ZonaShqiptare.co.nr
Aleanca Kuq e Zi 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Aleanca Kuq e Zi EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Aleanca Kuq e Zi EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Aleanca Kuq e Zi EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Aleanca Kuq e Zi EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Aleanca Kuq e Zi EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Aleanca Kuq e Zi EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Aleanca Kuq e Zi EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Aleanca Kuq e Zi EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Aleanca Kuq e Zi EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Aleanca Kuq e Zi EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Aleanca Kuq e Zi EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Aleanca Kuq e Zi EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Aleanca Kuq e Zi EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Aleanca Kuq e Zi EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Aleanca Kuq e Zi EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Aleanca Kuq e Zi EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
DeViL (367)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Amarda (324)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Android (127)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
The Game (120)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
FoX (33)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
GT (22)
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
DeViL
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
PLUTO
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Amarda
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
FoX
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Star Girl
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
The Game
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
GT
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Napoleon
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 
Dreamer
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcapAleanca Kuq e Zi I_voting_barAleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap19%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap4%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap11%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap21%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap10%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap6%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap2%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap2%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap21%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Aleanca Kuq e Zi I_vote_lcap4%Aleanca Kuq e Zi I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Organizata » Aleanca Kuq e Zi

Aleanca Kuq e Zi

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Aleanca Kuq e Zi Empty Aleanca Kuq e Zi prej Tue Dec 06, 2011 10:20 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
Aleanca Kuq e Zi Ak

Aleanca KuqeZi
…Aleancë qytetare nën ngjyrat e flamurit shqiptar…

Aleanca KuqeZi
…lëvizje civile e përbërë nga patriotë te grupmoshave te ndryshme, në mbrojtje të interesave kombëtare…

Aleanca KuqeZi
…sepse asnjë funksionar publik në Shqipëri, i lartë apo i ulët, nuk ka marrë në mbrojtje interesat kombëtare!

Aleanca KuqeZi
…sepse anëtarët e Aleancës KuqeZi janë shqiptarë të ndërgjegjshëm për identitetin e tyre kombëtar!

Aleanca KuqeZi
…sepse anëtarët e Aleancës KuqeZi duan një shtet ligjor dhe respektojnë Kushtetutën e Republikës!

Aleanca KuqeZi

Misioni;
Synim të mbrojë Kushtetutën e Republikës, te mbrojë dinjitetin njerëzor duke e shndërruar në një simbol rezistence për çështjen kombëtare. Aleanca KuqeZi synon të mbrojë harmoninë fetare dhe etnike, që karakterizon vendin tonë dhe mbi të gjitha, të mbrojë shtetin ligjor në Shqipëri.

Kërkon;
Të advokojë forcimin e integritetit, sovranitetit dhe dinjitetit kombëtar në mbrojtje të vlerave kushtetuese dhe simboleve kombëtare.

Si?
Nëpërmjet ndërmarrjes së një nisme ligjore, unike në historinë e Kombit Shqiptar. Kjo nismë ligjore, e bazuar në Kushtetutën e Shqipërisë synon t’i propozojë Parlamentit Shqiptar amendamentet e mësipërme.

Pse?
Sepse Qeveria shqiptare ka vendosur që së shpejti të kryeje regjistrimin e popullsisë mbi baza etnike dhe fetare. Në një kohë që në Shqipëri po synohet, që nëpërmjet kompromentimit ekonomik të falsifikohet kombësia e shumë qytetarëve shqiptarë nga zona të ndryshme të vendit.

Kushtetuta?
Kushtetuta e Shqipërisë, Neni 81, pika 1 thotë:


_________________
ZonaShqiptareAleanca Kuq e Zi Rev210

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions