ZonaShqiptare.co.nr
Seria A, ndalet Juventus e Udineze 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Seria A, ndalet Juventus e Udineze EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
DeViL (367)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
Amarda (324)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
Android (127)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
The Game (120)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
FoX (33)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
GT (22)
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
DeViL
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
PLUTO
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
Amarda
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
FoX
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
Star Girl
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
The Game
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
GT
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
Napoleon
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 
vini_on
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcapSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_voting_barSeria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap19%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap4%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap11%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap21%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap10%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap6%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap2%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap2%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap21%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_lcap4%Seria A, ndalet Juventus e Udineze I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Sport news » Seria A, ndalet Juventus e Udineze

Seria A, ndalet Juventus e Udineze

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Seria A, ndalet Juventus e Udineze Empty Seria A, ndalet Juventus e Udineze prej Tue Oct 18, 2011 9:23 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root Administrator
Seria A, ndalet Juventus e Udineze Del-piero Përvec numrit të ndeshjeve të luajtura, që tashmë shkon në 6, asgjë tjetër nuk ka ndryshuar në tabelën e rënditjes përsa i përket grupit të skuadrave kryesuese në Serinë A.

Juventus e Udineze barazuan 0-0 në transfertë përkatësisht ndaj Kievos dhe Atalantës, duke u zhvendosur që të dyja në krye me nga 12 pikë. Po 0-0 u mbyll Xhenoa me Lecen, Kaljari me Sienën dhe Cezena me Fiorentinën, e luajtur më herët.

Ajo që bie sy në ndeshjet e luajtura është se në gjashtë takime u shënuan vetëm 2 gola dhe që të dy në të njëjtën sfidë, atë mes Novarës dhe Bolonjës. Miqtë fituan 0-2 falë golave të Ramirez dhe Akuafreskës.

Kjo javë e Serisë A mbyllet me derbin roman Lacio-Roma. Të dyja skuadrat përballen me njëra-tjetrën kur në tabelën e renditjes janë të barabarta, me nga 2 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | Society and Culture | Misc | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions