ZonaShqiptare.co.nr
Tema Shoqerore 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.

ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Tema Shoqerore EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Tema Shoqerore EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Tema Shoqerore EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Tema Shoqerore EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Tema Shoqerore EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Tema Shoqerore EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Tema Shoqerore EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tema Shoqerore EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Tema Shoqerore EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Tema Shoqerore EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tema Shoqerore EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Tema Shoqerore EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tema Shoqerore EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Tema Shoqerore EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Tema Shoqerore EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Tema Shoqerore EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Tema Shoqerore EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Tema Shoqerore EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Tema Shoqerore EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Tema Shoqerore EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Tema Shoqerore EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Tema Shoqerore EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Tema Shoqerore EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Tema Shoqerore EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Tema Shoqerore EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tema Shoqerore EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tema Shoqerore EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tema Shoqerore EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tema Shoqerore EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tema Shoqerore EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
DeViL (367)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Amarda (324)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Android (127)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
The Game (120)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
FoX (33)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
GT (22)
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
DeViL
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
PLUTO
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Amarda
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
FoX
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Star Girl
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
The Game
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
GT
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Napoleon
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 
Dreamer
Tema Shoqerore I_vote_lcapTema Shoqerore I_voting_barTema Shoqerore I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Tema Shoqerore I_vote_lcap19%Tema Shoqerore I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap4%Tema Shoqerore I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap11%Tema Shoqerore I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap21%Tema Shoqerore I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap10%Tema Shoqerore I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap6%Tema Shoqerore I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap2%Tema Shoqerore I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap2%Tema Shoqerore I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap21%Tema Shoqerore I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Tema Shoqerore I_vote_lcap4%Tema Shoqerore I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Mesazh nga forumi

Vizitor! Mire se erdhe! Ju keni nje numer prej: 9 mesazh/e ne kete forum. Stafi i forumit ju uron nje qendrim te kendshem ne vazhdim...

Tema Shoqerore

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime pa kufi!!


Diskutime pa kufi!!Tema dhe diskutime ne lidhje me gjithcka qe mund te diskutohet!

Moderator: Moderators
524Sat Nov 12, 2011 10:02 pm
JoKeR Vazhdo numerimin! ec atyyyy
Asnjë mesazh i ri

Chit-Chat


Chit-ChatChit Chat

Moderator: Moderators
369Wed Nov 09, 2011 11:15 am
DeViL Super Postuesi :p
Asnjë mesazh i ri

Dashuri dhe pasion


Dashuri dhe pasionC`fare dini per dashurine? Tregoje ketu!

Moderator: Moderators
23Fri Jun 29, 2012 9:18 am
oltian cerri Poezi dashurie
Asnjë mesazh i ri

Bota e modes


Bota e modesModa shqiptare dhe ajo boterore. Githcka ne lidhje me te!

Moderator: Moderators
33Thu Nov 10, 2011 12:01 pm
Sweetness Lule shumgjyrshe ne moda
Asnjë mesazh i ri

Showbiz & Lifestyle


Showbiz & LifestyleGjithcka rreth showbiz dhe lifestyle. Temat me te prekura

Moderator: Moderators
97106Tue Dec 06, 2011 9:24 am
Sweetness Trupi i përkryer i Irina Shayk
Asnjë mesazh i ri

VIP-at Shqiptare


VIP-at ShqiptareV.I.P - at shqiptare dhe gjithcka qe ndodh me to publikohet ketu ne kohe reale.! Diskutoni rreth tyre dhe gjerave qe i rrethojn.

Moderator: Moderators
4456Tue Dec 06, 2011 9:49 am
Sweetness Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme


ThashethemeThashetheme mbi vip-at shqiptare dhe ato nderkombetare! Gjithcka qe thuhet per to.

Moderator: Moderators
1517Mon Nov 21, 2011 10:37 am
FoX Anxhela lançon linjën “Martini bikini”
Asnjë mesazh i ri

Sport news


Sport newsLajmet me te fundit nga bota e sportit. Te thena dhe te pathenat.

Moderator: Moderators
1717Mon Nov 21, 2011 10:21 am
FoX Van Basten lavdëron Barcelonën
Asnjë mesazh i ri

Letersia


LetersiaNë kulturën e shqiptarëve ka lënë gjurmën e saj të thellë historia e tyre e brendshme dhe e jashtme.

Moderator: Moderators
1829Mon Oct 17, 2011 9:49 am
Sweetness Fan Noli....
Asnjë mesazh i ri

Zona e te rriturve (+18)


Zona e te rriturve (+18)Ndalohet hyrja ne kete zone e personave nen 18 vjec.

Moderator: Moderators
420Fri Mar 28, 2014 1:19 am
agetamuco Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Asnjë mesazh i ri

Zona Playboy


Zona PlayboyZona Playboy shikohet vetem neqoftese je antare i ketij forumi. Ndalohet hyrja per antaret nen 18 vjeç.

Moderator: Moderators
8136Fri Nov 11, 2011 3:17 pm
DeViL Adriana Lima Foto Nudo
Asnjë mesazh i ri

V.I.P Biografi


V.I.P BiografiBiografia e Vip-ave. Gjithcka rreth tyre.

Moderator: Moderators
33Wed Nov 09, 2011 9:11 pm
Sweetness Biografia e Elvana Gjates
Asnjë mesazh i ri

Zona Durrsake


Zona DurrsakeGjithcka rreth "DURRESIT". Historia, foto, traditat e gjithcka...

Moderator: Moderators
121Fri Nov 11, 2011 2:38 pm
DeViL Foto nga qyteti i "Durresit"
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions