ZonaShqiptare.co.nr
Ekspozita e vullnetarizimit 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Ekspozita e vullnetarizimit EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Ekspozita e vullnetarizimit EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Ekspozita e vullnetarizimit EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Ekspozita e vullnetarizimit EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Ekspozita e vullnetarizimit EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Ekspozita e vullnetarizimit EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Ekspozita e vullnetarizimit EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
DeViL (367)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
Amarda (324)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
Android (127)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
The Game (120)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
FoX (33)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
GT (22)
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
DeViL
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
PLUTO
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
Amarda
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
FoX
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
Star Girl
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
The Game
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
GT
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
Napoleon
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 
vini_on
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcapEkspozita e vullnetarizimit I_voting_barEkspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap19%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap4%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap11%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap21%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap10%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap6%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap2%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap2%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap21%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_lcap4%Ekspozita e vullnetarizimit I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » Ekspozita e vullnetarizimit

Ekspozita e vullnetarizimit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ekspozita e vullnetarizimit Empty Ekspozita e vullnetarizimit prej Tue Dec 06, 2011 9:16 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator
Dita ndërkombëtare e vullnetarizmit, si dhe dëshira për të ndihmuar fëmijët me aftësi të kufizuara, ka sjellë së bashku disa organizata, ndërmjet tyre atë “Përtej Barrierave” në organizimin e një ekspozite me fotografi në Muzeun Historik Kombëtar në Tiranë.

Ekspozita pasqyron punën e shërbimit vullnetar lokal në Shqipëri gjatë vitit 2011, dhe përmban rreth 200 fotografi të të rinjve aktivistë, në aktivitete në ndihmë të personave me aftësi të kufizuar.

Eventi është gjithashtu pjesë e projektit të Bashkimit Europian” Vlerat dhe Praktikat e vullnetarizmit në Shërbim të Personave me Aftësi të Kufizuar në Shqipëri”.

“Iniciativa sot është shumë inkurajuese sepse ka të bëjë me solidaritetin edhe BE ka të bëjë me solidaritetin dhe kjo është shumë Europiane. Jam i kënaqur që sot jam afër njerëzve me aftësi të kufizuara”, tha Ettore Sequi, Ambasador i BE-së në Shqipëri.

Pjesë e aktivitetit është edhe ekspozita ballkanike “Vullnetarët në Veprim” e cila mbledh së bashku 21 fotografi të cilat janë përzgjedhur si më të mirat. Ndërmjet tyre janë edhe 3 fotografi që kanë marrë cmime dhe paraqesin momente gjatë punës së vullnetarëve.

Ekspozita ka udhëtuar në 8 qytete Europiane dhe pas Shqipërisë, do të vazhdojë rrugëtimin edhe më tej.


_________________
ZonaShqiptareEkspozita e vullnetarizimit Rev210

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions