ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Shpërthimi me eksploziv, ja rrëfimi i fundit i kambistit

Shpërthimi me eksploziv, ja rrëfimi i fundit i kambistit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

PLUTO

avatar
Root Administrator
Root Administrator
SHKODER- Mbetet në kufijtë e misterit vrasja e kambistit Mark Gjoni në qytetin e Shkodrës. Me gjithë hetimet intensive të kryera përgjatë dy ditëve, policia lokale ende nuk ka një pistë zyrtare për ekzekutimin me minë me telekomandë të 60-vjeçarit nga lagjia "Mark Lulaj", baba i tre fëmijëve. Ngjarja e rëndë, e cila tronditi banorët e Shkodrës ndodhi rreth orës 6:45 të së enjtes në lagjen "Vasil Shanto", në vendin e quajtur "Tregu i valutës", ku viktima punonte si kambist. Ndërkohë, burime pranë grupit hetimor sqarojnë se po hetohet në disa për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Sipas ekspertëve, kambisti mund të jetë vrarë për shkak të ndonjë borxhi të pashlyer nga persona të tjerë, por nuk përjashtohet mundësia e përfshirjes së tij në ndonjë trafik të paligjshëm.
HETIMI
Pas shpërthimit të tmerrshëm të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, është ngritur një grup i posaçëm hetimor ku bëjnë pjesë specialistët më të mirë të Shkodrës dhe të Policisë së Shtetit në Tiranë. Mësohet se gjatë kohës kur 60-vjeçari ndodhej në gjendje të rëndë në spitalin rajonal të Shkodrës, ai ka arritur të flasë për pak minuta me përfaqësues të grupit hetimor. Po të njëjtat burime shprehen se kambisti para se të ndërronte jetë u ka treguar agjentëve të krimeve, se cili ka qenë itinerari i tij që nga momenti i daljes nga shtëpia deri në momentin fatal të shpërthimit të lëndës plasëse. Babai i tre fëmijëve ka deklaruar se ka dalë nga banesa e tij rreth orës 6:00 dhe ka shkuar tek një berber dhe më pas ka pirë një kafe të shpejtë në një lokal afër berberhanes. Pasi ka pirë kafenë Mark Gjoni është nisur me makinën e tij tip "Benz" për tek tregu i valutës. Nga kryerja e veprimeve hetimore paraprake, ekspertët përjashtojnë mundësinë që gjatë këtij itinerari, të jetë montuar lënda plasëse në automjet.
SHOQERIMI
Ndërsa kanë marrë dëshminë e viktimës, pjesëtarët e grupit hetimor kanë bërë shoqërimin e berberit dhe kamarierit, dy personave që i kanë shërbyer kambistit Mark Gjoni pak minuta para vrasjes. Gjatë marrjes në pyetje së berberit dhe kamarierit, hetuesit janë përqendruar më shumë tek gjendja psikologjike e 60-vjeçarit; nëse kanë konstatuar ndonjë sjellje të veçantë të tij dhe nëse kanë vënë re persona të dyshimtë, që mund të kenë mbajtur viktimën nën mbikqyrje. Blutë kanë shoqëruar gjithsej 27 persona në lidhje me shpërthimin, që i mori jetën vëllait të shefit të armatimit në policinë e Shkodrës.
(s.g/GSH/BalkanWeb)

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog