ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » Murray fajtor, familjarët e Jackson të lumtur

Murray fajtor, familjarët e Jackson të lumtur

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Murray fajtor, familjarët e Jackson të lumtur prej Tue Nov 08, 2011 2:53 pm

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator

Vetëm pak orë pasi Gjykata e Los Anxheles shpalli fajtor, Dr. Conrad Murray, mjekun personal të Michael Jackson për vrasjen e paqëllimshme të mbretit të pop-it, familjarët e këngëtarit dhe qindra fansa kanë nxituar të festojnë këtë vendim.

“Tani ndjehem shumë më mirë, absolutisht po. Drejtësia e bëri të sajën. Asgjë s’mund të zëvendësojë humbjen e Jackson, por ama të paktën fajtori do të paguajë për këtë”, ka pohuar gati e ekzaltuar La Toya Jackson fill pasi u lexua vendimi për Murray.

Ndërsa një fans i këngëtarit në lot u shpreh: “Michael nuk është këtu por unë jam i lumtur për këtë vendim. Është moment shumë emicionale për mua”.

Ndërsa nëna e Jackson, Katherine dhe motra e këngëtarit të ndjerë Rebbie kanë zgjedhur të qajnë në heshtje në sallën e gjyqit ndërsa gjykatësi lexonte vendimin për fajësimin e mjekut Murray, si përgjegjës për vrasjen e Jackson, 25 qershorin e vitit 2009. Aty ishte e gjithë familja që mbështesnin nënën e Jackson, domos më e prekura nga të gjithë.

Në seancën gjyqësore të së hënës, 58-vjeçari Murray u shpall fajtor dhe tani do i duhet të përballet ndoshta 4 vjet heqje lirie dhe humbjen përfundimisht të licencës për të ushtruar profesionin e tij të mjekut.

Ndonëse avokatët e mjekut personal të Jackson, u munduan të argumentonin se këngëtari vendosi të marrë me vullnetin e tij dozën vdekjeprurëse të qetësuesit të llojit propofol, gjykatësit e fajësuan atë për papërgjegjshmëri.

Tani Dr. Conrad Murray do të përballet me masën e arrestit dhe pasojat e tjera të kësaj odiseje gjyqësore.


_________________
ZonaShqiptare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Forumotion.com | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs