ZonaShqiptare.co.nr
Tragjedia në mes të Tiranës 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Tragjedia në mes të Tiranës EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Tragjedia në mes të Tiranës EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Tragjedia në mes të Tiranës EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Tragjedia në mes të Tiranës EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Tragjedia në mes të Tiranës EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Tragjedia në mes të Tiranës EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tragjedia në mes të Tiranës EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
DeViL (367)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
Amarda (324)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
Android (127)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
The Game (120)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
FoX (33)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
GT (22)
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
DeViL
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
PLUTO
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
Amarda
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
FoX
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
Star Girl
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
The Game
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
GT
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
Napoleon
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 
vini_on
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcapTragjedia në mes të Tiranës I_voting_barTragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap19%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap4%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap11%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap21%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap10%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap6%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap2%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap2%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap21%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_lcap4%Tragjedia në mes të Tiranës I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Tragjedia në mes të Tiranës

Tragjedia në mes të Tiranës

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Tragjedia në mes të Tiranës Empty Tragjedia në mes të Tiranës prej Tue Dec 06, 2011 9:09 am

Sweetness

Sweetness
Administrator
AdministratorFlakët e shpërthyera nga një bombul gazi në banesën e tyre i morën jetën bashkëshortëve Genc dhe Florida Spahiu, 37 e 35 vjeç, si dhe vajzës së tyre të madhe, Jonës 4-vjeçare.

E vetmja e mbijetuar, edhe ajo në gjendje të rëndë në reanimacion, vajza më e vogël e çiftit, Dea. Ngjarja e tmerrshme që na tronditi të gjithëve këtë fundjavë ndodhi në një pallat të ri në kryeqytet, në orët e para të së dielës.

Ditën e hënë, tre pjestarët e familjes Spahiu, Genci, Florida dhe Jona janë përcjellë për në banesën e fundit, duke lënë pas dhembje dhe misterin e zjarrit që i mori jetën.

“Ishin zhvendosur prej dy vjetësh për të jetuar me qera në këtë banesë. Vetëm kur na morën në orën 1.30 të mëngjesit në telefon, për ta na thënë që kishte rënë zjarr. Jemi shumë të tronditur. Vetëm ata e dinë se çfarë ndodhi në të vërtetë, vetëm ata e kanë marrë me vete këtë mister të madh”, shprehet në lot një prej familjareve.

“Genci kishte një ofiçinë tornoje. Njeri punëtor. Për vete ishte nga Tirana dhe gruan e kishte nga Korça. Të dy kishin dy vajza të mrekullueshme. Vajza e vogël është disi më mirë, por përsëri është duke luftuar për jetën e saj. Shpresojmë tek Zoti. Nuk e mori me të tjerët, shpresojmë në një mrekulli. Lutemi që të shpëtojë, që të paktën të kenë gjyshërit një kujtim nga djali i tyre”, lutet e afërmja me zërin që i dridhet.

Një vazo me një lule në ballkon duket se është e vetmja gjë që i mbijetoi zjarrit. Një bombul gazi ishte shkaku i fatkeqësisë. Përzjerja e gazit me elektricitetin krijoi atë shpërthim dhe flakë që shuajti familjen Spahiu.

Familjarët janë të dërmuar, ndërsa familja e Zotit Spahiu, e cila jeton pikërisht përballë banesës, ka hapur dyert dhe përjeton zinë.

Në vendngjarjen e fatkeqësisë, çdo pllakë duket e shkatërruar, gjithçka ishte vendosur mbi një metër lartësi është shkrumbuar. Teksa në dhomën e gjumit, atje ku u konsumua tragjedia, pozicioni i shtretërve tregon për një përpjekje të fundit të Zotit Spahiu për të mbrojtur dhe shpëtuar të paktën dy vajzat e tij të vogla.


_________________
ZonaShqiptareTragjedia në mes të Tiranës Rev210

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | Society and Culture | Misc | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions