ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.

ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Mesazh nga forumi

Vizitor! Mire se erdhe! Ju keni nje numer prej: 9 mesazh/e ne kete forum. Stafi i forumit ju uron nje qendrim te kendshem ne vazhdim...

Tema Shoqerore

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime pa kufi!!


Diskutime pa kufi!!Tema dhe diskutime ne lidhje me gjithcka qe mund te diskutohet!

Moderator: Moderators
524Sat Nov 12, 2011 10:02 pm
JoKeR Vazhdo numerimin! ec atyyyy
Asnjë mesazh i ri

Chit-Chat


Chit-ChatChit Chat

Moderator: Moderators
369Wed Nov 09, 2011 11:15 am
DeViL Super Postuesi :p
Asnjë mesazh i ri

Dashuri dhe pasion


Dashuri dhe pasionC`fare dini per dashurine? Tregoje ketu!

Moderator: Moderators
23Fri Jun 29, 2012 9:18 am
oltian cerri Poezi dashurie
Asnjë mesazh i ri

Bota e modes


Bota e modesModa shqiptare dhe ajo boterore. Githcka ne lidhje me te!

Moderator: Moderators
33Thu Nov 10, 2011 12:01 pm
Sweetness Lule shumgjyrshe ne moda
Asnjë mesazh i ri

Showbiz & Lifestyle


Showbiz & LifestyleGjithcka rreth showbiz dhe lifestyle. Temat me te prekura

Moderator: Moderators
97106Tue Dec 06, 2011 9:24 am
Sweetness Trupi i përkryer i Irina Shayk
Asnjë mesazh i ri

VIP-at Shqiptare


VIP-at ShqiptareV.I.P - at shqiptare dhe gjithcka qe ndodh me to publikohet ketu ne kohe reale.! Diskutoni rreth tyre dhe gjerave qe i rrethojn.

Moderator: Moderators
4456Tue Dec 06, 2011 9:49 am
Sweetness Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme


ThashethemeThashetheme mbi vip-at shqiptare dhe ato nderkombetare! Gjithcka qe thuhet per to.

Moderator: Moderators
1517Mon Nov 21, 2011 10:37 am
FoX Anxhela lançon linjën “Martini bikini”
Asnjë mesazh i ri

Sport news


Sport newsLajmet me te fundit nga bota e sportit. Te thena dhe te pathenat.

Moderator: Moderators
1717Mon Nov 21, 2011 10:21 am
FoX Van Basten lavdëron Barcelonën
Asnjë mesazh i ri

Letersia


LetersiaNë kulturën e shqiptarëve ka lënë gjurmën e saj të thellë historia e tyre e brendshme dhe e jashtme.

Moderator: Moderators
1829Mon Oct 17, 2011 9:49 am
Sweetness Fan Noli....
Asnjë mesazh i ri

Zona e te rriturve (+18)


Zona e te rriturve (+18)Ndalohet hyrja ne kete zone e personave nen 18 vjec.

Moderator: Moderators
420Fri Mar 28, 2014 1:19 am
agetamuco Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Asnjë mesazh i ri

Zona Playboy


Zona PlayboyZona Playboy shikohet vetem neqoftese je antare i ketij forumi. Ndalohet hyrja per antaret nen 18 vjeç.

Moderator: Moderators
8136Fri Nov 11, 2011 3:17 pm
DeViL Adriana Lima Foto Nudo
Asnjë mesazh i ri

V.I.P Biografi


V.I.P BiografiBiografia e Vip-ave. Gjithcka rreth tyre.

Moderator: Moderators
33Wed Nov 09, 2011 9:11 pm
Sweetness Biografia e Elvana Gjates
Asnjë mesazh i ri

Zona Durrsake


Zona DurrsakeGjithcka rreth "DURRESIT". Historia, foto, traditat e gjithcka...

Moderator: Moderators
121Fri Nov 11, 2011 2:38 pm
DeViL Foto nga qyteti i "Durresit"
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog