ZonaShqiptare.co.nr
seks me motren time te madhe 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
seks me motren time te madhe EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
seks me motren time te madhe EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
seks me motren time te madhe EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
seks me motren time te madhe EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
seks me motren time te madhe EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
seks me motren time te madhe EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
seks me motren time te madhe EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
seks me motren time te madhe EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
seks me motren time te madhe EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
seks me motren time te madhe EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
seks me motren time te madhe EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
seks me motren time te madhe EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
seks me motren time te madhe EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
seks me motren time te madhe EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
seks me motren time te madhe EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
seks me motren time te madhe EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
seks me motren time te madhe EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
seks me motren time te madhe EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
seks me motren time te madhe EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
seks me motren time te madhe EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
seks me motren time te madhe EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
seks me motren time te madhe EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
seks me motren time te madhe EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
seks me motren time te madhe EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
seks me motren time te madhe EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
seks me motren time te madhe EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
seks me motren time te madhe EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
seks me motren time te madhe EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
seks me motren time te madhe EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
seks me motren time te madhe EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
DeViL (367)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Amarda (324)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Star Girl (222)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Android (127)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
The Game (120)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
PLUTO (114)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Jennifer (46)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
FoX (33)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
GT (22)
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
DeViL
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
PLUTO
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Amarda
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
FoX
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Star Girl
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
The Game
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
GT
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Napoleon
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 
Dreamer
seks me motren time te madhe I_vote_lcapseks me motren time te madhe I_voting_barseks me motren time te madhe I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

seks me motren time te madhe I_vote_lcap19%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 19% [ 24 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap4%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 4% [ 5 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap11%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 11% [ 14 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap21%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 21% [ 26 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap10%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 10% [ 12 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap6%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 6% [ 8 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap2%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 2% [ 2 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap2%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 2% [ 3 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap21%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 21% [ 27 ]
seks me motren time te madhe I_vote_lcap4%seks me motren time te madhe I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Erotic Site » Erotic Site » seks me motren time te madhe

seks me motren time te madhe

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1seks me motren time te madhe Empty seks me motren time te madhe prej Thu Mar 07, 2013 3:18 pm

roni tir


Vizitor
Un jam 23 vjec dhe jam nga Tirana...Motra ime eshte 29 vjece nje goxha vajze me fakultet dhe me nje pune shum te mire..Gjithcka nisi kur ne jetonim bashke.Ajo eshte nje super seksi me gjoks 4 dhe me bythe shume te bukura e te ngritura..vetem ne filma porno kam pare femra te atilla...Ishte vere dhe ajo nga vapa e madhe rrinte ne shtepi shum e zhveshur...nje dite ajo kishte veshur nje kanatjere dhe nje pale mbathje qe gjoja ishin pantallona te shkurtra...kur hy ne shtepi cte shoh..ajo ishte shtrire dhe i kishte dale trecereku i gjoksit perjashta dhe komplet tangat i dukeshin...un nuk fola madje u vura ne siklet...kaloi ajo dite e e ca te tjera me te njejten histori...ajo po me cmendte dita dites sepse kisha 6 muaj pa kryer marrdhenie pasi isha ndare nga e dashura...motra ishte e pa lidhur e pa fejuar...gjithmone habitesha sepse eshte me te vertet nje kafshe e vertet...me super cica dhe me super bythe...shum e bukur me floke te zeza rreth 1.68 e gjate...nje dite ajo kishte hyre te bente dush dhe une u futa ne shtepi dhe instiktivisht u drejtova per ne tualet ku cte shihja....ajo kishte harruar te kycte deren dhe kur futem brenda shoh nje magji te vertet...pidhi i saj i rruar qe i rridhte uji dhe cicat e saj numri katra gjith shkume...skisha pare ne jeten time nje pidh trup te atille...mu be kari dru per 5 sec.dhe si pa te keq ajo thjesht buzeqeshi dhe me tha me fal se paskam harruar deren hapur...un i skuqur dola nga banja dhe ika ne kuzhine...pas pak ajo doli me nje buzeqeshje ne fytyre dhe me nje peshqir te shkurter qe zere se nuk e kishte dhe me tha: "si ben dhe ti sikur ske par femer te zhveshur...te pakten a jam seksi?? aty une u corientova totalisht...dhe goja po me shkonte leng...po i thash i skuqur por je motra ime...hehehe buzeqeshi dhe iku ne dhome qe te vishej...dicka sme linte rehat dhe u cova pas saj duke shpresuar ta shoh edhe njeher trupin e saj aq epshndjelles...kur ajo u ul mbi krevat dhe kishte lene deren e dhomes fare pak hapur aq sa te me lejonte mua te shikoja parajsen....ajo hoqi peshqirin fare e leshoi ne toke dhe gjithe trupi i saj mu shfaq para syve...ato cica qe kishte sa i imagjinoj me prishin direkt...dhe filloi te lyhej me krem ne trup...ohhhh cfare pamje...ajo ferkonte cicat pidhin dhe kembet me nje butesi dhe se di cme gjeti por nuk u permbajta dot dhe bera sikur po kerkoja dicka me urgjence ne dhome..dhe hapa deren...ajo u tremb dhe me tha cben se jam e zhveshur duke u munduar te mbulohej por prape cicat nuk i mbuloheshin te tera.....uaaaa me fal i thash po kerkoj dicka...ajo perseri buzeqeshi..por kari im me tradhetoi...kisha veshur nje pale te shkurtra dhe dukej qarte se ishte fryre nga ajo cpo shikoja...dhe ajo me pyeti...sa kohe ke pa bere seks...cesht kjo pyetje ju pergjigja un...ajo u pergjigj pa te keq...ke 6 muaj qe je ndare dhe ke 6 muaj qe sben sseks e te kuptoj...u dridha i teri..sdija cte beja dhe doja te dilja...ku shkon me tha..eja fol hapur me mua...me kapi doren e me tha preke gjoksin tim se do ndihesh me mire...uuffffffffff cfare ndjesie...ja preka dhe direkt ja shtrengova...ooohhhhh cfare gjoksi.....doja ta shtrydhja....su permbajt as ajo dhe me kapi karin.....ke qejf me tha...mos i thash se spo permbahem dot...ma shtreengoi edhe me fort sikur po i thoja ma shtrengo...hoqi peshqirin qe e kishte vene perpara dhe me terhoqi me force siper vetes....hoqa te shkurtrat qe kisha dhe fillova tja lepija pidhin e rruar e te sapo lare....filloi te bertiste si e marre....degjoja britmat e saj me qi tani me qi tani se kam gjith kete kohe qe sqihem po shperthej...aty e ngrita dhe vura prezervativin e fillova ta palloj si i cmendur...degjoja vetem britmat e saj...me qi me qi me qi...deri sa nuk durova dot as 10 minuta dhe me erdhi te prishem....OOOHHHHHH AJO ESHTE PJESA ME E BUKUR E JETES TIME....SPERMA IME U SHPERNDA MBI GJOKSIN E SAJ....OHHHH EDHE TANI QE PO E TREGOJ PRISHEM...VETEM KETE CAST SE HARROJ KURRE KUR U PRISHA MBI GJOKSIN E SAJ TE MADH E AQ TE RREGULLT....GJITHCKA MBAROI ATY DHE JU BETUAM QE SDO FLISNIM ME ASNJERI...ASNJEHER SKEMI BERE ME GJE...AJO ESHTE MARTUAR TANI DHE JETON JASHTE...UN JAM NE SHTEPI VETEM...FLASIM CDO DITE NE SIKUR TE MOS KETE NDODHUR ASGJE...PO TE ME JEPET PERSERI MUNDESIA DO I SHIJOJA ME KENAQESI CICAT E SAJ...OHHHH CFARE CICASH KA AI NJERI...

2seks me motren time te madhe Empty Re: seks me motren time te madhe prej Mon Jan 22, 2018 9:22 pm

kamerras10


Antare forumi
Antare forumi
o ty te lumte kari e paska gjet pidhin pa u lodh fare.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions