ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Sport news » Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara

Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara prej Tue Oct 18, 2011 9:19 am

PLUTO

avatar
Root Administrator
Root Administrator
Juventusi vazhdon të kryesojë Serinë A edhe pas javës së gjashtë, ka një grup futbollistësh entuziastë dhe vjen në këtë sezon me një stadium të ri spektakolar, por ndërkohë, dyshimet e para nuk mund të fshihen më.

Torinezët kanë siguruar deri tani tre fitore dhe tre barazime. Ndërsa suksesi me Milanin mund të ilustrojë fytyrën më të mirë të bardhezinjve, barazimet zhgënjyese me skuadra si Bolonja, Katanias dhe Kievo ngrenë pikëpyetje të mëdha rreth skuadrës, e cila duket se bën të madhen me të mëdhatë dhe të voglën me të voglat.

Për momentin, të vetmet garanci të sigurta duket se qëndrojnë pas, me Buffon në portë dhe një dyshe mbrojtësish qëndrore me të vërtetë të fortë, të formuar nga Chellini-Barzagli.

Në qendër të mesfushës, Pirlo e Marchisio janë gjithashtu pika të forta, por loja e krahëve mbetet për momentin shumë problematike. Krasic është larg formës së tij më të mirë. Conte i ka dhënë disa mundësira për t’u evidentuar, por serbi nuk ia ka dalë mbanë dhe klubi ka arritur deri aty sa të mendojë për shitjen e tij në janar.

Giaccherini, Pepe dhe Elia, në krahun e majtë të mesfushës, duken se janë shumë larg cilësisë që e bindi skuadrën më të suksesshme në Itali që të shpenzonte miliona për t’i blerë.

Megjithatë, kriza më e thellë është ajo e sulmuesve. Vucinic dhe Matri kanë realizuar secili nga një gol të vetëm deri tani, ndërsa Del Piero, Quagliarella, Toni, Iaquinta dhe Amauri, duhet ende të tundin rrjetën në këtë sezon. Me shtatë sulmues, Conte ka një tepri opsionesh në këtë repart, por mbase këtu qëndron edhe problemi i vërtetë: Shumë mundësi, por pak cilësi.

Ndërkohë, Juventusi vazhdon të kryesojë për herë të parë pas shumë sezonesh, por me paraqitje zhgënjyese si ajo kundër Kievos apo Bolonjës, duket se do të jetë e vështirë për torinezët të mbeten edhe për shumë kohë në vendet e para të renditjes.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Create a forum on Forumotion | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com