ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Erotic Site » Erotic Site » seks i eger me kunatin

seks i eger me kunatin

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 seks i eger me kunatin prej Mon Sep 22, 2014 10:14 am

kunata


Vizitor

pershendetje...do ju tregoj nje histori shum erotike...Jam nje goce nga tir...Jam 26 vjece e martuar.Kam nje moter me te vogel.Ajo esht e fejuar.I fejuari i saj ose kunati im i dashur eshte 25 vjec.Qe diten e pare qe motra me njohu me te sapo me dha doren mu ndez pidhi flake per te...me pelqente sepse ishte shum i bukur.Ishte i gjate, me trup shum te bukur..E enderroja ne shtrat edhe pse isha e martuar.Vrisja mendjen si mund te qihesha me te...e ngacmoja shpesh...edhe ai e kuptonte por nuk reagonte shum.Ai jeton me motren.Fillova te shkoja shpesh me pretekstin se do shkoja te motra...nje dite e dija qe motra ishte ne pune dhe qellimisht shkoj.E kisha marr mundimin e do pallohesha se sben me te.Kishte filluar shpesh te me ngacmonte sepse e provokoja me bythet e mia super seksi.Jo se dua te mburrem por i kam me te vertet sshum te bukura...Ahhh se harrova jam bjonde me cica te bukura dhe bythe me te vertet te cmendura...sa here qe do takohesha me kunatin vishja strece te holla...i vija re cdo detaj...dhe nuk i shqiteshin syte nga bythet e mia.Ashtu sic isha nisem per te shpia e tij...Ishte dite e shtune...Isha lare,depiluar gati per pallim..kisha veshur nje pale tanga te zeza..te provoja njeher fatin mendoja me vete...Burri punonte ne nje lokal.Shkoj dhe trokas ne dere..Ishte ora 10 e mengjesit...kur cte shikoj...me del kunati i mbuluar me nje peshqir...hapi deren me trup te lagur e goja leng me shkoi...oooo hajde tha...futem brenda dhe kafshoj buzet...e ndjeja qe do me pallonte sot...e ndjeja....shkoi te nderrohej ne dhome...sa trup te bukur ke i them un...qeshi dhe si kurvar qe eshte ja pret direkt...por jo me te bukur se ty...i futem ne dhome dhe ishte pa mbathje ...cben me tha...i shkoj direkt i kap karin e rruar...e te sapolare...kam nje vit qe enderroj te me pallosh more po leri fjalet i thash...u kthye e filloi por ne jemi te martuar...je kunata...dhe ja lash pergjysem fjalen dhe i futa direkt llapen duke e puthur...filloi perseri te hezitonte...i thash do jete sekreti jone te lutem me pallo...isha prishur vetem duke e pare....direkt me ngriti,mi terhoqi bythet qe aq shum i deshironte e me shtrengoi...me puthte aq mire...llapa e tij me futej brenda...fillova tja kafshoj trupin i arrita ne karr dhe vetem ja lepija...ja lepia ja thithja e doja si e cmendur...ooo sa me shijonte kari i tij...e doja gjith ditennnn...kisha arritur orgazmen dy tre herevetem duke i bere gojore...ashtu sic isha me ngriti mi hoqi strecet dhe vetem degjova oooohhh cfare bythe e i ra njeher...me dogji pak dhe ju fut ne llape...thashe se u cmenda...futi nje te lepire nga pidhi e gjer te vrima e bythes...o cfar ishte aiii....ishte i cmendur ne shtrat....ooo cfare seksi oral te bente ai...oooooohhhh sa here me ka prishur me ate llapen e gjate...i cmenduri me fuste llapen ne bythe...uuuufffff cfare cmendurie....ooooohhhhh renkoja ma fut ksrin se u cmenda....ai dukej sikur e shijonte....ashtu sic isha kerceva dhe ju ula mbi kar...ketu u cmenda perseri...po me pallonte kunatiii...ooo cfare pallimi me bente...me ktheu mbrapa dhe aty u prish per here te pare pasi nuk i duroi dot bythet e mia dhe fjalet qe i peshperisja ne vesh...a do te prishesh te buzet e mia te trasha i thoja gjith kohes....ma hidh spermen ne fytyren time te bukur...aty sduroi dhe u prish mbi buzet e mia...e doja gjithcka tte atij,te kunatit tim...ashtu sic ishim filloi te me lepinte perseri bythet....e futi llapen perseri ne anus...dua te te prishem brenda ne anus me tha...aq e eksituar sa isha do pranoja gjithcka te tijen...e futi karin direkt ne bythen time e filloi te me qinte mbrapa...oh i cmendur bertisja gjith kohes...prishu brenda i bertisja...aty degjoj nje renkim si kafshe ngaqe u prish brenda ne bythen time....ooooohhhhh cfar kenaqesie....aty mbaruam dhe vazhdojme te qihemi...kam frike se po bie ne dashuri...ka qene thjesht hamshori im por po frikesohem

2 Re: seks i eger me kunatin prej Mon Jan 22, 2018 9:20 pm

kamerras10


Antare forumi
Antare forumi
pse se jep me video mos ja futni rrees kot,jopo sex e mamin.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog