ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Regjistrohu EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Regjistrohu EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Regjistrohu EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Regjistrohu EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Regjistrohu EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Regjistrohu EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Regjistrohu EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Regjistrohu EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Regjistrohu EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Regjistrohu EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Regjistrohu EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Regjistrohu EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Regjistrohu EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Regjistrohu EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Regjistrohu EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Regjistrohu EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Regjistrohu EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Regjistrohu EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Regjistrohu EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Regjistrohu EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Regjistrohu EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Regjistrohu EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Regjistrohu EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Regjistrohu EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Regjistrohu EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Regjistrohu EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Regjistrohu EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Regjistrohu EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Regjistrohu EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Regjistrohu EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
DeViL (367)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Amarda (324)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Android (127)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
The Game (120)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
FoX (33)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
GT (22)
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
DeViL
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
PLUTO
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Amarda
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
FoX
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Star Girl
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
The Game
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
GT
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Napoleon
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 
Dreamer
Regjistrohu I_vote_lcapRegjistrohu I_voting_barRegjistrohu I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Regjistrohu I_vote_lcap19%Regjistrohu I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Regjistrohu I_vote_lcap4%Regjistrohu I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Regjistrohu I_vote_lcap11%Regjistrohu I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Regjistrohu I_vote_lcap21%Regjistrohu I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Regjistrohu I_vote_lcap10%Regjistrohu I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Regjistrohu I_vote_lcap6%Regjistrohu I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Regjistrohu I_vote_lcap2%Regjistrohu I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Regjistrohu I_vote_lcap2%Regjistrohu I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Regjistrohu I_vote_lcap21%Regjistrohu I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Regjistrohu I_vote_lcap4%Regjistrohu I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Megjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përvec rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës.

Ju pranoni të mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim. Shkrime të tilla do cojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm (dhe njoftimin e ISP-së tuaj). Adresa IP për cdo mesazh regjistrohet për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave. Ju pranoni që webmasteri, administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kycin cdo temë sipas gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorët nuk mund të mbahen përgjegjës nqs ky informacion vidhet.

Ky forum përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum. Adresa e postës elektronike përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs harroni atë që kishit).
Megjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përvec rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës. Ju pranoni të mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim. Shkrime të tilla do cojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm (dhe njoftimin e ISP-së tuaj). Adresa IP për cdo mesazh regjistrohet për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave. Ju pranoni që webmasteri, administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kycin cdo temë sipas gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorët nuk mund të mbahen përgjegjës nqs ky informacion vidhet. Ky forum përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum. Adresa e postës elektronike përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs harroni atë që kishit). Nga stafi i forumit Zonashqiptare.co.nr . Te gjitha te drejtat e rezervuara. Per Info/reklama/abuzime/shtime apo dicka tjeter kontaktoni nje nga antaret e Bordit Drejtues.
Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions