ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.

ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Mesazh nga forumi

Vizitor! Mire se erdhe! Ju keni nje numer prej: 9 mesazh/e ne kete forum. Stafi i forumit ju uron nje qendrim te kendshem ne vazhdim...

Multimedia

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Portali i forumit


Portali i forumitInformacionet e ndryshme ne lidhje me ngjarjet e dites ne Shqiperi.

Moderator: Moderators
9797Fri Jan 20, 2012 2:02 pm
PLUTO Video Meta-Prifti!!
Asnjë mesazh i ri

Gazeta SHQIP


Gazeta SHQIPe Perditshme e Pavarur

Moderator: Moderators
859Fri Nov 11, 2011 9:05 am
DeViL Gazeta SHQIP - Opinion
Asnjë mesazh i ri

Gazeta Panorama


Gazeta PanoramaPanorama Online. Panorama Sport. Psikologji. Panorama PLUS. Suplementi "Un Gruaja"

Moderator: Moderators
724Fri Nov 11, 2011 9:11 am
DeViL Panorama Online
Asnjë mesazh i ri

Gazeta Shqiptare


Gazeta ShqiptareLajmet e fundit shqiptare dhe te huaja!

Moderator: Moderators
327Fri Nov 11, 2011 9:20 am
DeViL Gazeta Shqiptare - Titujt kryesore
Asnjë mesazh i ri

Gazeta Shekulli


Gazeta ShekulliGazeta Shekulli Online.

Moderator: Moderators
322Fri Nov 11, 2011 9:26 am
DeViL Gazeta Shekulli - Titujt kryesore
Asnjë mesazh i ri

Media vizive


Media viziveInformacione qe vijn nga media vizive ne shqiperi.

Moderator: Moderators
13Fri Oct 14, 2011 10:35 am
DeViL Roli i medias
Asnjë mesazh i ri

Lajme nderkombetare


Lajme nderkombetareLajme qe vijn nga bota. Informacione nga media vizive dhe e shkruar boterore.

Moderator: Moderators
66Fri Oct 14, 2011 9:10 am
DeViL Obama për Iranin: Do aplikojmë sanksione
Asnjë mesazh i ri

Programe Televizive


Programe TeleviziveDicka rreth programeve te televizioneve shqiptare.

Moderator: Moderators
812Tue Oct 18, 2011 9:05 am
DeViL FIKS FARE !!
Asnjë mesazh i ri

Organizata


Organizata Shqiptare dhe te huaja. Qellimet, platforma dhe arritjet.

11Tue Dec 06, 2011 10:20 am
Sweetness Aleanca Kuq e Zi
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog