ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Erotic Site » Erotic Site » Seks me vellain

Seks me vellain

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Seks me vellain prej Sat Sep 14, 2013 6:19 pm

Era


Vizitor
Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit.Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece.Jam shum e pasur.Sme mungon asgje.Bukurine ma ka fal natyra.Jam shum seksi.Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar.Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi.Kalova disa vjet e pa lidhur.Ne kerkim te perfektes pasi kisha gjithcka ne jete.Prinderit jetojne jashte dhe un jetoj ne apartament vetem me vellain prej dy vitesh.Ai eshte 24 vjec.Eshte i gjate,i forte,i bukur.E dua tmerresisht shume.Po kurr nuk do e imagjinoja qe do ndodhte kjo gje sa e ndaluar nga shumkush ketu po sa e bukur nga une.kisha pare vellain shpesh te zhveshur,vetem me bokse dhe tju them te drejten sa her e shihja me luante mendja.i thoja vetes budallaqe eshte vellai jot.Por nje dite teksa futem ne shtepi e gjej sa kishte dale nga dushi dhe ishte ne dhome.Ne ate moment ai per fat sme kishte degjuar dhe kishte lene cik deren hapur.Kur hoqi peshqirin cte shoh.e di qe eshte vellai im por u cmenda per te .e doja ne shtrat vellain tim.u preva fare.se di as vete pse.jam nje super seksi.gjoksin e kam 4.tju them te drejten sa pashe karin e tij u laga.u dritherova se cme zuri.e preka pidhin me dore ne ato memnte.isha bere qull me orgazem.ai veshi bokset dhe teksa po dilte u keputa fare dhe sleviza dot.kur ai me pa.cfar ben me tha.u tremb pasi sme kishte degjuar dhe e nuhati qe po e pergjoja.hic i thash po te shoh sa seksi je.ik andej me tha duke buzeqeshur.kur me pa qe kisha rripin e zberthyer te pantallonave e kuptoi.dhe un menjehr si motra e madhe e mbertheva.te lutem i thash hajde me bej vetem sot femren me te lumtur ne bote.dhe e kapa e putha.ai me shtyu dhe u shokua ne fillim.por kur un hoqa te gjitha dhe dola vetem me tanga dhe recipeta te zeza smund te rezistonte.i shkoi leng nga goja.menjeher ja terhoqa bokset dhe ashtu sic ishim u shtrime pertoke dhe filluam te putheshim dhe ferkoheshim si te marre.degjoheshin vetem pershperitjet tona.te dy ishim te eksituar.un po cmendesha nga ai.edhe pse vellai im doja te me qinte si i marre.u cmend pas cicave te mia i shkreti.sikur skishte pare kurr cica aq te medha.vetem i lepinte,i thithte kokat e cices deri sa me beri gjith shenja.me kapte nga bythet.kari i tij i madh me mbushte doren.kur ja preka u cmenda.doja ta kisha te gjithin.doja ta shijoja ne goje.direkt ju sula dhe fillova tja thith.ja thithhja topet.ai me fuste gishtat ne pidhe dhe un cmendesha.e bente me qellim qe tja thithja me fort.ai filloi te eksitohej shume.me mori me hipi siper dhe benim pozicionin 69.un i lepija karin ai me futi llapen...ohhhhhhhhhhhhhh edhe tani lagem kur e kujtoj.si e fuste llapen ai njeri.me lepinte bythen.uuuufffffffffff si u bera.bertisja si e cmendur.doja vetem karin e tij ne pidhin tim.dhe ajo ndodhi.ai me kapte cicat dhe mi shtrengonte e perplaste karin ne pidhin tim....ohhhhh zot.mi ngriti kembet dhe bertita me te madhe nga orgazma qe me vinte....si me qinte ai...por prap si me e madhe qe isha e zoteroja her pas here.bythet e mia e cmenden.cicat e mia katra ja fusja ne turinj dhe ai cmendej.me ktheu mbrapa dhe me dukej sikur po shikonim ndonje film porno e jo qe po i benim te gjitha vete.me qiu sa me qiu.donte te provonte cicat e mia...i peshtyva njeher dhe ja mora karin ja futa mes cicave.fillova ta prishja me cica.skam par ndonjeher njeri te prishej ashtu mbi cica.me beri gjith sperme.mu mbushen cicat gjith sperme.u prish dhe u shtri.un shkova u lava dhe kur me vjen ne tualet.me mbertheu dhe filloi te me qinte ashtu ne kembe teksa uji rridhte.e peshtyu njeher doren dhe ma ferkoi vrimen e anusit.ooohhhh cfar dhembje kam ndjere.u be si i marre.filloi te me qinte ne bythe.spo e duroja dot...ishte e tmerrshme.filloi te me qinte sdi sa.kur u prish ne bythen time.ohhh sa e bukur ishte kjo pjese.e ndjeja spermen e tij qe rridhte ne bythen time....e cila dilte jashte dhe me mbushi gjith kofshet....Jemi qire edhe 4 here te tjera.Eshte gjeja me e bukur qe me ka ndodh ne jete.edhe pse e ndaluar...e deshiroj.me te mund te bej gjithcka...heren e fundit ja mora spermen ne goje........

2 Re: Seks me vellain prej Mon Jul 31, 2017 11:28 am

kamerras10


Antare forumi
Antare forumi
spaska vuajtur per ta gjetur

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog