ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » Genta flet per jeten e saj

Genta flet per jeten e saj

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Genta flet per jeten e saj prej Thu Nov 10, 2011 12:04 pm

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator

Genta sot është yll i madh i muzikës shqiptare.Këngët e saj këndohen nga të gjitha moshat.Ajo është këngëtare që çdo kënge i jep shpirt.Për të muzika është shumë e rëndësishme,sepse e di që me këngët e saj e bën dikë të lumtur.Ajo së fundmi ka lansuar klipin “Shkune tune”,me të cilin klip vërtetë i ka shkundur e tundur të gjitha skenat muzikore shqiptare.Sapo keni realizuar këngën dhe klipin “Shkune tune”.Pse pikërisht e keni titulluar kështu?
Genta-Tekstin e ka punuar MC Beka dhe arsyeja që e kemi titulluar këngën kështu është me shkund e me tund,e me u kënaq(qeshet).
Na flisni diçka më shumë me kë keni bashkëpunuar për këtë këngë?
Genta-Tekstin e ka bërë MC Beka,po ashtu edhe komponimin e tij.Teksti tregon më shumë për ata se si të kënaqesh më shumë,si të kërcesh më shumë,e kështu me radhë.Me këtë rast i falenderoj të gjithë bashkëpuntorët e mi të kësaj kënge,por edhe publikun,i cili e ka pritur shumë mirë këngën dhe për këtë u jam mirënjohëse.
Edhe spotin e keni punuar shumë mirë.Me cilin produksion keni punuar.E kujt ishte ideja që spoti të realizohej në një kafaz?Genta-Faleminderit!Klipi është punuar me produksionin “Graphic Design”.Ishte ideja e produksionit në momentin kur e kanë ndëgjuar këngën,menjëherë ua dha një ndjenjë dhe ide të fuqishme dhe sipas tekstit urdhërohet me shkund e me tund dhe kështu ka ardhur ideja për realizimit e tërë klipit.
ZEMRËN,PUBLIKUT
Tani për tani jeni këngëtare shumë e kërkuar,çka ju bën kaq të veçant?
Genta-Më vjen shumë mirë për këtë fakt.Zemrën time ia jap publikut dhe gjithçka ndaj me ta dhe kënaqem me ta.E veçanta e krejt kësaj është që jam e bekuar prej Zotit që t’i kënaqë njerëzit me këngë,me shpirt e zemër.Jam falenderuse për gjithë ata që më japin edhe mua zemër që të vazhdoj t’ju jap njerëzve sa më shumë këngë,dashuri,përqafime,fotografi etj.
Ky vit ka njohur shumë suksese për ju?
Genta-Kjo për të vetmen gjë ,punoj shumë dhe pa u ndalur.
Në një këngën që keni bërë më herët me titull “Game over”,është thënë se ia keni kushtuar një koleges suaj me pretekst se ajo asnjëherë nuk do të arrijë të bëhet si ju.Sa është e vërtetë kjo?Genta-Kjo nuk qëndron edhe në fakt gjëra të tilla nuk janë në karakterin tim.Koleget e mia,të cilat tash janë të famshme dhe i do publiku,gjithmonë do ta kenë përkrahjen time maksimale.
A është dashur që Genta të shpallet fituese në konkursin e vallëzimit,që për disa javë të tëra është mbajtur në Shqipëri?
Genta-Është majtur me muaj dhe më vjen keq që jam eliminuar padrejtësisht,sepse nuk është vlerësuar si duhet puna që kemi bërë me muaj dhe në fakt kur kemi punuar më së shumti nuk është vlerësuar.Mua dhe Dionit na vjen keq shumë që zhgënjyem tërë publikun dhe punuan kundër të gjithëve.Po sa i përket “Dancing with the stars” i cili emision më dha kënaqësi dhe sa herë të mendoj që edhe unë morra pjesë dhe realizova diçka që e kam pasur shumë në qejf.
PUSHIMET,ME FAMILJEN
Tash thuajse jemi në fund të sezonit veror dhe ju si duket keni pasur mjaft angazhime.Keni bërë pushime për vete?
Genta-Patjetër që po.Në pushim isha me familjen time.
Ju në skenën shqiptare erdhët si një këngëtare anonime,por shpejt arritët të bëheni ndër këngëtaret më të mira shqiptare.Si arritët deri këtu?
Genta-Për herë të parë jam paraqitur para publikut me produksinon “Arboni”,si dhe hera e parë duhej të punoja shumë për të më pranuar,dhe ashtu ndodhi,publiku mbeti shumë i kënaqur me mua dhe prej atij prezantimit të parë ishte kërkesa e publikut dhe ende vazhdon të jenë që unë të jem kjo Genta që jam.
Do të merrni pjesë sivjet në ndonjë festival?
Genta-Nuk kam menduar njëherë për këtë.
Shumë simpatizantë kanë shprehur dëshirën që ju ta përfaqësoni në një të ardhme të afërt Kosovën në “Eurosong”?
Genta-Sigurisht që do ta kisha përfaqësuar Kosovën me shumë krenari dhe shpresoj që të më jepet kjo mundësi në një të ardhme të afërt.
Është folur shumë për jetën tuaj private.Hë për hë,cilat janë të rejat e Gentës në jetën private?
Genta-Kam shumë shokë e shoqe me të cilët e kaloj kohën,por me familjen më së shumti.
Cila do jetë risia e ardhshme e Gentës?
Genta-Tani po punoj dhe nuk rri dot pa risi.Ju falenderoj shumë për intervistën dhe i përshëndes të gjithë lexuesit


_________________
ZonaShqiptare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs