ZonaShqiptare.co.nr
Trupi i përkryer i Irina Shayk 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr
Trupi i përkryer i Irina Shayk 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Trupi i përkryer i Irina Shayk EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
DeViL (367)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
Amarda (324)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
Android (127)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
The Game (120)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
FoX (33)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
GT (22)
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
DeViL
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
PLUTO
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
Amarda
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
FoX
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
Star Girl
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
The Game
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
GT
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
Hp
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 
vini_on
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcapTrupi i përkryer i Irina Shayk I_voting_barTrupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap19%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap4%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap11%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap21%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap10%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap6%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap2%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap2%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap21%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_lcap4%Trupi i përkryer i Irina Shayk I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month
No user

Top posting users this week
No user

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Trupi i përkryer i Irina Shayk

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Trupi i përkryer i Irina Shayk Empty Trupi i përkryer i Irina Shayk Tue Dec 06, 2011 9:24 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator

Trupi i përkryer i Irina Shayk Irina12-lajmi

Irina Shayk, supermodelja ruse dhe e dashura e Cristiano Ronaldos, tregoi edhe një herë pse konsiderohet nga shumë meshkuj si femra më e bukur në Tokë.

E kontraktuar nga një firmë gjermane e përkujdesjes për lëkurën, 25-vjeçarja tregoi një trup të përkryer në fotografitë reklamuese të locioneve të reja për lëkurën, kremit kundër diellit dhe atij kundër rrudhave.

Shayk, e cila është e lidhur me yllin e futbollit botëror, Cristiano Ronaldo, deklaroi së fundmi në një intervistë për revistën “GQ”: “Një takim ideal për mua me një mashkull është sa më larg qendrave tregëtare. Më pëlqen të bëj pazar, por gjithmonë vetëm. Gjithashtu, mos më sfidoni në një video-lojë. Jam shumë konkurruese”.

E pyetur për mënyrën se si përballon famën e saj, Shayk shtoi: “Njerëzit mendojnë se nuk jam shumë e afrueshme, por kjo sepse jam shumë e zënë. Në fakt, jam një njeri i zakonshëm, jam si çdo vajzë tjetër që shihni në rrugë. Jam e dashuruar pas një mashkulli të zgjuar, të edukuar dhe që është shumë i mirë në komunikim. Këto të treja janë cilësitë më të mira që mund të ketë një mashkull. Një mënyrë për të më fituar zemrën? Të vishesh me kostum. Më duket shumë tërheqëse tek meshkujt”.

Trupi i përkryer i Irina Shayk Irina1321

Trupi i përkryer i Irina Shayk Irina2321

Trupi i përkryer i Irina Shayk Irina3321

Trupi i përkryer i Irina Shayk Irina4321

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions