ZonaShqiptare.co.nr
Zona shqiptare forum 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.

ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Zona shqiptare forum EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Zona shqiptare forum EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Zona shqiptare forum EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Zona shqiptare forum EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Zona shqiptare forum EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Zona shqiptare forum EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Zona shqiptare forum EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Zona shqiptare forum EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Zona shqiptare forum EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Zona shqiptare forum EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Zona shqiptare forum EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Zona shqiptare forum EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Zona shqiptare forum EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Zona shqiptare forum EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Zona shqiptare forum EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Zona shqiptare forum EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Zona shqiptare forum EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Zona shqiptare forum EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Zona shqiptare forum EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Zona shqiptare forum EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Zona shqiptare forum EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Zona shqiptare forum EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Zona shqiptare forum EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Zona shqiptare forum EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Zona shqiptare forum EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Zona shqiptare forum EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Zona shqiptare forum EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Zona shqiptare forum EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Zona shqiptare forum EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Zona shqiptare forum EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
DeViL (367)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Amarda (324)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Android (127)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
The Game (120)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
FoX (33)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
GT (22)
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
DeViL
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
PLUTO
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Amarda
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
FoX
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Star Girl
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
The Game
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
GT
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Napoleon
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 
Dreamer
Zona shqiptare forum I_vote_lcapZona shqiptare forum I_voting_barZona shqiptare forum I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Zona shqiptare forum I_vote_lcap19%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap4%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap11%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap21%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap10%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap6%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap2%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap2%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap21%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Zona shqiptare forum I_vote_lcap4%Zona shqiptare forum I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Mesazh nga forumi

Vizitor! Mire se erdhe! Ju keni nje numer prej: 9 mesazh/e ne kete forum. Stafi i forumit ju uron nje qendrim te kendshem ne vazhdim...

Zona shqiptare forum

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi me antaret e forumit


Prezantimi me antaret e forumitPrezantimi me antaret e tjere te forumit!

Moderator: Moderators
936Mon Nov 21, 2011 9:59 am
FoX Pershendetje!
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe urime!


Pershendetje dhe urime!Pershendetjet dhe urimet ne lidhje me antaret dhe evente te ndryshme ne forum.

Moderator: Moderators
530Fri Dec 02, 2011 9:49 am
PLUTO Mirmengjes!
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja e forumit


Rregullorja e forumitRregullorja/Rules

Moderator: Moderators
11Thu Oct 13, 2011 8:20 am
DeViL Rregullorja e forumit
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur

Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions