ZonaShqiptare.co.nr
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu

Nje bote plot informacion!!


Albanian Social Network
SociAlb Albanian Social Network. Filloi rrjeti i ri Social Shqiptar. Bashkohu dhe ti. >> Lidhu me SociAlb 
Main Menu
»  Forumi  «
»  Filmat   «
»  Galleri  «
»  Grupet  «
»  Chat    «
»  Socialb «
»  ShTube «
»  Lajme   «
»  V.I.P      «
»  Foto      «
»  Erotic    «
»  InfoAlb  «

Facebook
Titujt e gazetave
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Burimet Informative
Statistikat
Forumi ka 303 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elez hidri

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1979 artikuj v 442 temat
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 145 më Fri Nov 11, 2011 4:14 pm
Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap19%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 19% [ 24 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap4%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 4% [ 5 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap11%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 11% [ 14 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap21%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 21% [ 26 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap10%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 10% [ 12 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap6%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 6% [ 8 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap2%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 2% [ 2 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap2%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 2% [ 3 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap21%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 21% [ 27 ]
ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_lcap4%ZonaShqiptare.co.nr - Kreu I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Video e dites
Foto e dites

 Christina Aguilera pa te brendshme

        

Trupi i përkryer i Irina Shayk

Tue Dec 06, 2011 9:24 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Irina12-lajmi

Irina Shayk, supermodelja ruse dhe e dashura e Cristiano Ronaldos, tregoi edhe një herë pse konsiderohet nga shumë meshkuj si femra më e bukur …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Mesazhi me shishe bashkon të rinjtë 4 mijë km larg

Tue Dec 06, 2011 9:22 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Shishjameleter

Një 11-vjeçar amerikan mbeti i befasuar kur mori përgjigje për një letër të futur në një shishe dhe të hedhur në Oqeanin Atlantik, në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Zbulohet “ylli i rekordeve”

Tue Dec 06, 2011 9:21 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu VFTS102

Rrezatim 100 mijë herë më të madh, 25 herë më i rëndë se Dielli ynë dhe në një distancë prej 160 mijë vjet dritë larg, shkencëtarët …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Lady Gaga si Mbretëreshë Viktoria

Tue Dec 06, 2011 9:19 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Ladygaga123-lajmi

E mësuar të vishet në mënyra nga më të çuditshme, Lady Gaga u shfaq në publik në mënyrë më të papritur… si një princeshë e …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Britney, 30-vjetor mbi akull

Tue Dec 06, 2011 9:19 am nga Sweetness

ZonaShqiptare.co.nr - Kreu Britneyakull1-lajmi

Si një prej yjeve më të mëdha të muzikës ndërkombëtare, Britney Spears mund të kishte zgjedhur një shumë aktivitete të ndryshme …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of ZonaShqiptare.co.nr on your social bookmarking website

Mesazh Promovues

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions