ZonaShqiptare.co.nr
Ndahen Erioni dhe Bertina 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Ndahen Erioni dhe Bertina EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
DeViL (367)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
Amarda (324)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
Android (127)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
The Game (120)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
FoX (33)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
GT (22)
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
DeViL
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
PLUTO
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
Amarda
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
FoX
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
Star Girl
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
The Game
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
GT
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
Napoleon
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 
vini_on
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcapNdahen Erioni dhe Bertina I_voting_barNdahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap19%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap4%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap11%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap21%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap10%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap6%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap2%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap2%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap21%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_lcap4%Ndahen Erioni dhe Bertina I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Thashetheme » Ndahen Erioni dhe Bertina

Ndahen Erioni dhe Bertina

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ndahen Erioni dhe Bertina Empty Ndahen Erioni dhe Bertina prej Fri Oct 14, 2011 10:28 am

Amarda

Amarda
Menager
Këto dy javët e fundit kanë qenë të mbushura me thash etheme për një ndarje të mundshme mes tyre. Çifti simpatik i “Big Brother 3”, Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti, kanë pësuar gjatë kohëve të fundit një krisje në marrëdhënien e tyre, krisje kjo e pariparuar ende.
Ndahen Erioni dhe Bertina Normal_bertinaerion11
Burime pranë çiftit tregojnë për “Bluetooth” se gjatë gjithë kësaj jave çifti ka qenë i ndarë, ndërkohë që vetëm ditëve të fundit janë takuar për të sqaruar problemet me njëri-tjetrin, por siç mësohet edhe ky takim nuk ka rezultuar fort i frytshëm. Tashmë marrëdhënia e tyre është mjaft e nderë dhe ndonëse për median nuk e kanë pranuar ndarjen, është e sigurt që kjo ndarje e parë, do të pasohet nga një tjetër pas pak kohësh, e cila ndoshta do të jetë definitive. Çifti simpatik i “BB3”, i njohur për dashamirësinë e madhe që ka në publik, i ka surprizuar të gjithë fansat me këtë lajm. Ka qenë Bertina në fakt ajo që ndezur alarmin përmes ndryshimit të statusit nga “in a relationship” në “single”, pavarësisht se në një komunikim me gazetën e ka mohuar në mënyrë kategorike ndarjen.Arsyeja
Ende nuk dihen shkaqet e sakta që kanë çuar çiftin në këtë vendim, por siç mësohet ajo që ka vendosur për ndarjen e përkohshme ka qenë Bertina, e cila ka kërkuar gjithashtu në një kohë të afërt edhe ribashkimin, përmes një darke në shtëpinë e saj. Se si do të shkojnë më tej gjërat mes çiftit, mbetet për t’u parë në javët në vijim, kur ndoshta ndonjë prej tyre edhe mund të prononcohet.

Http://ZonaShqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions