ZonaShqiptare.co.nr
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
DeViL (367)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
Amarda (324)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
Android (127)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
The Game (120)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
FoX (33)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
GT (22)
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
DeViL
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
PLUTO
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
Amarda
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
FoX
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
Star Girl
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
The Game
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
GT
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
Napoleon
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 
vini_on
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcapRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_voting_barRama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap19%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap4%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap11%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap21%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap10%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap6%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap2%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap2%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap21%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_lcap4%Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër

Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër Empty Rama promovon “Kurbanin” në Shkodër prej Thu Nov 24, 2011 9:37 am

PLUTO

PLUTO
Root Administrator
Root AdministratorKryetari i PS, Edi Rama ka promovuar librin e tij “Kurban” në kryeqendrën e veriut të vendit, Shkodër.

Gjatë takimit me simpatizantët, ku ishin të pranishëm edhe eksponentë të PS, Rama falenderoi të pranishmit për interesin e tyre për ta lexuar librin dhe jo për ta vlerësuar në bazë të atyre që kanë dëgjuar.

“Libri të flasë vetë për veten dhe secili të krijojë idenë për të duke e lexuar. Është një kënaqësi që ju interesoheni kaq shumë për librin, duke e lexuar dhe jo duke dëgjuar komentet e të tjerëve”, deklaroi Rama.

Kreu i PS theksoi se libri është një pasqyrë e perspektivës drejt së ardhmes dhe jo që sheh drejt së shkuarës, e cila megjithatë ka një rol kyc.

“Pavarësisht se do jeni apo jo dakord me librin, apo me disa pjesë të tij, ky nuk është një libër për të shkuarën por për të ardhmen. Por e shkuara është një pasqyrë që i vlen njeriut për të parë drejt së ardhmes”, tha më tej Rama.

Në fundjavë Rama e promovoi librin e tij në qytetin e Durrësit, ku nënshkroi dhe la dedikime për lexuesit e qytetit bregdetar.

Një rrëfim mbi librin e tij lideri i opozitës e bëri javën e kaluar në një intervistë për emisionin “Top Story” në Top Channel.

http://zonashqiptare.betaboard.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Create a forum on Forumotion | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions