ZonaShqiptare.co.nr
Vazhdon përplasja Topi-Topalli 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Vazhdon përplasja Topi-Topalli EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
DeViL (367)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
Amarda (324)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
Android (127)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
The Game (120)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
FoX (33)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
GT (22)
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
DeViL
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
PLUTO
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
Amarda
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
FoX
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
Star Girl
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
The Game
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
GT
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
Napoleon
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 
vini_on
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcapVazhdon përplasja Topi-Topalli I_voting_barVazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap19%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap4%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap11%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap21%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap10%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap6%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap2%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap2%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap21%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_lcap4%Vazhdon përplasja Topi-Topalli I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Vazhdon përplasja Topi-Topalli

Vazhdon përplasja Topi-Topalli

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Vazhdon përplasja Topi-Topalli Empty Vazhdon përplasja Topi-Topalli prej Mon Oct 17, 2011 8:31 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Vazhdon përplasja Topi-Topalli BAMIRI-fierVazhdon përplasja mes presidentit Topi dhe kryetares së Kuvendit Topalli.

Në një deklaratë për shtyp të shpërndarë nga zyra e Presidentit të Republikës thuhet ndër të tjera se “z. Topi u njoh përmes burimeve zyrtare me disa deklarata e nisma të njëanshme, të pasakta dhe denigruese të ndërmarra ndaj tij dhe institucionit që përfaqëson nga individë apo grupe të caktuara partiake lidhur me vizitën e suksesshme në Shkodër. Në respekt të qytetarisë shkodrane, opinionit publik dhe përgjegjësisë institucionale Presidenti sqaron se në asnjë rast, në asnjë fjalë apo veprim të tij nuk ka bërë komente kritike ndaj qytetit të Shkodrës, qytetarisë, traditës së pasur të gjuhës apo të kulturës së saj.”

“Mesazhi kritik i presidentit, siç mund të vërtetohet direkt përmes regjistrimeve televizive, i është adresuar nominalisht një zyrtari të lartë të shtetit, e cila me qëndrime e sjellje joinstitucionale, keqpërdor detyrën kushtetuese, postin publik, etikën institucionale të komunikimit dhe vetë votën demokratike të Shkodrës. Cdo interpretim tjetër është jorealist dhe i sponsorizuar nga zyrtarë të vecantë, të cilët duan ta mbajnë qytetin peng të axhendave të tyre personale politike”, shton deklarata për shtyp.

“Kjo sjellje abuzuese me mandatin përfaqësues dhe vullnetin e qyterarisë shkodrane, me siguri që nuk ka dhe nuk mund të ketë mbështetje qytetare, përvec grupeve të tilla të izoluara dhe të lidhura me interesa të ngushta ekonomike e politike. Edhe njëherë, Presidenti i Republikës rishpreh vlerësimin e tij më të lartë për Shkodrën dhe gjithçka që ky qytet ka përfaqësuar denjësisht në historinë e shtetit dhe shoqërisë shqiptare”, thuhet ndër të tjera në deklaratën e presidencës.

Presidenti ishte të shtunën në ceremoninë e homazheve në nderim të aktorit të njohur shkodran Ndrek Prela, i cili u nda nga jeta një ditë më parë në moshën 91-vjeçare.


_________________
ZonaShqiptareVazhdon përplasja Topi-Topalli Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions