ZonaShqiptare.co.nr
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu

Nje bote plot informacion!!


Albanian Social Network
SociAlb Albanian Social Network. Filloi rrjeti i ri Social Shqiptar. Bashkohu dhe ti. >> Lidhu me SociAlb 
Main Menu
»  Forumi  «
»  Filmat   «
»  Galleri  «
»  Grupet  «
»  Chat    «
»  Socialb «
»  ShTube «
»  Lajme   «
»  V.I.P      «
»  Foto      «
»  Erotic    «
»  InfoAlb  «

Facebook
Titujt e gazetave
June 2020
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Burimet Informative
Statistikat
Forumi ka 303 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elez hidri

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1979 artikuj v 442 temat
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 145 më Fri Nov 11, 2011 4:14 pm
Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap19%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 19% [ 24 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap4%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 4% [ 5 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap11%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 11% [ 14 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap21%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 21% [ 26 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap10%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 10% [ 12 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap6%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 6% [ 8 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap2%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 2% [ 2 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap2%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 2% [ 3 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap21%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 21% [ 27 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap4%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Video e dites
Foto e dites

 Christina Aguilera pa te brendshme

        

Trupi i përkryer i Irina Shayk

Tue Dec 06, 2011 9:24 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Irina12-lajmi

Irina Shayk, supermodelja ruse dhe e dashura e Cristiano Ronaldos, tregoi edhe një herë pse konsiderohet nga shumë meshkuj si femra më e bukur …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Mesazhi me shishe bashkon të rinjtë 4 mijë km larg

Tue Dec 06, 2011 9:22 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Shishjameleter

Një 11-vjeçar amerikan mbeti i befasuar kur mori përgjigje për një letër të futur në një shishe dhe të hedhur në Oqeanin Atlantik, në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Zbulohet “ylli i rekordeve”

Tue Dec 06, 2011 9:21 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu VFTS102

Rrezatim 100 mijë herë më të madh, 25 herë më i rëndë se Dielli ynë dhe në një distancë prej 160 mijë vjet dritë larg, shkencëtarët …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Lady Gaga si Mbretëreshë Viktoria

Tue Dec 06, 2011 9:19 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Ladygaga123-lajmi

E mësuar të vishet në mënyra nga më të çuditshme, Lady Gaga u shfaq në publik në mënyrë më të papritur… si një princeshë e …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Britney, 30-vjetor mbi akull

Tue Dec 06, 2011 9:19 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Britneyakull1-lajmi

Si një prej yjeve më të mëdha të muzikës ndërkombëtare, Britney Spears mund të kishte zgjedhur një shumë aktivitete të ndryshme …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Social bookmarking
Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of ZonaShqiptare.co.nr on your social bookmarking website

Mesazh Promovues

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions