ZonaShqiptare.co.nr
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
DeViL (367)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
Amarda (324)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
Android (127)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
The Game (120)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
FoX (33)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
GT (22)
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
DeViL
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
PLUTO
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
Amarda
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
FoX
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
Star Girl
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
The Game
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
GT
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
Napoleon
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 
vini_on
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcapElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_voting_barElvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap19%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap4%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap11%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap21%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap10%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap6%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap2%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap2%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap21%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_lcap4%Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori?

Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Empty Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? prej Mon Nov 21, 2011 10:49 am

FoX

FoX
Support Staff
Këngëtarja Elvana Gjata, është ndarë përfundimisht nga Rogerti, djali i një biznesmeni me të cilin ishte në lidhje për një kohë të gjatë.
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Normal_elvana~18
Ndërsa jeta profesionale i shkon për mrekulli, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për jetën personale.
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Elvana-gjata-rogeri
Elvana Gjata është ndarë përfundimisht pas ribashkimit të fundit nga i dashuri i saj legjendar pas një lidhjeje që zgjaste prej shtatë vitesh.
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Elvana-flori
Mardhënja e tyre filloi të kishte krizë që nga nëntori i vitit të kaluar dhe lajmi qe publikuar nga një e përditshme por qe mohuar nga vet këngëtarja. Ajo kishte thënë se ishte vetëm një krize e përkohshme dhe se gjithçka kishte kaluar.
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Florielvana
Sipas, Gazetës Shqiptare, Elvana Gjata nuk është vetëm dhe nuk ka qenë asnjëherë sepse gjatë gjithë uljeve dhe ngrijeve të saja në karrierë ka pasur afër vetes mikun dhe bashkëpunëtorin e ngushtë, Flor Mumajesi.
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Copy_%282%29_f__
Po e njejta gazetë thotë se aktualisht raportet mes tyre janë më të afërta se kurrë dhe mund të kenë nisur dhe një lidhje dashurie.
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Flori-elvana
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Elvanaflorifuga
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Normal_Balkan_Music_Awards-elvanaflori
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Normal_40106_1493456010816_1066507703_31463934_5962078_n
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Normal_elvanaflori
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Normal_elvanaflori~0
Elvana Gjata ndahet nga i dashuri, shkaku Flori? Normal_elvanaflori~1


_________________
Info Albania Leader

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions