ZonaShqiptare.co.nr
Superliga, Teuta merr kreun 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr
Superliga, Teuta merr kreun 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Superliga, Teuta merr kreun EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Superliga, Teuta merr kreun EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Superliga, Teuta merr kreun EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Superliga, Teuta merr kreun EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Superliga, Teuta merr kreun EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Superliga, Teuta merr kreun EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Superliga, Teuta merr kreun EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Superliga, Teuta merr kreun EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Superliga, Teuta merr kreun EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Superliga, Teuta merr kreun EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Superliga, Teuta merr kreun EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Superliga, Teuta merr kreun EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Superliga, Teuta merr kreun EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Superliga, Teuta merr kreun EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Superliga, Teuta merr kreun EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Superliga, Teuta merr kreun EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
DeViL (367)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
Amarda (324)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
Android (127)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
The Game (120)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
FoX (33)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
GT (22)
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
DeViL
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
PLUTO
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
Amarda
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
FoX
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
Star Girl
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
The Game
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
GT
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
Hp
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 
vini_on
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcapSuperliga, Teuta merr kreun I_voting_barSuperliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap19%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap4%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap11%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap21%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap10%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap6%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap2%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap2%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap21%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Superliga, Teuta merr kreun I_vote_lcap4%Superliga, Teuta merr kreun I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month
No user

Top posting users this week
No user

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Superliga, Teuta merr kreun

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Superliga, Teuta merr kreun Empty Superliga, Teuta merr kreun Tue Oct 18, 2011 9:23 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root Administrator

Superliga, Teuta merr kreun Teutaa Falë një penalltie të realizuar nga kapiteni Arjan Sheta në minutën e 21’ Teuta arrin të mposhtë Apolloninë në fushën e saj me rezultatin 0-1.

Për “djemtë e detit”, të drejtuar nga Hasan Lika, kjo ishte fitorja e dytë në transfertë dhe e katërta në pesë javët e para, rezultate këto që i ngjisin ata në krye të Superligës në kuotën e 12 pikëve, të vetëm.

Humbjen e vetme të pësuar, Teutës ja ka shkaktuar Vllaznia, në atë fitore 3-1 në “Loro Boriçi”.

Takimi i radhës për Teutën do të jetë ai që do të zhvillohet në Durrës me Skëndërbeun që aktualisht ndodhet në vendin e 10-të.

Ndërkohë takimi tjetër i ditës së dielë ai mes Dinamos dhe Shkumbinit në Stadiumin “Selman Stërmasi” ka përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0.

Dy formacionet, me shumë lojtarë të rinj, të udhëhequr në fushë nga kapitenët me përvojë, Bekim Kuli i Dinamos dhe Roland Dervishi i Shkumbinit, prodhuan shumë pak lojë dhe grintë gjatë 90 minutave shumë të mërzitshme, aq sa e vetmja shfaqje ndodhi në tribuna, në minutën e 74-t, ku pati ndonjë replikë të tejkaluar midis tifozerive respektive.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions