ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Erotic Site » Erotic Site » te pallosh kunaten

te pallosh kunaten

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 te pallosh kunaten prej Fri Mar 21, 2014 11:10 pm

Roni


Vizitor


Jam nje djale nga qytet i shqiperise.Do ju tregoj magjine qe kam perjetuar me motren e te fejuares.Jam i fejuar kam 3 vjet.Motra e te fejuares eshte 27 vjece dmth 1 vit me e madhe se un.Ajo esht e martuar dhe ka nje femije.Por trupi i saj me cmmend qe diten e pare qe e kam pare.Tani eshte me nje super gjoks dhe bythet e saj jan me te vertet eksituese ne cdo moment.Ajo eshte bjonde.Me ra ne koke per te...doja me cdo kushte ta qija..Por kisha njemije faktore kunder....ishte e martuar,kishte femije dhe me e rendesishmja ishte motra e te fejuares.skisha asnje shans pasi smund tja shprehja kete deshire te cmendur...por sa here shikoja bythet e saj me strece vuaja.un kam shtepine time dhe jetoj me te fejuaren.nje nate ajo erdhi te flinte aty pasi nuk e kishte burrin.nje moment ajo shkoi te nderrohej ne dhome..un po e prisja me padurim ate moment..sa u ngrit un bera sikur sdija gje dhe shkoj e futem ne dhome....kur cte shikoj..ajo ishte perkulur cik dhe bythet e saj me tanga te zeza dilnin si pornostar.....mu be kari dru per 2 sekonda...i kerkova falje dhe dola menjeher...ajo nuk foli gje dhe me ngelen ne mendje bythet e saj.me tanga...po vdisja tja lepija njeher....dhe per fat ngelem vetem te nesermen pasi un isha me leje dhe e fejuara doli per pune dhe kishte cuar me kete rast edhe gocen ne cerdhe.U ngrita dhe e shoh ate teksa po flinte dhe i kishte dale pak cica...hmmmm...goja leng po me shkonte...prita sa u zgjua dhe un isha ne banje duke ber nje dush sepse sikur po e parandjeja qe dicka do ndodhte...dola nga dushi vetem me nje peshqir po shkoja drejt dhomes per tu nderruar...kur e pashe prap...shkova menjeher te rrezikoja me te...ju vura mbrapa dhe fillova te flisja me te...i thash sa seksi qe je...u kthye me pa me nje shikim..i thash qe smund te te rezistoj pas asaj qe pashe mbrem...ca thua me tha.je ne rregull...jo i thash...jam totalisht i cmendur per ty....tentoi te largohej por e kapa e mbeshteta pas vetes dhe ashtu sic isha me ra peshqiri gjate perleshjes...nderkohe kari me ishte bere dru...kur pa karin tim nuk rezistoi me por sikur u dorezua...cfar ben me tha...jam kunata jote...smund ta bejme...i thash vetem sot se po semurem..vetem njeher  i thash..vetem sot dhe ja futa llapen dhe e putha...ju pergjigj puthjes time dhe e futa ne dhome...me kapi karin dhe renkonte...i futa gishtin poshte tutave dhe filloi te bertiste...thoshte mos ma bej kete....ja hoqa tutat dhe i dolen bythet qe kisha enderruar me kohe...ja thithja ato bythet e fryra me tanga.sdoja te ja hiqja tangat dhe ashtu fillova i hyra ne llape nga mbrapa...ja lepija pidhin anusin...ja fusja gjuhen brenda..ajo po cmendej e vetem bertiste...un ja lepija e ja shijoja ate bythen seksi...nderkohe sduroi dhe mu ul ne gjunje e ma lepiu karin..ishte i sapolare dhe e shijonte ne goje e gjith kohes bente uufff uffff...ca kari sa te shijshem e ke...ashtu sic ishte e ngrita e ktheva mbrapa dhe ja futa ne pidh...uuufffffff ca bythe kishteeee...bente pllaq pllaq nga qirja e forte qe i beja...i beja ne vithe dhe bertiste jepi jepi me fort me qi me pallo...edhe tani prishem kur e kujtoje qiva sa e qiva dhe e nxora karin ju prisha mbi vithe...doli nje kile sperme...ohhh cfar kenaqesie ndjeva....ajo u shtri dhe sfliste...ashtu sic ishim e mora dhe e cova ne banje...u futem poshte dushit...ajo thoshte prap mjaft mjaft...por un sndaloja dot...fillova tja lepija cicat bythet...hapa dushin e nxehte dhe u futem poshte tij te dy...filluam te putheshim...i thashe qe eshte hera e pare dhe e fundit...ju betuam njeri tjetrit qe sdo ndodhte me ndaj sot do perjetonim emocionin me te bukur ne jete...ja lepija perseri bythen dhe ja afrova karin ne bythe...ja futa aty dhe fillova avash avash ta qija...nuk kundershtoi..perkundrazi po e pranonte me deshire...e qiva pa pushim ne bythe....bertiste dhe gati sa nuk qante...e ktheva perpara dhe ja futa perseri ne pidh...e ngrita ne ajer dhe e mbaja lart duke e qire.uji rridhte dhe deri sa me erdhi perseri per tu prishur...e ula dhe ju prisha ne goje si ne porno...gjith sperma doli dhe u derdh mbi fytyren e saj e ne gojen e saj....oooohhhhh skam ndjere kenaqesi me te madhe....edhe pse e pata te veshtire e kaluam kete pjese dhe bejme jete normale tani...flasim dhe sillemi normalisht...dua ta bej edhe njeher me te...edhe ajo do por i premtuam njeri tjetrit qe gjithcka te mbyllej aty....QIRJA ME E MAGJISHME QE KAM BERE...

2 Re: te pallosh kunaten prej Fri Mar 28, 2014 1:28 am

agetamuco


Antare forumi
Antare forumi
 cherry 
Roni shkruajti:

Jam nje djale nga qytet i shqiperise.Do ju tregoj magjine qe kam perjetuar me motren e te fejuares.Jam i fejuar kam 3 vjet.Motra e te fejuares eshte 27 vjece dmth 1 vit me e madhe se un.Ajo esht e martuar dhe ka nje femije.Por trupi i saj me cmmend qe diten e pare qe e kam pare.Tani eshte me nje super gjoks dhe bythet e saj jan me te vertet eksituese ne cdo moment.Ajo eshte bjonde.Me ra ne koke per te...doja me cdo kushte ta qija..Por kisha njemije faktore kunder....ishte e martuar,kishte femije dhe me e rendesishmja ishte motra e te fejuares.skisha asnje shans pasi smund tja shprehja kete deshire te cmendur...por sa here shikoja bythet e saj me strece vuaja.un kam shtepine time dhe jetoj me te fejuaren.nje nate ajo erdhi te flinte aty pasi nuk e kishte burrin.nje moment ajo shkoi te nderrohej ne dhome..un po e prisja me padurim ate moment..sa u ngrit un bera sikur sdija gje dhe shkoj e futem ne dhome....kur cte shikoj..ajo ishte perkulur cik dhe bythet e saj me tanga te zeza dilnin si pornostar.....mu be kari dru per 2 sekonda...i kerkova falje dhe dola menjeher...ajo nuk foli gje dhe me ngelen ne mendje bythet e saj.me tanga...po vdisja tja lepija njeher....dhe per fat ngelem vetem te nesermen pasi un isha me leje dhe e fejuara doli per pune dhe kishte cuar me kete rast edhe gocen ne cerdhe.U ngrita dhe e shoh ate teksa po flinte dhe i kishte dale pak cica...hmmmm...goja leng po me shkonte...prita sa u zgjua dhe un isha ne banje duke ber nje dush sepse sikur po e parandjeja qe dicka do ndodhte...dola nga dushi vetem me nje peshqir po shkoja drejt dhomes per tu nderruar...kur e pashe prap...shkova menjeher te rrezikoja me te...ju vura mbrapa dhe fillova te flisja me te...i thash sa seksi qe je...u kthye me pa me nje shikim..i thash qe smund te te rezistoj pas asaj qe pashe mbrem...ca thua me tha.je ne rregull...jo i thash...jam totalisht i cmendur per ty....tentoi te largohej por e kapa e mbeshteta pas vetes dhe ashtu sic isha me ra peshqiri gjate perleshjes...nderkohe kari me ishte bere dru...kur pa karin tim nuk rezistoi me por sikur u dorezua...cfar ben me tha...jam kunata jote...smund ta bejme...i thash vetem sot se po semurem..vetem njeher  i thash..vetem sot dhe ja futa llapen dhe e putha...ju pergjigj puthjes time dhe e futa ne dhome...me kapi karin dhe renkonte...i futa gishtin poshte tutave dhe filloi te bertiste...thoshte mos ma bej kete....ja hoqa tutat dhe i dolen bythet qe kisha enderruar me kohe...ja thithja ato bythet e fryra me tanga.sdoja te ja hiqja tangat dhe ashtu fillova i hyra ne llape nga mbrapa...ja lepija pidhin anusin...ja fusja gjuhen brenda..ajo po cmendej e vetem bertiste...un ja lepija e ja shijoja ate bythen seksi...nderkohe sduroi dhe mu ul ne gjunje e ma lepiu karin..ishte i sapolare dhe e shijonte ne goje e gjith kohes bente uufff uffff...ca kari sa te shijshem e ke...ashtu sic ishte e ngrita e ktheva mbrapa dhe ja futa ne pidh...uuufffffff ca bythe kishteeee...bente pllaq pllaq nga qirja e forte qe i beja...i beja ne vithe dhe bertiste jepi jepi me fort me qi me pallo...edhe tani prishem kur e kujtoje qiva sa e qiva dhe e nxora karin ju prisha mbi vithe...doli nje kile sperme...ohhh cfar kenaqesie ndjeva....ajo u shtri dhe sfliste...ashtu sic ishim e mora dhe e cova ne banje...u futem poshte dushit...ajo thoshte prap mjaft mjaft...por un sndaloja dot...fillova tja lepija cicat bythet...hapa dushin e nxehte dhe u futem poshte tij te dy...filluam te putheshim...i thashe qe eshte hera e pare dhe e fundit...ju betuam njeri tjetrit qe sdo ndodhte me ndaj sot do perjetonim emocionin me te bukur ne jete...ja lepija perseri bythen dhe ja afrova karin ne bythe...ja futa aty dhe fillova avash avash ta qija...nuk kundershtoi..perkundrazi po e pranonte me deshire...e qiva pa pushim ne bythe....bertiste dhe gati sa nuk qante...e ktheva perpara dhe ja futa perseri ne pidh...e ngrita ne ajer dhe e mbaja lart duke e qire.uji rridhte dhe deri sa me erdhi perseri per tu prishur...e ula dhe ju prisha ne goje si ne porno...gjith sperma doli dhe u derdh mbi fytyren e saj e ne gojen e saj....oooohhhhh skam ndjere kenaqesi me te madhe....edhe pse e pata te veshtire e kaluam kete pjese dhe bejme jete normale tani...flasim dhe sillemi normalisht...dua ta bej edhe njeher me te...edhe ajo do por i premtuam njeri tjetrit qe gjithcka te mbyllej aty....QIRJA ME E MAGJISHME QE KAM BERE...

3 Re: te pallosh kunaten prej Tue Apr 01, 2014 8:05 pm

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
lol


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog