ZonaShqiptare.co.nr
Lopez, femra e vitit 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Lopez, femra e vitit EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Lopez, femra e vitit EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Lopez, femra e vitit EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Lopez, femra e vitit EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Lopez, femra e vitit EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Lopez, femra e vitit EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Lopez, femra e vitit EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Lopez, femra e vitit EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Lopez, femra e vitit EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Lopez, femra e vitit EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Lopez, femra e vitit EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Lopez, femra e vitit EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Lopez, femra e vitit EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Lopez, femra e vitit EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Lopez, femra e vitit EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Lopez, femra e vitit EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Lopez, femra e vitit EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Lopez, femra e vitit EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Lopez, femra e vitit EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Lopez, femra e vitit EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Lopez, femra e vitit EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Lopez, femra e vitit EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Lopez, femra e vitit EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Lopez, femra e vitit EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Lopez, femra e vitit EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Lopez, femra e vitit EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Lopez, femra e vitit EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Lopez, femra e vitit EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Lopez, femra e vitit EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Lopez, femra e vitit EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
DeViL (367)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
Amarda (324)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
Android (127)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
The Game (120)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
FoX (33)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
GT (22)
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
DeViL
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
PLUTO
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
Amarda
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
FoX
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
Star Girl
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
The Game
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
GT
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
Napoleon
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 
vini_on
Lopez, femra e vitit I_vote_lcapLopez, femra e vitit I_voting_barLopez, femra e vitit I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Lopez, femra e vitit I_vote_lcap19%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap4%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap11%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap21%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap10%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap6%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap2%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap2%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap21%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Lopez, femra e vitit I_vote_lcap4%Lopez, femra e vitit I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » Lopez, femra e vitit

Lopez, femra e vitit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Lopez, femra e vitit Empty Lopez, femra e vitit prej Tue Nov 08, 2011 2:51 pm

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator

Një himn për feminilitetin! Kështu ka qenë shpërfaqja e këngëtares dhe aktores Jennifer Lopez në mbrëmjen 'glamour' të ceremonisë madhështore “Femra e vitit 2011”, ceremoni në të cilën doemos ka triumfuar Lopez.

Në 'Carnegie Hall' në Nju Jork, kjo ka qenë një shfaqje e jashtëzakonshme e Jennifer Lopez, në një mbrëmje enkas për femrat që kanë ndryshuar botën me punën e tyre, kurajon dhe idetë e tyre.

Tepër e hijshme edhe pas divorcit nga këngëtari Marc Anthony, i ati i fëmijëve të saj binjakë, Lopez shfaqet mahnitëse në ceremoninë, ku do të nderohej me këtë çmim nga Donatella Versace, me të cilën ka pasur edhe një diskutim i cilësuar si tepër inspurues.

Ajo është femra tipike, e cila për të arritur suksesin që ka sot, i është dashur të luftojë për vite me radhë për të rrokur ëndrrën e saj dhe atë që simbolizon në një farë mënyre ëndrrën amerikane.

Dhe tërë lufta e saj për të arritur majat i është shpërblyer, së fundmi edhe me një trofe tepër domethënës, “Femra e vitit 2011”, një vit i cili ka qenë me jo pak telashe për këngëtaren dhe aktoren Jennifer Lopez.


_________________
ZonaShqiptareLopez, femra e vitit Rev210

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions