ZonaShqiptare.co.nr
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
DeViL (367)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
Amarda (324)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
Android (127)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
The Game (120)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
FoX (33)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
GT (22)
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
DeViL
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
PLUTO
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
Amarda
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
FoX
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
Star Girl
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
The Game
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
GT
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
Napoleon
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 
vini_on
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcapJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_voting_barJuventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap19%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap4%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap11%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap21%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap10%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap6%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap2%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap2%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap21%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_lcap4%Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Sport news » Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara

Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara Empty Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara prej Tue Oct 18, 2011 9:19 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root Administrator
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara Juve-feste Juventusi vazhdon të kryesojë Serinë A edhe pas javës së gjashtë, ka një grup futbollistësh entuziastë dhe vjen në këtë sezon me një stadium të ri spektakolar, por ndërkohë, dyshimet e para nuk mund të fshihen më.

Torinezët kanë siguruar deri tani tre fitore dhe tre barazime. Ndërsa suksesi me Milanin mund të ilustrojë fytyrën më të mirë të bardhezinjve, barazimet zhgënjyese me skuadra si Bolonja, Katanias dhe Kievo ngrenë pikëpyetje të mëdha rreth skuadrës, e cila duket se bën të madhen me të mëdhatë dhe të voglën me të voglat.

Për momentin, të vetmet garanci të sigurta duket se qëndrojnë pas, me Buffon në portë dhe një dyshe mbrojtësish qëndrore me të vërtetë të fortë, të formuar nga Chellini-Barzagli.

Në qendër të mesfushës, Pirlo e Marchisio janë gjithashtu pika të forta, por loja e krahëve mbetet për momentin shumë problematike. Krasic është larg formës së tij më të mirë. Conte i ka dhënë disa mundësira për t’u evidentuar, por serbi nuk ia ka dalë mbanë dhe klubi ka arritur deri aty sa të mendojë për shitjen e tij në janar.

Giaccherini, Pepe dhe Elia, në krahun e majtë të mesfushës, duken se janë shumë larg cilësisë që e bindi skuadrën më të suksesshme në Itali që të shpenzonte miliona për t’i blerë.

Megjithatë, kriza më e thellë është ajo e sulmuesve. Vucinic dhe Matri kanë realizuar secili nga një gol të vetëm deri tani, ndërsa Del Piero, Quagliarella, Toni, Iaquinta dhe Amauri, duhet ende të tundin rrjetën në këtë sezon. Me shtatë sulmues, Conte ka një tepri opsionesh në këtë repart, por mbase këtu qëndron edhe problemi i vërtetë: Shumë mundësi, por pak cilësi.

Ndërkohë, Juventusi vazhdon të kryesojë për herë të parë pas shumë sezonesh, por me paraqitje zhgënjyese si ajo kundër Kievos apo Bolonjës, duket se do të jetë e vështirë për torinezët të mbeten edhe për shumë kohë në vendet e para të renditjes.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions