prishesha..ajo po cmendej per vete dhe me tha qe kete nate sdo e harrosh kurre.do te te cmend.mu prish ne goje me thoshte...aty un u cmenda dhe u prisha ne gojen e saj...ju derdha komplet..skisha pare dicka te atille...gjith sperma ime u derdh ne gojen e saj...u cmendem fare...ajo nderkohe me thoshte qe do cmendesh gjith naten...sic me cmende me gojoren qe me bere do te te cmend me pozicionet qe do bejme...filloi te ma merrte perseri ne goje qe te me ngrihej prap qe te fillonim te benim sek...Tre here ma pompoi dhe mu be dru perseri..E ngrita dhe ja futa avash avash....fjalet e saj me cmendnin...qije tezen tende....qije tezen tende fort...un si kafshe i vertet vetem e qija...ajo bertiti oh cfare seksi po bej...kurr skam perjetuar seks te atille...un cmendesha kur ajo fliste...e qija pa pushim...renkonte dhe arrinte orgazmen cdo 30 sekonda....e ktheva mbrapa dhe e qija me stil doggy...pllaq pllaq benin trupat tane qe perplaseshin...trupi im perplasej tek bythet e saj aq te mrekullueshme...ishte nje njeri i cmendur ne shtrat...se kisha imagjinuar se edhe mua do me ndodhte kjo dhurate kaq e bukur...ajo u kthye peshtyu gjoksin dhe ma futi karin mes dy cicave te saj....kari im dukej sikur u shkri...cfar nuk dinte ai njeri te bente...i jepte fort me sa fuqi te kishte...nderkohe e lepinte koken e karit....ufffff cfar kenaqesie qe ndjeja.U shtriva dhe ajo me hipi siper...kjo ishte pjesa e cmendurise se radhes...po me qinte ajo mua...po po me qinte ajo mua....rrotullohej mbi karin tim saqe me dukej sikur po ma thyente..hidhej lart e poshte dhe levizte pastaj majtas djathtaj qe te arrinte dhe vete orgazmen.45 minuta seks kemi bere pa pushim.deri sa mu kthye ng mbrapa dhe hidhej perseri lart e poshte ...as pornostaret nuk kan ashty bythesh...nuk po ju genjej.I perplaste bythet e buta ne trupin tim teksa qihej...erdhi casti te prishem..e mora e shtiva dhe doja ti prishesha ne cica...ja perplasa karin ne cica dhe u cmenda...doli 1 kg sperme mbi cicat e saj..ju mbushen cicat me spermen time...ja ferkoja spermen mbi trup nderkohe.Ajo pershperiste...kam nje surprize tjeter per ty pastaj...un isha i keputur ne ato momente...ndenjem ashtu te shtrire per disa minuta dhe vetem ja prekja ate cicen e madhe...ajo buzeqeshi dhe me tha qe skishte perjetuar kurre seks te atille...me komplimentoi dhe me tha qe je nje hamshor i vertet ne shtrat...ti e cmend nje femer.Por ajo se dinte qe per mua ishte hera e pare qe jepesha aq shum nje femre.Pasi kisha bere seks por te perjetoja ate lloj kenaqesie...kurre...ajo u ngrit dhe shkoi te lahej..ishte ora diku 11 e nates...u fut ne vaske...degjoja ujin tek rridhte dhe perseri u eksitova...se kuptoja qe prap po me behej seks...shkova ne tualet teksa ajo po lahej dhe me tha duke buzeqeshur...e dija qe do vije...shkova dhe u futa ne vaske me te..fillova tja studioja me imtesi trupin dhe bertita si ka mundesi qe nuk ben seks me ty ai idiot...lere ate me tha dhe eja ma bej edhe njeher gojoren poshte pidhit...e ngita siper vaske dhe fillova tja lepij pidhin gjith epsh....ja lepija perseri...kesaj here fillova tja fus llapen ne vrimen e anusit...ajo ndjente nje kenqesi te papershkueshme....isha i fiksuar ta qija edhe njeher ne bythe...nuk ja kerkova....dhe me tha futma karin ne bythe se e deshiroj...kaq me tha dhe avash avash ja futa rrotulloja karin rreth vrimes se anusit..kari filloi te rreshqiste ne vrimen e anusit te saj...kisha karin ne bythen e tezes time...fillova ta qija...sa bertiti kur ja futa karin...se mora vesh kishte dhimbje apo po eksitohej po me bertiste dhe me thoshte me qi tani...me qi...fillova ta qija si i marre...po e qija ne bythe...gati sa spo qante....vetem me kapte bythet e mia nga mbrapa qe tja fusja sa me thelle..nderkohe ja shtrengoj cicat....cfare ndjesie..deshira ime me e madhe ishte ti prisheshem brenda ne bythe...dhe ate bera...sepse u cmenda...e qiva me aq vrull saqe sperma te perplasej te bytha e saj...erdhi momenti...aty tju them te drejten kam bertitur me sa fuqi kam pasur sepse kurr skam ndjere kenaqesi te atille.po i prishesha brenda...edhe pse ju prisha se nxirrja karin.ajo ishte pjesa qe me shijo me teper...cicat desh ja shkula ngaqe isha eksituar.Si me qiu tezja ime 59211_13big

2Si me qiu tezja ime Empty Re: Si me qiu tezja ime prej Mon Sep 11, 2017 10:54 pm

kamerras10


Antare forumi
Antare forumi
ta kisha edhe nje teze si e jotja.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | Society and Culture | Misc | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions