ZonaShqiptare.co.nr
Rregullorja e forumit 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Rregullorja e forumit EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Rregullorja e forumit EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Rregullorja e forumit EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Rregullorja e forumit EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Rregullorja e forumit EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Rregullorja e forumit EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Rregullorja e forumit EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Rregullorja e forumit EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Rregullorja e forumit EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Rregullorja e forumit EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Rregullorja e forumit EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Rregullorja e forumit EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Rregullorja e forumit EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Rregullorja e forumit EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Rregullorja e forumit EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Rregullorja e forumit EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Rregullorja e forumit EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Rregullorja e forumit EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Rregullorja e forumit EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Rregullorja e forumit EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Rregullorja e forumit EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Rregullorja e forumit EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Rregullorja e forumit EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Rregullorja e forumit EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Rregullorja e forumit EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Rregullorja e forumit EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Rregullorja e forumit EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Rregullorja e forumit EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Rregullorja e forumit EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Rregullorja e forumit EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
DeViL (367)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
Amarda (324)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
Android (127)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
The Game (120)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
FoX (33)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
GT (22)
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
DeViL
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
PLUTO
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
Amarda
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
FoX
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
Star Girl
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
The Game
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
GT
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
Napoleon
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 
vini_on
Rregullorja e forumit I_vote_lcapRregullorja e forumit I_voting_barRregullorja e forumit I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Rregullorja e forumit I_vote_lcap19%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap4%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap11%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap21%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap10%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap6%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap2%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap2%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap21%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Rregullorja e forumit I_vote_lcap4%Rregullorja e forumit I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Zona shqiptare forum » Rregullorja e forumit » Rregullorja e forumit

Rregullorja e forumit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rregullorja e forumit Empty Rregullorja e forumit prej Thu Oct 13, 2011 8:20 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Megjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përvec rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës.

Ju pranoni të mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim. Shkrime të tilla do cojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm (dhe njoftimin e ISP-së tuaj). Adresa IP për cdo mesazh regjistrohet për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave. Ju pranoni që webmasteri, administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kycin cdo temë sipas gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorët nuk mund të mbahen përgjegjës nqs ky informacion vidhet.

Ky forum përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum. Adresa e postës elektronike përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs harroni atë që kishit).
Konfirmoni Rregjistrimin Tuaj Nepermjet E-mailit Qe Do Ju Dergohet Ne E-mailin Tuaj . Faleminderit !!


_________________
ZonaShqiptareRregullorja e forumit Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Create a forum on Forumotion | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions