ZonaShqiptare.co.nr
Ndihmoni hajdutin! 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Ndihmoni hajdutin! EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Ndihmoni hajdutin! EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Ndihmoni hajdutin! EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Ndihmoni hajdutin! EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Ndihmoni hajdutin! EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Ndihmoni hajdutin! EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Ndihmoni hajdutin! EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Ndihmoni hajdutin! EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Ndihmoni hajdutin! EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Ndihmoni hajdutin! EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Ndihmoni hajdutin! EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Ndihmoni hajdutin! EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Ndihmoni hajdutin! EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Ndihmoni hajdutin! EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Ndihmoni hajdutin! EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Ndihmoni hajdutin! EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
DeViL (367)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
Amarda (324)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
Android (127)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
The Game (120)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
FoX (33)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
GT (22)
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
DeViL
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
PLUTO
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
Amarda
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
FoX
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
Star Girl
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
The Game
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
GT
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
Napoleon
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 
vini_on
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcapNdihmoni hajdutin! I_voting_barNdihmoni hajdutin! I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap19%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap4%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap11%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap21%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap10%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap6%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap2%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap2%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap21%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Ndihmoni hajdutin! I_vote_lcap4%Ndihmoni hajdutin! I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » Ndihmoni hajdutin!

Ndihmoni hajdutin!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ndihmoni hajdutin! Empty Ndihmoni hajdutin! prej Mon Nov 21, 2011 10:09 am

FoX

FoX
Support Staff
Ndihmoni hajdutin! Hajduti-oxhak

Ranaldo Monte Jack është protagonisti i një vjedhjeje që ka përfunduar në mënyrë qesharake.

17-vjeçari ishte futur nëpërmjet oxhakut në një shtëpi në Atlanta (SHBA) për të vjedhur dhe pasi mori 500 dollarë tentoi të dilte sërish nga oxhaku, por aty u bllokua duke mos arritur të kompletojë planin e tij.

Ranaldo kërkoi ndihmë vetëm pasi kaluan 10 orë dhe përpjekjet e tij ishin të kota.

Një fqinjë u afrua dhe e pyeti se çfarë po bënte aty brenda. “Asgjë, jam tërësisht idiot”, ishte përgjigja e të riut.

Zjarrfikësit arritën ta nxirrni nga oxhaku dhe ta zbrisnin nga çatia e shtëpisë me shkallë, pikërisht aty ku e prisnin policët me pranga në duar.


_________________
Info Albania Leader

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions