ZonaShqiptare.co.nr
Xhevahir Spahiu 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Xhevahir Spahiu EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Xhevahir Spahiu EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Xhevahir Spahiu EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Xhevahir Spahiu EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Xhevahir Spahiu EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Xhevahir Spahiu EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Xhevahir Spahiu EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Xhevahir Spahiu EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Xhevahir Spahiu EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Xhevahir Spahiu EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Xhevahir Spahiu EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Xhevahir Spahiu EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Xhevahir Spahiu EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Xhevahir Spahiu EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Xhevahir Spahiu EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Xhevahir Spahiu EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Xhevahir Spahiu EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Xhevahir Spahiu EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Xhevahir Spahiu EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Xhevahir Spahiu EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Xhevahir Spahiu EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Xhevahir Spahiu EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Xhevahir Spahiu EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Xhevahir Spahiu EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Xhevahir Spahiu EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Xhevahir Spahiu EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Xhevahir Spahiu EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Xhevahir Spahiu EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Xhevahir Spahiu EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Xhevahir Spahiu EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
DeViL (367)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
Amarda (324)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
Android (127)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
The Game (120)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
FoX (33)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
GT (22)
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
DeViL
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
PLUTO
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
Amarda
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
FoX
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
Star Girl
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
The Game
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
GT
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
Napoleon
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 
vini_on
Xhevahir Spahiu I_vote_lcapXhevahir Spahiu I_voting_barXhevahir Spahiu I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Xhevahir Spahiu I_vote_lcap19%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap4%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap11%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap21%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap10%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap6%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap2%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap2%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap21%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Xhevahir Spahiu I_vote_lcap4%Xhevahir Spahiu I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Letersia » Xhevahir Spahiu

Xhevahir Spahiu

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Xhevahir Spahiu Empty Xhevahir Spahiu prej Mon Oct 17, 2011 9:39 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
Xhevahir Spahiu lindi më 1 mars të vitit 1945 në Malind të Skraparit, është shkrimtar i njohur shqiptar.

Studioi në fakultetin histori-filologji, dega gjuhë-letëresi shqipe.

Që nga viti 1968 ka punuar si gazetar në gazetën “Zëri i Popullit”, redaktor në revistën “Nëntori”, mësues dhe libretist në Teatrin e Operas e Baletit në Tiranë.

Është i nderuar me çmimin “Migjeni” dhe dhe është fitues i çmimit të parë në konkursin e 45-vjetorit të çlirimit të Atdheut.

Tituj të veprave

Mëngjes sirenash (1970) [1]
Ti qytet i dashur (1973) [1]
Vdekje e perendive (1977) [1]
Dyer dhe zemra të hapura (1978) [1]
Bashkohësit (1980) [1]
Agime shqiptare (1981) [1]
Zambakët e Mamicës (1981) [1]
Kitaristët e vegjël (1983) [1]
Nesër jam aty (1987) [1]
Heshtje s´ka (1989) [1]
Dielli i lodrave (1990) [1]
Poezia shqipe (1990) [1]
Kohë e krisur (1991) [1]
Udha (2005)

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Create a forum on Forumotion | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions