ZonaShqiptare.co.nr
Histori Erotice (Personale) 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Histori Erotice (Personale) EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Histori Erotice (Personale) EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Histori Erotice (Personale) EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Histori Erotice (Personale) EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Histori Erotice (Personale) EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Histori Erotice (Personale) EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Histori Erotice (Personale) EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Histori Erotice (Personale) EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Histori Erotice (Personale) EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Histori Erotice (Personale) EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Histori Erotice (Personale) EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Histori Erotice (Personale) EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Histori Erotice (Personale) EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Histori Erotice (Personale) EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Histori Erotice (Personale) EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Histori Erotice (Personale) EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
DeViL (367)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Amarda (324)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Android (127)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
The Game (120)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
FoX (33)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
GT (22)
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
DeViL
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
PLUTO
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Amarda
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
FoX
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Star Girl
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
The Game
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
GT
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Napoleon
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 
Dreamer
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcapHistori Erotice (Personale) I_voting_barHistori Erotice (Personale) I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap19%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap4%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap11%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap21%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap10%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap6%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap2%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap2%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap21%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Histori Erotice (Personale) I_vote_lcap4%Histori Erotice (Personale) I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Erotic Site » Erotic Site » Histori Erotice (Personale)

Histori Erotice (Personale)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Histori Erotice (Personale) Empty Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:38 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Ketu tregohen histori personale erotice.

Http://Eroticsite.co.nr

2Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:40 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Histori Personale

pershedetje per ju te gjithe lexues te kesaj faqeje,jam 23 vj,dua te ndaj me ju nje historine time vertet e pa haruar,para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te bardhe por faqet rrine gjithmone te kuqe,me nej fjale shume simpatike,shume meshkuj me ndiqnin me sy kudo shkoja por asnje s pranoja s kisha moshen te them te drejten jo se sdoja.nje dite ne shkolle klasa jone vendosem te shkojme ne ub,reth ores 11 dal nga shtepia me shoqet e mia,aty sa hyj ne pub,,, me bie ne sy nje cun shume i bukur po mendoja ku e kisha pare kete,ai s hiqet syte nga mua,me prezantohet aty kuptoj se ishte komshiu im i ri ashtu si edhe une kish pak kohe ne tir,shume sexy ishte trup perfecte,,kaluam bukur ate nate se harroj,si shkoj ora per te ikur nuk edi,por po ecja ne kembe nga rruga e shtepis sime qe mban 1 cerek ore me makine,me vjen pas me nje makine sportive sh e bukur e zeze,shuan hap dritat dicka kuptova se ishte nje i njohur,ndala ktheh koken po s dalloja ne makine kush ishte nga dritat,zbret ai dhe me fton te hyj aty me te,me thot eja aty kam rrugen te coj une,,nuk refuzova pasi edi ishte komshiu im i dashur,pranoj hyj ne makine,ruges shikonte si rrija e shtangur edhe qeshte me mua,me prekte me gjurin e tij,une s flisja fare vetem po ndihesha ne siklet,kur shikoj kish hyre ne nej tj rruge qe jo nuk ishte shtepia ime,i lutem te ikim ne shtepi se behen prinderit merak,ai me thot po sigurishte,por duhet te kaloj gjysem ore me mua te njiehmi me mire,ndal makinen ne nej vende te eret i qete,me afron duart kaq ne qafe edhe fillon puth eger sa me mer fryemn kishte buze te trasha te nxehta tani kur kujtoj me ben te vdes,me puthte eger bukur pastaj kaloj ne qafe,e me poshte ashtu une s refuzoja me me plq kjo,,nje dore e tij pershkonte trupin tim gjokset,dhe ikte poshte ndali mes kofsheve te mia afroj koken aty,me hoqi tangat dhe filloj te lepinte pidhin tim te virgjer ishte hera ime e pare qe me preku nej mashkull edhe me puthi me besoni,isha gati per vdekje te bertiturat dgj ne qihell, i lutem se sdoja te humbja virgjerine ne kete vende te frikshem edhe s kisha mosh per sex por krahte e tij te forte me shtrengonin edhe me shume fute gjuhen ne pidhin tim pastaj prekte klitorin me gjuhe edhe dy gishta depertuan ne pidhin tim ndjeja dhimbje dhe ulerisja forte ,,me zhveshi krejte dhe lepinte trupin tim gjokset e forte te rumbullaketa i merte ne goje edhe majat e tyre i kafshonte sa ndjeja dhimbje sikur fuste thikat aty,,isha poshte tije me me hapi kembet forte dhe afroj karin e tij te madh ishte 23 vj,kishte trup te bukur sportiv edhe bionde ishte,me plq si prekte majen e karit drejte idhit tim e ferkonte lehte shume ,pastaj donte te hynte aty ne mua e shtrnegoja forte i lutesha por e kote hapi edhe me forte kofshet dhe kari i tij huri pake shume pastaj me shume,,s kisha me ze aq shume bertisja ndjeja dhimbje te tmereshme,e futi e nxirte lehte me thoshte te ndjej te dua marezishte me plq idhi yt i ngushte po ndjeja si gjaku im po ridhte drejte kembeve te mia,qaja shume me qinte eger min tera deri sa u derdhe u terhoq edhe u derdhe mbi idhin tim te shkaterruar tashi,,ashtu qendrova pak min si e vdekur,pastaj me lutej te ja merja ne goje as ide nuk kisha ,po me plq si hera e pare doja ta beja edhe une,e mora karin e madh ne doren time te vogel dhe me gjuhen time e prekja lehte tek koka e tij pastaj futa ne goje reth 5 cm edhe shtrengoja me gjuhe time,aty u terhoq se gati po derdhej,renkonte nga kenaqesia,kaluam ne pozite tj,69 ai lepinte pidhin tim pasi ishte qire keq,une karin e tij te madh i mora ne goje edhe koqet e rrumbullaketa edhe lepija edhe bertisja nga kenaqesia,,arita ne orgazem se ishte sexi i pa pare edhe hera ime e pare por mrekulli me e madhe ndjeva kur me lepinte klitorin edhe 3 gishta ne pidhin tim i tundete forte sa me shkaterronte,u derdha mbi fytyrene tije.me mori ne krahe dolem jashte makines ne kembe ,ashtu si isha me ngriti vithet pake edhe filloj te ferkohej me karin e tij drejte vitheve te mia,s mundesha te ebsoja donte edhe sex anal,kisha shume frik i lutem mos e bej ,por ai kembengulte ,ulet ne gjunje filloj me lepinte pidhin edhe vithet bythet edhe ne anus,fuste gjuhen me gishtin tj fuste ne pidh thelle,afron karin dhe shtn drejte ne bythen time te virgjer kari perkulej ishte shume e ngushte nuk kishte mundesi te hynte me asgje,e lagte me peshtyme pastaj forte futi gjysem kisha dhimbje me shume se ne pidh,,oh si ndjeja bertisja ai shtrengonte gjokset edhe kafshonte ne shine,pastaj ngulitej drejte vitheeve te mia ,me qinte eger pa ndal asnej min,e hoqi karin edhe u derdh ne fytyren time ulem ne gjunje mar karin edhe filloj lepij si e cmednur edhe une u eksitova keq,hyrem ne makine me hapi kembet forter lepinte pidhin sdi sa ore tera,,po nuk ndalem ter naten s beri sex,nuk shkova ne shtepi mora mamin tel i them se nuk vij sonte jam tek shoqja ime me e mire,,isha e vdekur per gjume por shume nate e pa haruar,ai sot eshte i dashuri im edhe se shpejti do fejohemi edua edhe me do kemi kaluar shume dite si kjo me te mire,,shpresoj ju pelqej historia ime,,faleminderit ju uroj fat.

Http://Eroticsite.co.nr

3Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:41 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Arianiti ne Ulqin

Pushimin veror 2001 vendosa te shkoj ne Ulqin,sepse ne vendet evropiane dhe aziatike,kisha qen disa her,kurse shoket dhe te afermit me tregonin per netet e bukura te ulqinit,dhe ne gusht te vitit 2001 vendosa te shkoj ne Ulqin,mbasi shkova atje u vendosa ne nje motel te vogel qe ishte afer plazhes,ishte i vogel por i bukur komod,dhe

ky pushim me pelqente,dhe ishte me specifik se pushimet tjera sepse kontaktoja me shum shqiptar-e,nje nate dola te ndegjoj muzik shqip ne nje restaurant aty afer,afer tavolines sime,qendronte nje femer e re e bukur shum sexy,kishte nje trup te njom, qe syt nuk mundesha ti hjek,nga ajo ishte rreth 22 ose 23 vjteve,qendronte vetm ne tavoline dhe shpesh shikonte oren,tregonte se po pret ndonje,ishte veshtire te largoja vemendjen nga ajo,sepse edhe veshja e saj e ngusht dhe e tejdukshme,me bente edhe me te veshtire qendrimin tim ,,,,papritmas ia mberrini nje mashkull, qe po shkonte ne drejtim te saj,(mendova se dashnor ose burr)por perseri thoja me vete se ai nuk e meriton ate…. Ketij pidhi i duhet nje penis i fort, nje mashkull me experienc ne sex,Ai tipi dkeshte shum i mrrolur,dukeshte i paaft,te nate qendrova gjer sa ata u cuan nga tavolina , i percolla vjedhurazi ,se ku po banojn,,,,,ata banonin shum afer meje por kishin ardhur vetem para 2 diteve,,,,te nesrmen zbrita posht,dhe prisja se kurre po del,isha i veshur vetem me brek te larjes, dhe me nje zingjir ne qafe, dhe sa her qe e mendoja ate shufra ime po zgoheshte,dhe brekt e mia,binin ne sy te cdo njerit,shkova te vetura kinse po e pastroj,por syt me qendronin ne dritaren e saj ,dhe ne der,se kure po del,, mbas 20 min.e shoh se po del me nje gjysm fustan te bardh,(si engjull),ahhhh mendoja te kem nje nate.te kem se paku vetem nje her te derdhem ne trupin e kesaj,,,,
sepse me te vertet perngjante dhe ishte e rangut Pamella Anders,,, si ne gjoks ashtu edhe ne stil,,,ishte shum terheqese kishte nje prapanic,,,,hmmm dhe mendoja se meriton te ket afer nje mashkul me experienc,,,qe te prek parajsen,,, kur mu afrua afer vetures,ne te kaluar,me pershendet, ”MIRMENGJES” e une me gjysm goje ia ktheva pershendetjen,,mirmngj,,dhe ngela duke e shikuar,,,bythet e saja qe po shkonin tamam si dy topa…..kishte yithe te mira (parapanic)…….dhe mbas 5 min. fillova te ndjek se kah po shkon qe ti them ate qe e dua nga ajo,,ajo shkoi te nje caffeteri aty afer dhe u ule ne nje tavolin kemb mbi kemb..une e shikoj nga larg, dhe kurre i afrohem afer tavolines se saj e pyes, a eshte e lire, dhe me buzqeshje me thote po. sidomos per kojshin pse jo.une ia zgjas doren i them NITI atbote isha 25 vjeq,zeshkan,i lart,nnje classic man.me nje penis 21 cm,qe cdo femer qe kishte pune e hutonte..krejt..ajo me tha LINDA …gezohem qe u njohem..ia ktheva..
erdh kamarieri porsitem pije,dhe shikonim njeri tjetrin ne sy..I thosha vetevetes thuaje o njeri,ate qe e deshiron nga kjo, ajo me shikonte vetem ne sy dhe deshironte edhe ajo te krekonte nga une dicka..dhe e pyeta se jeni vetem ketu ose me familje…Jo jo me ktheu jam me Faimiljen e tezes sime, kurse prinderit e mia tani jan ne durres e une e vendosa Ulqinin, sepse deshiroja te jem pak me e lire…Po si ia kalon ne Ulqin e pyeta, keni qen me pare,ose eshte hera e par,e dhe sa koh jeni ketu,?
jo per mua eshte hera e prae dhe kemi ardhur qe dy dite….dhe mbreme dola pak me djalin e tezes ne muzik qe te argetohem ,,,E une i habitur ,,“Ate e ke djal te tezes a “ qesha une mendova se hmmmmm,,,,, Ahh jo jo…. ka 5 muaj qe jam pa dashuri ma ktheu,,,vetem me shikonte kurre po filloi te fliste per dashuri,,,kishte kaluar afer 1 ore kurse une mendoja se sa jam takuar….qe bisedonim per jeten tone private,,dhe ne fund iu luta qe te dilnim sonte bashk,,,ne ndonje ambient te qet ose,,,,,ajo me ktheu se eshte shum veshtire sepse se dinte a´do te lejonte tezja e vet,, dhe me tha se nese do te arrinte te mashtronte se po del me ndonje shoqe, ateher do te vinte ne banesen time,dhe do te dilnim,une aq shum u gezova sa qe sme kujtohet as vet se cfare i kam thene ne vazhdim… ate dite qendrova i mbyllur ne dhome dhe vetem mendoja,,,se a me ka genjyer, a me tha te verteten,a thua me simapaitzon sa e simpatizoj une,,,me kishte kapluar gjumi,ora tre, zilja bie,,une mendoj se jam ne enderr,,dhe kurre ndegjoj se edhe njeher po bie ateher zgjohem dhe shoh ne der,ishte ajo..me te njejtin fustan mini..e hapa deren une isha veme me nje mantill te te banjos,,,dhe e pyeta a eshte per mbrenda ose ka dicka,,
ajo me beri me koke se po deshiron te hyj mbrena Ohh cfare dhome te bukur paskeni zgjedhur,,pershtani me dhomen, nje mashkull si ju e meriton te jetoj keshtu…une ia ktha e meritoj te kem edhe nje femer keshtu si ju.duke iu afruar,dhe rrokur per beli,,kurse trpui i saj filloi te dridhej,mendoja se kishte frik,,dhe me tha mos te lutem eshte heret….ende nuk njihemi..
kurse une iu luta vetem nje puthje te me dhuroi si shenje e mirkuptimit,,ajo me puthi ne buze leht,dhe filloi te me perkdhel..nga qafa,,, duke me thene se prej mbereme kam menduar vetem ne syt e tu ne trupin tend,,,,,, e une gjithashtu i thoja se,,,,je shum sexy,je e bukur,,pidh i mire,,, keshtu qe filluam te nxehemi ,dhe te dalim nga cdo kontroll….e mbajta ne krah dhe e cova ne dhomen e fjetjes,,,atje e rezova,ne shpine,,,ku filloi te lekundet trupi i saj,,,si peshk,,, dhe fillova te zhvesh ngadal,,duke e lepire tere trupin,dalngadal,filloja te pidhin e saj te fus gjuhen,duke i hapur petat e pidhit me gishta ishte shum e paster sidomos ne anus,edhe ajo beri se pari oral ne penisin tim 21cm…e thithte aq mire sikurse ishte nje aktore Pornofilmave.kurse une vetm renkoja nga gezimi dhe lezeti i madh qe po me vjente pa ndrepre,,,, pastaj e bem edhe ne poz.69..ku te dyj benim oral,,gjate 3-4 oreve kemi arritur te bejm gati cdo stil,, ne banjo ne krevat ne tavoline cdo kend,, derdhjen e spermes se pare e gelltiti krejt ne goje,,,,,,kurse te tjerat e ne shpin ,ne gjoks dhe cdo kend,, ishte mrekulli,jam derdhur 3 here rend,, ashtu qe aq shum u lodh ajo qe diten e pare nuk deshironte dhe kishte frik se a mund te shkoj ne banese e vet,, dhe me thonte se jam bere qu
ll,jam bere shum e paaft,nuk e dij a mund te ec,vet dhe qeshte,,,me buzet e saj ,,hmm,,dhe ate pushim nuk mund te harroj kurre, nuk me del nga mendja,,,ishte LINDA,kaluam se bashku vetem dy jave,, pastaj une erdha ne gjermany,e mbanim kontakt,,te mire, por fati i zi ….MARTES PA DESHIRE ia imponoi i Ati i saj…

Http://Eroticsite.co.nr

4Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:41 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Historia e Vlores

kam qene 19 vjeqare dhe fillova te shkoj ne internet shpesh,,aty kishte ardhur nje dajl i ri per te punuar ne internet ishte shume i bukur , kishte trup te fort dhe ne fund e kuptova se kishte edhe nje kar shume te madh dhe te embel , sa here qe shkojsha ai me pershendetke shume zemersishte , saqe nje dite shkova dhe nuk ishte askush aty sepse ishte ora 00:16 , ai kishte nje kervat ne dhomen perskej ku em sa dukej flinte aty , ose e kishte per femrat e tija , se cdo femer do kishte deshire te ishte mbi Karin e tij te madh ,dhe posa hyra ai me pershendeti ddhe me puthi butesish e i thash a spo e mbyll deren ,e mbylli dernen , me kapi ne krah dhe me qoj ne dhomen afer, ku nisi te me ledhatoj dhe me puthi styte gojen qafen cicat e mija te rrumbullakta shkoj te kerthiza dhe pastaj nisi te me puthte pidhin tim te qullur, pas taj une sdorova me dhe i thash te ma rraste deri ne fund Karin e tij te madh , ne fillim kishte veshtiresi por nisi me nje medote te persosur te me [pompate pa ndalim , pastaj i thash ta provoj ne goje Karin e tij dhe filluam te ja marrim ne goje njerit tejterit , deri sa mu mbush goja me speremn e tij te shumte,,, ate nate u qime e u qime sa se di sa here jam derdhe, te neserten ika nga ai vend dhe sa pash meeeeeee

Http://Eroticsite.co.nr

5Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:42 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Parkingu


Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin çiftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi çifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezèt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje ” vezève” te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siç ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat ” spektatore” nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t’i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s’duhet t’a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore “çeshtjen” . Po ,tamam çeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t’i dhene nje mesim te mire ” spektatorit” te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirè”, por shteti herè pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll – tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriçonte me drite dore makinen e nje çifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t’a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin çiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hynè ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t’i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot çiltersi tha ” hera e pare qe bej dush me nje vajze”.
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe …. e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t’a perqafonte …………

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume ” vezèt mashkullore” .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ……….
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t’a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere s’kam qarè, nuk jam perlotur nga kenaqesia – tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me çdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pèrlotèse ……………..

Http://Eroticsite.co.nr

6Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:42 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Perdhunimi im ne Mal


Ne vere vitin e kaluar vendosem me disa te afermit e mi te shkonim per pushime ne nje mal ( NE RAZEM ) atje kishim mar nje shpi me qira. Dhe kshtu u be. kur po niseshim po vin dhe dy shok te nje miku tim nuk me pelqei kjo po kshtu vendosen dhe un pranova. Rruges qe po shkonim njeri nga djemt po me shikonte, kishte nje shikim shum te frigshem nje shikim vrasesi . mbas disa oresh mberritem dhe u ulem te gjith per te pushuar pak, tek dhoma ku isha une dhe nje mikja ime po degjoj se dikush donte te hynte brenda, shkova ta hapja dhe nuk ishte askush,pastaj dola jasht dhe po rija ne fresk kur pa pritur vjen aj quni, dhe po me thot -mun te ulem (un ju pergjigja) -sigurisht. po rinim pa folur dhe ai po me thot -je shum e bukur shpresoj tkesh ndonje gja per mua un u acarova duke i then te mos flas me me mua. pastaj erdhen te tjeret dhe vendosem te dalim te hajm ne nje restorant aty afer. kur erdhi mbremja u bem gati dhe shkuam ne restorant, porositem, dhe une nuk isha dhe aq mir dhe ju thash te tjerve se un po shkoj ne shtepi. shkova ne shtepi dhe po rrija kur mas pak minutash po vin keta dy djemt. Dhe une i pyeta se ku jan te tjeret dhe ata me than se ata po pin por ne kemi ko per nje qirje te gjat. un u ngrita ne kemb dhe doja te shkoja ne dhomen time, duke ikur ai me kapi per krah,dhe un i thash te me lere rahat, ai nuk u mendu vetem me perplasi per divan, dhe te dy me mbanin me zori. duke bertitur qe te me leshojn ata me mydhnin gojen dhe me grisnin rrobat. njeri me mbante fort dhe tjetri po me thithte cicat
pastaj heku pantadhonat dhe perplaste Karin ne trupin tim duke qeshur dhe duke par mua qe po qaja nga inati. pastaj pa menduar ai me futi Karin ne pidhin tim dhe vazhdoj te me qinte pasi u derdh ne trupin tim.pastaj pa nje qiri shum shum i gjan dhe i gjat dhe ma futi ne pidh me zi e futi, deri sa te fiket po me binte. Ishte hera e par per mua nuk isha qi kurr me nje mashkull dhe skam shkuar nga friga. por ata nuk e lan aty po me qinte me qirin sa me kishte shkyer pidhin. pastaj heku qirin dhe nderuan, tjetri erdhi te me qinte, por ai ma futi ne byth duke u kenaq pa ditur dhimjen time dhe lotet e mi . kur u derdh dhe ky tjetri me leshuan dhe me than se po ti tregoja njeriu do me gjenin ghe do me hicnin koken. dhe un nuk i kam treguar njeriu. SHPRESOJ TE MOS I NDODH ASKUJT JO PA DESHIREN E VET . PO JU THEM SE ESHT NJE TMERR.

Http://Eroticsite.co.nr

7Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:43 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Dikur ne Dimer


Ishte dimer, era e acarte ngrinte edhe ato pak buleza uji qe kishin arritur te rezistonin.
Ne shtratin tim qetesia kishte pushtuar cdo gje, sme mbetej tjetre vetem te flija e flija, flija.
Endrrat shoqerojne cdo njeri si ujevara rrjedhen e saj.
Cte shoh aty prane meje poshte nje ujevare dikush po lahej.
I hedh nje sy dhe shoh nje yll qe kenaqej me notimin dhe hedhjet e saj, poshte asaj ujevare, ku dielli i ngrohte ndriconte dhe nxirrte me ne pah hiret e saj.
Mendova te largohem e te le vajzen e bukur aty ne intimitetin e saj.
Bej hapin e pare te ike dhe degjoj nje ze:
Nuk te pelqen te lahesh, apo nuk te pelqej une?
Asnje nga te dyja nuk mund te refuzohet, i them.
Atehere , eja futu edhe ti ne rrjedhen e bukur te jetes , me thote ajo.
Erdha i them se me pelqen kaq shume te jetoj.
E keshtu kridhem nen uje si nje delfin i gezuar.
E ku kish me bukur aty nen ate ujevare te brishte , qelibar ku nderthurja me ate bukuroshe ishte aq hyjnore.
A te pelqen me thote, ajo.
Po, i them ketu cdo gje eshte me e bukur nga tjetra.
Kush, une apo ujevara?
Te dyja i them.
E keshtu nis perqafimi une nen kredhjet ne ate uje te kthjellet, ku deshirat e te dyve ndizen e ndizen.
Ajo kish nje trup plot hire, e filloj ta puth ne ato buze te embla si qershi, syte e saj si bajame me joshin pa fund tek puliten aq bukur nen puthjet e perqafimet e mia.
Harkoj duart rreth fytyres se saj e puth e ferkoj ne rreze te veshit, e vazhdoj te ulem e ulem, nje gjoks i bukur me del perpara, e mbush gojen time me te dhe vazhdoj ti lepij thithkat aq te ndezura e ngritura si petale qe sa vijne e hapen.
Ajo me ngjitet me trupin e saj dhe vetem ofshan embel jepi i dashur , keshtu vazhdo kaq embelsisht, se me pelqen.
Jam kaq i ndezur sa nuk rresht se lepiri cdo hapesire te trupit te saj e rreshqas nen gjoks, ne bel ne kofshe ne kembe, poshte gjunjve, i fua kembet e saj ne goje e i thith 2 gishtat e fundit te kembes , e vazhdj me duart e mia qe slene hapesire pa pushtuar, ngrihem dhe me gjuhe ferkoj rreze kofsheve te saj, e ngrihem e puth gjoksin e buzet e saj.
Duart e mia nderkohe prekin bythet e saj ne te gjithe ovalitetin e tyre.
Nderkohe qe puthemi ferkoj pjeshken e saj, ferkoj ate push te lehte qe me ben te dridhem i teri, e nderkohe dua te depertoj me gishta per te pare brendine e saj.
Ndjej ofshama dhe kafshime ne qafen time, buzet e saj dhe goja e saj jane nje zjarrr qe po me perpin.
Ulem edhe vete ne kerkim te shijimit te pjeshkes me gjuhen time, pushi i saj eshte kaq i bute sa nuk me pengon te futem brenda saj.
Nxehtesia brenda e kerkon kete, lepij e lepij ate furre te ndezur kaq shume e me duar vazhdoj te prek here lehte e here te terheq thithkat e saj, gjuha vazhdon te hyje thelle e me thelle , jam i gjithi nje vampir i eger, ndjej te me vij drejt gjuhes time nje nxehtesi qe rrjedh nga lpjeshka e saj.
Atehere sme mbetet tjeter vetem te ngre koken e te jap nje puthje plot pasion buzeve te saj te embla mjalte.
Ajo eshte ne forme e fillon te me lepije akulloren qe eshte ndezur e eshte pothuaj e ngrire ne 90 grade.
Une e ferkoj e masazhoj rreth qafes e shpupuris floket e saj me duart e mia qe gjarperojne kudo, shtrihen mbi gjoksin e saj dhe supet qe aq te bukura i ka te nderthurura me ate fundshpine kaq harkore e te bute.
O zot sa e embel qe je i them dhe e ngre te teren peshe mbi duart e mia.
I lepij pjesen egjoksit e poshte tij.
te lutem mos u zgjat me , te lutem me perpi te teren se vdiqa me thote.
Atehere me akulloren time rreshqas rreze pjeshkes se saj dhe me dy tre ferkime lart e poshte e kam bere te dridhet ne duart e mia.
Aman fute se u dogja me thote.
E aq embelsisht futem te shijoj kete perzierje akullore e pjeshke, sa pas shume e shume perzjerjeve aty brenda krijohet nje leng i embel nderthurur me nje llave vullkani qe ska mal ta ndale, jemi bere te dy kaq te bute e lehte sa ajo vetem me puth e puth pa fund.
Faleminderit i them per kete notim kaq te bukur qe me ofrove.
Oh, faleminderit ty i dashur qe dite te notoje kaq mire.
Dua te lahem nen ujevare por nje zile telefoni me zgjon dhe shoh qe isha akoma ne shtratin tim te bute.
Sa keq me vjen qe se perjetova realisht kete larje nen ate ujevare te bardhe e aq te bukur, natyrale.
Me kete ndjenje cohem nga shtrati dhe i drejtohem nje larjeje ne vaske, qe gjithsesi nuk krahasohet me ate qe enderrova.
Jeta ime vazhdon dhe une enderroj e enderroj ate notim nen ujevare.

Http://Eroticsite.co.nr

8Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:43 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Ema


Kthimi im neper kujtimet e etura e te qullura nga epshet,sikurse gitara e vendosur eksponat neteve te gjata pa gjume!,pa seks!,pa !,pa!pa!…
Emi ishte ndezur e tera!,Kishte dy dite qe vuante per kare!.Dhe jo per cfardo jo mole,por per nje kare cfare e kishte pare ne pornofilmin e Tereza Orllovskes.Nuk I hiqej kursesi nga mendja ai kare plote muskuj,kah depertonte ne pidhin e saj I teri,kah shkrehej ne spermen e tij sikurse drenush e lenduar.Mirepo me gjithe imagjinaten e saj kurrsesi nuk mund te vendoste kujt t’ia hidhte grepin.
Ajo e dinte se!,Tezja e saj kishte disa qeragji shtetas amerikan per disa muaj,dhe sipas llogaris se saj mendonte te provonte nje aventure amerikanqe me ndonjerin nga ata zezaket e famshem…
Emi,hyri ne banjo te pastrohej dhe derisa z’deshej ne pasqyr sikurse I’u paraftyrua njeri nga zezaket qe rroku nga mbrapa.Mirepo prap se prap ajo ishte vetem nje imagjinate.Ne pasqyre shiqonte cicat e saja te rrumbullaketa qe perkunder moshes dhe lindjeve te shumta nuk e kishin humbur formen e bukur.Edhe pidhin e rruajti me kujdes,duke lemuar buzet e saj te trasha qe lengonin per kare…
Trokiti ne deren e Tezes,dhe hyri pa pritur te pergjigjej ndokush nga mbrenda sepse frigohej mos po shihte kush duke hyre te te panjohurit.Ne oborr takoi njerin nga zezaket ,qe nuk I la ndonje pershtypje nga pamja fizike mirepo megjithate kishte vendosur te lozte rolin e gjahtares.Kurse mbrenda takoi edhe dy tjere,paksa me te pashem,sepse ajo parapelqente muskujt.Pasi qe gjuhen nuk e zoteronte dot,(mirepo per ato pune eshte lehte te meresh vesh), me gjithe arsyetimet e saj e kuptuan vajtjen e saj.Mirepo ajo u zhgenjye nga imagjinata e saj qe ne start.Zezaku I pare nuk shfaqi fare interesim per te,poashtu edhe I treti,kurse I dyti paksa si me ndrojtje.
Ai ju afrua ngadal,ja ngjiti per bythet e saja te forta qe pothuajse dalloheshin te terat nga fundi I saj I shkurter dhe I holle.Dhe filloi me gjuhen e tij te depertonte ne gojen e Emit thelle e me thelle,derisa ata dy tjeret kishin zgurgulluar syte dhe veshtronin gjithe aksionin e tij.Ai vazhdonte lojen me gjuhen e tij,dhe njekohesisht rreshqiste duart neper tere trupin e bukur te Emit qe zjarrmonte.Here shterngonte cicat e saja,here bythet,here ja shtinte gishtin thelle ne pidhin e saj te qullur.Ai vazhdonte tutje,kurse ajo digjej,e digjej!
Ata,dy tjeret kishin nxjerrur karat e tyre dhe I lemonin me andje.Derisa edhe perkunder epsheve te saja,ajo vjedhte me sy ata kara qe I lemonin e kurrsesi te forcoheshin si I paramendonte ajo sikurse Hu gardhi.Lui qe vazhdonte ta qinte me gisht,e kishte zdeshur te teren kurse veten e tij jo.Ajo vendosi ta zdesh sepse donte kare ne pidhin e saj e jo gishtat e Luit.Mirepo u befasua c’fare jo mole te madhe kishte Lui e kursesi te arrinte kulminacionin.Shprehte dyshimin ne veten e saj,ndoshta s’po ja qoj thoshte me vehte.Mirepo kur shiqonte edhe ata dy tjeret qe here here humbnin koncentrimin quditej.Lui filloi te depertonte ne pidhin e saj derisa ajo lozte me karat e atyre dy tjereve.Lui ja rraste karin pa dhimte fare,mirepo kursesi ta mberrinte kulminacionin,here e kthente nga prapa,here ja ngriste kembet,here e kthente ne krahe,here e mbante ne kare e vet ngritej pip ne kembe,here,here…
Ai u derdhe ne cicat e saja te bardha,kurse jo mole ju ule aq shpejt sa per te dyten here edhe tope te qiste me nuk i ngritej me,kurse Emi ishte perndezur edhe me shume.Ata dy tjeret nuk ishin te hajrit,keshtu qe zhgenjimi I saj u rrite sikurse edhe maraku per orgazem.Andaj me nje shpejtesi mblodhi plaqkat dhe iku ne drejtim te shtepis.
Posa pastroi spermen e zezakut te deshtuar,(qe shume kohe kishte enderruar se zezaket kane karin e madhe dhe jane te famshem ne sex),parfymosi trupin e saj dhe vendosi te dal nga banjoja,kur ne dere burri I saj.Ai ishte I gatshem,jo mole I tij te cilin ajo ja njifte c’do damar ne te vertet me I vogel por I forte qe kur ja rraske asaj I mbushej mendja se po e qane te teren.E shtrin nje peshkire ne banje dhe ai filloi me ja shti nga mbrapa me sa fuqi qe kishte,derisa me njeren dore ja shterngonte bythet e saja vezake kurse me tjetren e shterngonte rrethe qafe dhe e ngrihte me force nga vetja thuajse ajo po done t’I iken prej jo mole.Pastaj ai u shtri,dhe Emi I hypi karit qe sa vinte e forcohej gjithnje(thuajse per here te pare po qihej me ate kare),dridhej e perdridhej,shuante zjarrin qe e pervlonte.Ata vazhduan te qihen per dy ore rresht derisa njeri nga femijet trokiti ne dere sepse I duhej banjoja per shfrytezim.Por jo mole I tij nuk dinte te ulej,keshtu qe vazhduan te qihen edhe ne dhomen e gjumit(thuajse e kane muajin e mjaltit)….

Http://Eroticsite.co.nr

9Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Tue Nov 22, 2011 9:44 am

Erotic Site

Erotic Site
Erotic Site BOT
Seks me profesorin


Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne lenden e matematikes,ne fakt profesori i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestari im me la ne riprovim.Ai kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesori me terheqes dhe ishte i ri dhe te gjitha vajzat qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoja te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesorit tim.Ai me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profi m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire

,Hym brenda dhe ai u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e tij.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pal breket e shkurta ngase bente shume vape dhe nuk kisha veshur fare gjoksoren,keshtu cicat e mija vereheshin shum mire nga afer dhe kete e verejta edhe une ngase profi nuk mi heqte syt nga gjoksi im.Duke biseduar ai mu afrua me afer u ul afer meje dhe une ngadal fillova ti afrohem me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal une iu ula ne preher dhe me bythe ngadal e prekja karin e tij ai nuk mund te duronte me prekte ngadal me duart e tij, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejt tij dhe fillova ta puth ne buze dhe ngadal e zhvesha maicen dhe gjoksin ia afrova afer gojes se tij ai filloi te mi puthte cicat ngadal mi ferkonte deri sa me rotulloi ne divan dhe me shrtiu te teren dhe fillonte te me puthte ne bark dhe ngadal te mi zhvishte edhe breket qe i kisha te veshur,fillova edhe une ta zhvesh dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ai fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja nga kenaqesia filloi te ma lepinte pidhin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja karrin e tij si e qmendur ngase e kishte shum te mire paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ai ngadal filloi ta fuste karin e tij ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe une bertisja si e qmendur ngase kisha dhembje te madhe por ai vazhdonte dhe sa me shume bertisja une aq me shum me qinte si i qmendur ,pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si e marre ngase kure nuk me kishte nje karr si i profit zakonisht te gjithe te dashurit qe i kam pas nuk kan pas ksi kar qe mkenaqte.Ai fillonte te me qinte panderpre dhe per disa minuta ai me qinte me gjith fuqin qe kishta sa me kishte rene te fiket po ai vazhdonte te me qinte me thoshte sod kam me te qi per krejt vitin qe mke provoku edhe ker kar ke me lyp dit e nat ashtu edhe ishte vazhduam te qiheshim per nje koh te gjat sa kishte kaluar shum kohe dhe me duhej te shkoja ne shtepi dhe isha shume e lodhur e dermuar por e lunur qe e kisha kaluar vitin.Pillin e kisha te shkateruar por te kenaqur.At dite jam kenaqur vertet shume ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profi im.

Http://Eroticsite.co.nr

10Histori Erotice (Personale) Empty Re: Histori Erotice (Personale) prej Wed Nov 23, 2011 1:55 pm

User666


Vizitor
Histori te verteta kto?

11Histori Erotice (Personale) Empty Un prej Thu Mar 06, 2014 5:00 pm

Qiresi


Vizitor
E kaluara ime e paharruar

Do t'I kthehem edhe njëherë se kaluarës sime për ta kujtuar me aq mall virgjërinë e humbur. Atëherë isha pesëmbëdhjetëvjeçare, ne vitin e pare te shkollës se rnesme, ne Prishtinë. Nuk pen-dohem për atë që kam bërë sepse ishte një përje-tim i pakrahasueshëm nëjetën time. Ishte një natë e nxeh.të qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtëmbëdhjetat. Atë mbrëmje kur vendosa te bëj seks për hère te pare, isha ne natën e fundit te menstruacioneve, por epshi që na kishte përfshirë nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthë dhe te me lëpijë ne çdo pjesë te trupit, që nga gishtërinjtë e këmbëve e deri te maja e kokës. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsës, sic e quante ai, filloi te bënte akrobacione me gjuhën e tij ne vagjinën time te virgjër. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Për gati një çerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shpërthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shëndritshëm. Isha shumë afër kulminacionit dhe nuk mund te përm-bahesha. Për një moment filluan te me lidhnin lëngjet te shoqëruara me një klithmë te ëmbël. Gjithçka do te jepja që te përjetoja edhe një hère atë lojë te paharrueshme te Kusebës. Ai u ngrit dhe u afrua pranë fytyrës sime duke ma drejtuar penisin ne gojë. Isha aq e gëzuar që me ne fund ne duart e mia gjendej një pénis prej se vërteti, që pulsonte dhe ishte i gatshëm për sulm. Kuseba me mësonte si ta përpunoja. Fillo te punosh me gojë. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ëndje. Ishte hera e pare që provoja një gjë te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirësi penisin që depërtonte ne gojën time. Megjithatë e thithja sipas këshillës se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu përgjërova. Hape gojën, lëre te kalojë me thellë dhe me lirshëm, m'u përgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumë tek rrasej ne gojën time. Isha aq e ndezur sa që e thithja pa kontroll penisin e tij, ndërsa ai shtypte cicat e mia dhe fërkonte me dorën tjetër klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhën e tij ne vagjinën time e cila digjej flakë. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndërsa ai punonte me gjuhë ne vagjinën time. Aq shumë ndjeja nevojë që penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakën e epsbit, Dëshiro-ja te me dërmonte me shufrën e tij. Me një te lëvizur ai u gjend mes këmbëve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pëshpëriti Kuseba, ndërsa penisi i tij drejtohej ne vaginën time. Isha aq e etshme sa që me një ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjinës sime. Dikur ma dcpërtoi duke pasur kujdes që mos te me lëndonte. E për-lotur dhe me një seri oh-oh-esh, une i thashë lam-tumirë virgjërisë time. Lotët nuk me rridhnin nga nga dëshpërimi që kisha humbur virgjërnë, por nga kënaqësia që ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me një ritëm marra-mendës, megjithëse une nuk kisha te ngopur. E ndërruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumë me pëlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur që te përmbahesha. Lëngu i kënaqësisë me rridhte mes kofshëve te mia. Isha e lagur dhe e bërë quil nga mujoret dhe nga ky lëng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me një ritëm gjithnjë e me te shpejtë derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsë, rënkoi i kënaqur. Ndërruam shumë pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qëndruam bashkë për tre vjet dhe mësuam gjëra që për mua ishin tabu me pare. Tani kanë kaluar dy vjet që s'e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish-të dashurin tim. Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lid-hjajonë e ndërprerë. Kënaqësitë që i kam përjetu-ar me te, nuk mund t'i përjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions