ZonaShqiptare.co.nr
seks me kunaten 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
seks me kunaten EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
seks me kunaten EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
seks me kunaten EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
seks me kunaten EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
seks me kunaten EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
seks me kunaten EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
seks me kunaten EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
seks me kunaten EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
seks me kunaten EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
seks me kunaten EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
seks me kunaten EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
seks me kunaten EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
seks me kunaten EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
seks me kunaten EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
seks me kunaten EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
seks me kunaten EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
seks me kunaten EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
seks me kunaten EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
seks me kunaten EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
seks me kunaten EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
seks me kunaten EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
seks me kunaten EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
seks me kunaten EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
seks me kunaten EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
seks me kunaten EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
seks me kunaten EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
seks me kunaten EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
seks me kunaten EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
seks me kunaten EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
seks me kunaten EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
DeViL (367)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
Amarda (324)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
Star Girl (222)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
Android (127)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
The Game (120)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
PLUTO (114)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
Jennifer (46)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
FoX (33)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
GT (22)
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
DeViL
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
PLUTO
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
Amarda
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
FoX
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
Star Girl
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
The Game
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
GT
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
Napoleon
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 
vini_on
seks me kunaten I_vote_lcapseks me kunaten I_voting_barseks me kunaten I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

seks me kunaten I_vote_lcap19%seks me kunaten I_vote_rcap 19% [ 24 ]
seks me kunaten I_vote_lcap4%seks me kunaten I_vote_rcap 4% [ 5 ]
seks me kunaten I_vote_lcap11%seks me kunaten I_vote_rcap 11% [ 14 ]
seks me kunaten I_vote_lcap21%seks me kunaten I_vote_rcap 21% [ 26 ]
seks me kunaten I_vote_lcap10%seks me kunaten I_vote_rcap 10% [ 12 ]
seks me kunaten I_vote_lcap6%seks me kunaten I_vote_rcap 6% [ 8 ]
seks me kunaten I_vote_lcap2%seks me kunaten I_vote_rcap 2% [ 2 ]
seks me kunaten I_vote_lcap2%seks me kunaten I_vote_rcap 2% [ 3 ]
seks me kunaten I_vote_lcap21%seks me kunaten I_vote_rcap 21% [ 27 ]
seks me kunaten I_vote_lcap4%seks me kunaten I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Erotic Site » Erotic Site » seks me kunaten

seks me kunaten

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1seks me kunaten Empty seks me kunaten prej Sat Sep 28, 2013 5:49 pm

stiviii


Vizitor
seks me kunaten 11

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur...Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten..se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hot...ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte mendja per te...nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten...e pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.Kur del ajo kishte veshur nje fustan te shkurter te zi dhe ishte teper i ngushte...i kishin dale format ne menyre perfekte...wwoowww u shokova nga bukuria e saj.Erdhi me takoi dhe me puthi...gjithmone me puthte por ne at moment mu drodh trupi..Hipi ne makine dhe i doli shala pothuajse e gjitha...smu shqiten syte duke e pare...ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet te zbuluar..nuk ka shum gjoks por ama bythen e ka te ngritur dhe te ate nate me cmendi me ate fustan..e lashe fantazine te ndalonte aty se e dija qe ishte nje gabim..ate nate me cmendi fare kur me vinte prane...i fejuari i saj ishte nga nje rreth i shqiperise dhe kishte ikur per nje nate atje.E fejuara me kerkoi qe nese esht e mundur ta merrja motren e saj dhe ta dergoja te flinte te ajo.ok i thash un dhe e mora ne tel qe do shkoja te ajo qe ta merrja...ok mu pergjigj ajo po te pres..shkoj te shpia e saj dhe trokas njeher por nuk ma hapi njeri deren dhe e hapa vete se nuk ishte e kycur..u futa brenda dhe po e therrisja kur papritmas degjoj zhurmen e dushit..mu ngjall nje epsh ne trupin tim dhe sreagova nje moment..po e prisja ne dhomen e ndenjes..papritur u hap dera dhe u shtanga kur mu shfaq para syve me nje peshqir te shkurter fare duke therritur emrin tim se e kishte kuptuar qe mund te kisha ardhur...ooo zot cfar trupi qe kishte...eshte cik e shkurter po bytha i dilte pothuajse fare..eshte bjonde me floke te drejta dhe shum te bukura...ne ato momente ktheva koken menjane dhe i thash po laheshe..po me tha i hodha nje uje trupit...se ke bezdi besoj me tha...un me vete cfar bezdie...me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur..kur papritmas u fut ne dhome dhe e la deren cik te hapur..nuk e di nese e beri me qellim apo jo por di qe ne momentin qe hoqi peshqirin un pashe trupin e saj pa asgje veshur...bytha i dilte me e bukur se ce kisha imagjinuar ate nate kur dolem...kishte nje gjoks aq te lezetshem..uuffffff me cmendi...me vete thash cpo bej se eshte kunata ime..nuk durova dhe u ngrita...i thash cpo ben kshu se me cmende...ajo buzeqeshi e me tha me fal se paskam harruar te mbyll deren...epo mbylle se gjith kete bukuri qe ke ti i bie te te ha fare...hajde provoje ma ktheu gjoja me shaka...te vij i thash...ajo qeshte ...se cpo bente po lyhej me krem...ajo bertiti hajde ne je burre...e hapa deren dhe cte shoh...ufffff pidhi i saj i rruar dhe shalet e mbushura me eksituan sa ska...ishte ndjesia me e mire ne bote...ndoshta fakti qe ishte kunata...kisha qire edhe femra te tjera por kete ndjesi kurre se kisha perjetuar..ajo beri gjoja sikur sdonte dhe bertiti uaaaa ti me verte u fute mo...un buzeqesha dhe i thash qe smunda te duroj dot me...ajo qeshi dhe me tha qe smund te behej ajo gje sepse diheshin arsyet...i thash qe skam ndermend te dal nga ketu pa te shijuar bythet...qe ate nate qe u eksitova nga ai fustan qe kishte veshur ajo filloi te bente ca gjeste qe me ngriten mendje...me ngjitej shpesh...kerceu nje kenge duke ma mbeshtetur bythen te kari...nejse...sic isha aty e mbertheva dhe ajo me shtyu duke buzeqeshur...me pyeste gjith kohes se cdo bente me motren e saj...lere ate i thash vetem sonte se sdo ndodhe me i thash...vetem njeher se me ka hipur keq te te qi..i thash troc ju betohem...ajo donte me shum se un...sepse me pas me tha qe kishte nja 2 muaj qe sbente seks me te fejuarin se jo ishin zene jo ai ne pune se cme thoshte...e shtriva dhe fillova ta puthja si i marre...ishte si nje enderr sepse po beja seks me kunaten...ajo u eksitua sa ska me...me kapi karin dhe me shtrengonte nga bythet duke me kerkuar me cdo kusht tja lepija ate pidhin e rruar dhe te sapolare...ja lepija cicat dhe per ta cmendur e ktheva mbarapa dhe ja futa gjith epsh llapen nga bytha e deri te pidhi...per pak mendova se u cmend nga te bertiturat qe bente....me lepij bertiste me te madhe...me lepij me teper....un po cmendesha per vete nga bythet e saj...i kisha per here te pare perballe pa mbathe...ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja...ajo vetem bertiste si e marre...u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak...ma thithte fort deri sa me prishi...ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu...ju prisha ne goje...filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te madh do e fusesh ne pish tani...mu ngrit kari perseri dhe e shtriva ne krevat...ja futa karin...dhe fillova ti bej nje te qire ..po jo te qire...me kapi nje epsh dhe doja ta palloja fort si nje kafshe...e verteta esht qe ajo u cmend nga e qira...vetem bertiste si e marre...me qi me thoshte...e ktheva mbrapa dhe fillova ta qij ashtu sic e kisha enderruar me kohe...bythet e saj perplaseshin ne trupin tim dhe benin pllaq plluq pllaq plluq...oh cfare bythe qe kishte...me cmendi...butesia e bytheve te saj perplasej ne karin tim...deri sa me erdhi te prishem pas 45 minutave seks pa pushim...e nxora karin dhe ju derdha mu siper bytheve...uuuufffffffff cfar kenaqesie ndjeva...doja ta qija gjith naten vetem se kisha hallin e te dashures qe po e priste motren e saj...ajo buzeqeshi dhe me tha cfar fati paska patur motra ime...un ju pergjigja qe eshte hera e pare qe qi me kaq epsh te cmendur nje femer...kurr skisha bere ashtu seksi me pare...u bera si kafshe...ajo u ngrit qe te lahej dhe shkova pas saj ne tualet...ajo hapi dushin dhe u fut ashtu e zhveshur te lante trupin...ju futa edhe un ne dush e spo permbaheshim dot...e shtriva aty dhe poshte ujit te nxehte qe rridhe filluam te benin perseri seks...filluam te palloheshim...ajo bertiste si e marre po me qi kuanti...mua kjo gje me eksitonte me teper...me nxiste ta shkerdheja aq fort saqe degjoheshin pllaqaritjet e trupave tane perjashta...e ngrita ne kembe dhe ktheva nga mbrapa...ju luta tja fusja ne bythe por nuk donte...ju luta aq shum dhe i thash qe ishte hera e fundit qe po e bejme...deri sa ju mbush mendja...mu shfaq parajsa para syve...po fusja karin ne bythen qe kisha enderruar...ne bythen e kunates time...ja futa avash avash...deri sa te hapej tamam...bertiti dhe mu duk sikur do qante nga dhimbja..por papritur fillova te degjoj nga fjale qe po i pelqente me shum tani sepse po ndjente dhembjet...filloi te bertiste dhe tju them te drejten as 15 min skam qendruar dot nga vrima e ngushte e anusit ju prisha brenda ne bythe...ohhhh cfar kenaqesie ...ohhhh kurre se harroj...kurreeee...mbaruam u veshem dhe dolem...tani sillemi si zakonisht...sepse ju betuam njeri tjetrit qe nuk do bejme me kurre asgje...un jam i dashuruar me te fejuaren time dhe jetoj i lumutr me te ...por ate nate me mundi pasioni per kuanten....

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions