ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » VIPAT adhurojnë VIPAT!

VIPAT adhurojnë VIPAT!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 VIPAT adhurojnë VIPAT! prej Mon Nov 14, 2011 5:33 pm

Star Girl

avatar
Moderator Forumi


Anëtarët e estradës kosovare përpos që këndojnë vetë dhe synojnë publik, kanë edhe idhujt e tyre. Përderisa Agnesa Vuthaj adhuron Florin, Liberta Spahiu adhuron këngëtaren serbe Jelena Karlausa. Ka edhe margaritarë të tjerë
I kemi parë të luftojnë për adhurues, por nuk i kemi parë asnjëherë se kënd e adhurojnë.
Duke falënderuar Facebook.com dhe Twitter, sot adhuruesit e VIP-ve të Kosovës mund të shohin edhe shijen e estradës tonë.

Bukuroshja Agnesa Vuthaj – e cila në karrierë ka tentuar të bëjë të gjitha profesionet nga zëdhënësja deri në aktore – është një tifoze e madhe e Flori Mumajesit. Përpos kësaj, ajo dëgjon edhe Uriel, Xhoana, AIDA Baraku, Rihana, Korab Shaqiri, Rrezarta Shkurta e deri te Dafina Rexhepi.

Në profilin e saj Agensa shkruan se preferon të dëgjojë soft rok dhe soul, por kur shikon këngëtarët e lartshënuar, vështirë është që ndonjëri prej tyre të këndojë këtë zhanër muzike. Vuthaj ka edhe radiot e saj të preferuara, që janë Radioskandinavia.net dhe Radio Pandora. Duket i çuditshme gjithë ky kombinim apo jo?

Një këngëtare tinejxhere që po depërton në skenë kohëve të fundit e po ashtu këndon te Kënga Magjike, Beatrix Ramosaj në listën e këngëtarëve të preferuar ka Genta Ismajlin, Anxhelina Hadergjonaj, Zanfina Ismailin dhe natyrisht Beatrix Ramosajn, pra vetën!

Eh këngëtarja e muzikës popullore e shndërruar në ikonë të rezistencës ndaj kohës, Mihrije Braha pëlqen shumë Bilbilat, këngët popullore, por nuk ndalet me kaq. Në listën e dëshirave muzikore të saj gjenden edhe Teuta Kurti, Mirsa Kërqeli, Mariza Ikonomi, MC Kresha, Mehedin Pergjeqaj e deri te Maria Kizirian nga Armenia e largët. Çfarë përzgjedhjeje?! Pra, mos e harroni – Mihries i pëlqen edhe Meda.

Besoni apo jo, Dafina Zeqiri e pëlqen këngëtaren Remzije Osmani dhe grupin Metallica! Pak e çuditshme pasi që Dafina ka kopjuar stilet e të gjitha pop yjeve amerikane – ndoshta tash mendon ta kopjojë stilin e Metallica-s.

Kurse prezantuesja e emisionit “Prive” dhe e motit në Ora 7, Liberta Spahiu në listën e shijeve të saj ka edhe një këngëtare serbe. Ajo është Jelena Karleusa! Madje këngëtarja serbe është e para në listën e prezantueses së Klanit. Por, ajo dëgjon edhe Flektiza, TMM Records dhe Vegim.

Eh një këngëtare e re nga Shkodra, Ersida Mataj e adhuron Cecën, e cila hapur kishte dalë kundër shqiptarëve. Dihet sepse ajo është e veja e Arkanit. Këto janë ato që ne i dimë për momentin. Por, mos harroni, estrada di të fshehë shpesh shijen dhe në profilet në rrjetet sociale të qesë shijen e vet false.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog