ZonaShqiptare.co.nr
Gazeta Shekulli 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Gazeta Shekulli EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Gazeta Shekulli EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Gazeta Shekulli EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Gazeta Shekulli EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Gazeta Shekulli EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Gazeta Shekulli EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Gazeta Shekulli EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Gazeta Shekulli EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Gazeta Shekulli EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Gazeta Shekulli EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Gazeta Shekulli EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Gazeta Shekulli EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Gazeta Shekulli EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Gazeta Shekulli EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Gazeta Shekulli EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Gazeta Shekulli EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Gazeta Shekulli EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Gazeta Shekulli EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Gazeta Shekulli EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Gazeta Shekulli EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Gazeta Shekulli EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Gazeta Shekulli EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Gazeta Shekulli EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Gazeta Shekulli EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Gazeta Shekulli EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Gazeta Shekulli EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Gazeta Shekulli EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Gazeta Shekulli EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Gazeta Shekulli EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Gazeta Shekulli EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
DeViL (367)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
Amarda (324)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
Android (127)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
The Game (120)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
FoX (33)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
GT (22)
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
DeViL
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
PLUTO
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
Amarda
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
FoX
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
Star Girl
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
The Game
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
GT
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
Napoleon
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 
vini_on
Gazeta Shekulli I_vote_lcapGazeta Shekulli I_voting_barGazeta Shekulli I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Gazeta Shekulli I_vote_lcap19%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap4%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap11%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap21%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap10%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap6%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap2%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap2%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap21%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Gazeta Shekulli I_vote_lcap4%Gazeta Shekulli I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Gazeta Shekulli » Gazeta Shekulli

Gazeta Shekulli

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Gazeta Shekulli Empty Gazeta Shekulli prej Fri Oct 14, 2011 8:52 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Titujt kryesore te gazetes Shekulli


_________________
ZonaShqiptareGazeta Shekulli Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

2Gazeta Shekulli Empty Re: Gazeta Shekulli prej Fri Oct 14, 2011 8:53 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Berisha kërcënon Tahirin: Ta bëj fytyrën më të zezë se këpuca Gazeta Shekulli Berisha4 Denis Dedej

Dështimi për herë të dytë për marrjen e statusit të vendit kandidat për në BE ka tensionuar sërish sallën e parlamentit shqiptar duke rikthyer sharjet dhe kërcënimet. Kryeministri Berisha i është drejtuar deputetit socialist, Sajmir Tahiri duke e kërcënuar: “Ta bëj fytyrën më të zezë se këpuca që nga fëmijëria jote deri më sot” dhe më pas ka vazhduar duke i përmendur familjen dhe fëmijërinë.

Kërcënimi për të zgjedhurin socialist ka ndodhur në kohën kur kreu i ekzekutivit po mbante fjalimin e tij dhe po fliste për detyrimet e qeverisë dhe angazhimin për të ecur përpara përmes reformave dhe me rritjen e ekonomisë së vendit. “Do të bëj gjithçka..”,- ishte fjala që përsëriti dy herë kryeministri dhe në këtë moment ka ndërhyrë Tahiri nga vendi duke plotësuar fjalinë me shprehjen: Për familjen e tij. Ky ngacmim mori shkas nga lapsusi i kryeministrit Berisha të bërë përpara banorëve të Rrajcës në Librazhd, nga ku tha se “Shqipëria vend i zhvilluar behët kur secili prej jush, kur çdo shqiptar të mendojë se si të krijojë më shumë të ardhura për familjen time”.

Por Berisha e ka pritur shumë keq këtë batutë të Tahirit dhe i është drejtuar: “Ti që flet nga vendi mund të ta bëj fytyrën më të zezë se këpucët nga fëmijëria deri më sot, nga fëmijëria jote deri më sot. Ti e di mirë që unë të njoh mirë ty, ti e di mirë se ku je rrit dhe si je rrit, dhe cila është pasaporta jote. Këto i di ti. Në mos, shko pyet pak”. Tahiri duke folur sërish nga vendi replikoi vetëm duke thënë “Hajde provoje”.

Për këto akuza gazeta “Shekulli” kontaktoi deputetin socialist për Qarkun e Tiranës, i cili ka mohuar që të ketë njohje qysh në fëmijë me kreun e ekzekutivit. “Unë nuk e njoh Berishën nga fëmijëria, vetëm nëse ai ka qenë doktor kur unë kam lindur. Nuk kam gjë tjetër për të thënë. Thjesht më vjen turp për këtë që na ka rënë për hise ta kemi kryeministër”,- tha Sajmir Tahiri pas seancës.

Në momentin që Berisha po debatonte ashpër me Tahirin, ka ndërhyrë nga vendi dhe deputeti socialist, Pirro Lutaj, i cili e akuzoi kryeministrin se e ka kthyer Shqipërinë në skrap. Mbi këtë çështje, pas seancës së parlamentit, deputeti tjetër socialist, Pirro Lutaj, vlerësoi sjelljen e kryeministrit si të papërgjegjshme. “Kryeministri iu drejtua një kolegut tim, ndoshta edhe mua, se do të na e bënte fytyrën e zezë si këpuca. Në fakt ky kryeministër i papërgjegjshëm mund t’ia nxijë fytyrën gjithkujt, por të paktën sot, ai nuk mund t’ia nxijë fytyrën askujt e t’ia bëjë më të zezë se fytyrën e tij. Ai është përgjegjësi kryesor që për herë të dytë i la shqiptarët larg dyerve të Europës”, – reagoi dje në Kuvend gjatë diskutimit të lirë, deputeti i PS-së për Qarkun e Fierit.


_________________
ZonaShqiptareGazeta Shekulli Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions