ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Chit-Chat » Super Postuesi :p

Super Postuesi :p

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Super Postuesi :p prej Sat Oct 15, 2011 8:31 am

Amarda

Amarda
Menager
me cilin jam ne gar kush eshte ai/ajo qe me konkuron eeee? Razz

Http://ZonaShqiptare.co.nr

2 Re: Super Postuesi :p prej Sat Oct 15, 2011 8:59 am

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi
Un po e provoj iher Amarda megjithese je perpara

loj me hile

3 Re: Super Postuesi :p prej Sat Oct 15, 2011 9:11 am

The Game

The Game
Postues aktiv
Postues aktiv
loj me hile? lol

qe te dyja po beni me hile s`jeni fare frytdhenese per forumin ngelet tu numru shyqyr qe i shkoi neper mend atij GT edhe ju urra Razz do jua mbyll fare

4 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:06 am

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi
Amarda, ku je mi goc se u fut dhe sweetness ne loj.

po na e kalon kjo mi scratch

5 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:07 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
he mi dhe ti mos bej ashtu Very Happy

6 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:11 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Bo bo na mytet na vut perfun


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

7 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:11 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
po jo re ca perfun po gare eshte Very Happy

8 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:12 am

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi
devil ti re shum nga renditja Razz

9 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:12 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
keni fut vehten ne gare vajza?! Razz


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

10 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:13 am

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi
un me Amarden nisem garen erdhi sweeti dhe na e kaloi lol s`lejohet

11 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:13 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
mire mire se nuk postoj me lol

12 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:13 am

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi
jo mi vazhdo ti

13 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:13 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Ika un hajd se lexohena


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

14 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:14 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
ciao

15 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 11:14 am

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi
see u

16 Re: Super Postuesi :p prej Mon Oct 17, 2011 3:47 pm

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Atehere propozoj qe te bejm keshtu:
1. hapim nje grup "Top Posters"
2. Kryetar grupi do te jet nje qe ska lidhje me top postuesit

Kriteret:

Kush arrin i pari 200 postime behet kryetar.
Pastaj kush arrin 200 postime antaresohet automatikisht ne te.


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

17 Re: Super Postuesi :p prej Tue Oct 18, 2011 8:05 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root Administrator
Top posters
Sweetness (143)

The Game (112)

Star Girl (100)

Amarda (92)

DeViL (86)

Owner Network (47)

GT (22)

Nero (19)

Napoleon (19)

Android (16)
pa shiko pa shiko Razz

http://zonashqiptare.betaboard.net

18 Re: Super Postuesi :p prej Tue Oct 18, 2011 8:06 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root Administrator
Devil, na e kaluan o

http://zonashqiptare.betaboard.net

19 Re: Super Postuesi :p prej Fri Oct 21, 2011 9:58 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Epo ja qe ka dhe kshu... Devil = 200 Post Very Happy


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

20 Re: Super Postuesi :p prej Fri Oct 21, 2011 10:00 am

Amarda

Amarda
Menager
DeViL shkruajti:Epo ja qe ka dhe kshu... Devil = 200 Post Very Happy

Hallall cheers cheers cheers

Http://ZonaShqiptare.co.nr

21 Re: Super Postuesi :p prej Wed Nov 09, 2011 11:10 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
Super postues jam vetem un. Ju te tjeret po flini me duket Razz


_________________
ZonaShqiptare

22 Re: Super Postuesi :p prej Wed Nov 09, 2011 11:15 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
hallall ta boft zoti ty. Razz:P


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Create a forum on Forumotion | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog