ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Gazeta Shekulli » Gazeta Shekulli: Rama: Nëse unë dhe Topi jemi antievropianë, Berisha është Xhon Lenon dhe Topalli, Merlin Monro

Gazeta Shekulli: Rama: Nëse unë dhe Topi jemi antievropianë, Berisha është Xhon Lenon dhe Topalli, Merlin Monro

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

PLUTO

avatar
Root Administrator
Root Administrator
“Nëse Presidenti dhe unë jemi nje celulë antieuropiane atëherë Jozefina është Marelyn Monroe kurse Saliu John Lennon!” – Keshtu ka reaguar me nje mesazh ne rrjetin social Twiter, lideri i opozites Edi Rama pas deklaratave te Jozefina Topallit***

Shperthimet e Berishes, Topi: Të padenja për Parlamentin. Topalli e fut ne celulen antievropiane

“Reagimet e djeshme provuan përfundimet e Komisionit Europian. Sharjet e fyerjet nuk janë të denja për parlamentin. Shoqëria shqiptare po penalizohet nga politika”, është shprehur presidenti Topi nga qyteti i Fierit. Ndërkohë, pak para deklaratës së presidentit Topi, kryetarja e parlamentit, Jozefina Topalli është shprehur se Topi ka qenë në krah të Ramës për bllokimin e statusit kandidat për në BE. “Sa i takon bllokazhit, unë i kam parë bashkë gjatë gjithë kësaj kohe, z. Topi dhe z. Rama”, ka thënë Topalli, sipas së cilës, dështimi për marrjen e statusit është përgjegjësi vetëm e opozitës, pasi sipas Topallit, qeveria i ka përmbushur të gjitha kriteret. Por, ndryshe nga Topalli, komisioneri Stefan Fyle shprehej dje se Shqipëria nuk ka përmbushur asnjë prej 12 kritereve.***

Topalli: Kryesia e opozitës, celulë anti-evropiane

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka sulmuar dje opozitën duke e cilësuar si një celulë anti-europiane, por nga ana tjetër ka pohuar se mazhoranca nuk do të bëjë asnjë lëshim. Duke komentuar deklaratat e presidentit Topi se mund të krijojë një parti të djathtë, Topalli pretendon se kjo nuk i shkakton asnjë shqetësim të djathtës shqiptare. Sipas saj, ish-nënkryetari i PD-së ka vite që po mbështet të majtën dhe për pasojë ai mund të marrë vetëm elektorat të majtë. Fitorja e Lulzim Bashës më 8 maj duket se ka bindur Topallin se ai është njeriu që ka zgjedhur Berisha për të vazhduar në PD dhe për pasojë ajo është tërhequr nga aspiratat për poste më të larta.

“Është një çmim, që shqiptarët e pafajshëm duhet ta paguajnë për një politikë ose për lidershipin e një partie, që, me sa duket, është edhe një lloj celule anti-evropiane. secili prej shqiptarëve duhet ta pyesë veten nëse ia vlen më që t’i përgjigjesh një lidershipi të një partie, që është kthyer edhe në një celulë anti-evropiane” – tha spikerja e Kuvendit

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog