ZonaShqiptare.co.nr
Gazeta Shqiptare 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Gazeta Shqiptare EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Gazeta Shqiptare EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Gazeta Shqiptare EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Gazeta Shqiptare EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Gazeta Shqiptare EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Gazeta Shqiptare EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Gazeta Shqiptare EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Gazeta Shqiptare EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Gazeta Shqiptare EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Gazeta Shqiptare EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Gazeta Shqiptare EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Gazeta Shqiptare EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Gazeta Shqiptare EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Gazeta Shqiptare EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Gazeta Shqiptare EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Gazeta Shqiptare EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Gazeta Shqiptare EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Gazeta Shqiptare EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Gazeta Shqiptare EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Gazeta Shqiptare EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Gazeta Shqiptare EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Gazeta Shqiptare EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Gazeta Shqiptare EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Gazeta Shqiptare EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Gazeta Shqiptare EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Gazeta Shqiptare EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Gazeta Shqiptare EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Gazeta Shqiptare EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Gazeta Shqiptare EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Gazeta Shqiptare EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
DeViL (367)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
Amarda (324)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
Android (127)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
The Game (120)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
FoX (33)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
GT (22)
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
DeViL
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
PLUTO
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
Amarda
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
FoX
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
Star Girl
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
The Game
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
GT
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
Napoleon
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 
vini_on
Gazeta Shqiptare I_vote_lcapGazeta Shqiptare I_voting_barGazeta Shqiptare I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Gazeta Shqiptare I_vote_lcap19%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap4%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap11%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap21%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap10%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap6%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap2%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap2%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap21%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Gazeta Shqiptare I_vote_lcap4%Gazeta Shqiptare I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Gazeta Shqiptare » Gazeta Shqiptare

Gazeta Shqiptare

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Gazeta Shqiptare Empty Gazeta Shqiptare prej Fri Oct 14, 2011 8:46 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Titujt e pare te gazetes Shqiptare


_________________
ZonaShqiptareGazeta Shqiptare Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

2Gazeta Shqiptare Empty Re: Gazeta Shqiptare prej Fri Oct 14, 2011 8:47 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
"Shitet shteti", lista me 1.500 objekte Gazeta Shqiptare 1318508230 Genc Kondi

Qeveria po përgatitet për shitjen e objekteve të mbetura në pronësi të shtetit, sikurse ka premtuar që në fillim të këtij viti. Në listën me rreth 1.500 objekte përfshihet gjithshka: që nga kolibet e qenve të kufirit - ku tanimë prej dekadash nuk banon kurrkush - tualetet dhe lavanderitë e reparteve ushtarake, por edhe objekte shumë më serioze, që mund të ngjallin interes të veçantë. Ndër këto të fundit, mund të veçohet aerodromi i Vlorës, apo fabrika e çimentos e këtij qyteti, si dhe termocentrali i qytetit të Korçës, objekte, të cilat nuk po përdoren më. Në listë figurojnë një numër i madh objektesh me karakter ushtarak apo të mbrojtjes së kufirit, që të sjellin ndërmend periudhën e "luftës së ftohtë", por që, ndërkohë, kanë fituar një vlerë të re civile, si për shembull pika vrojtimi në majë të Karaburunit apo ndërtesa komandash ushtarake të artilerisë bregdetare nga Jugu në veri të vendit, që mund të ktheheshin në objekte turistike, ashtu si edhe poligone artilerie në malet e Kukësit apo të Bizës. Në listë spikatin edhe objekte të shumta të Uzinës 12 (Nikel-Kobalti) në ish-Kombinatin Metalurgjik të Elbasanit, apo të Superfosfatit të Laçit, hotele në Kukës, çerdhe, farmaci, librari, madje edhe tunele, që i ofrohen, kundrejt pagesës, personave të interesuar.
Shumë pak objekte të listuara janë dërguar për shitje, ndërkohë që për të gjitha ato është marrë vendimi që të privatizohen. Por, për çdo rast do të jenë të detyrueshme procedurat e TE MIRATUARA. Kërkesa për privatizimin e një aseti shtetëror mund të drejtohet në Ministrinë e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, apo në institucionin përkatës, që ka në admnistrim/pronësi objektin që kërkon të privatizosh. Kërkesa duhet të përmbajë emërtimin e saktë të institucionit, të cilit i drejtohet ajo; identitetin e personit që kërkon privatizimin; emërtimin e saktë të objektit që kërkon ta privatizojë; vendndodhjen e objektit; të dhëna të tjera në lidhje me këtë objekt (në se ka, p.sh. strukturën administrative të tij, gjendjen aktuale të objektit, etj); adresën e saktë të personit që drejton kërkesën dhe çdo dokument apo të dhënë tjetër të vlerësuar nga kërkuesi. Në se kërkuesi është pronar trualli, kërkesa duhet të shoqërohet edhe me vendimin përkatës të Komisionit të Kthimit dhe Kompensimit të Pronave, nëpërmjet të cilit personit apo trashëgimtarëve iu lind e drejta e parablerjes, sëbashku me planvendosjen e objektit.
Në se kërkesa bëhet në institucionin admnistrues të asetit, ky i fundit dërgon në METE prononcimin pozitiv për privatizimin e objektit, së bashku me kërkesën përkatëse, ose i përgjigjet të interesuarit në lidhje me arsyet e mosmiratimit. Në se kërkesa bëhet në ministri, kjo e fundit i kërkon strukturës administrative të objektit prononcimin për privatizimin e tij. Në se institucioni administrues përgjigjet, ministri urdhëron fillimin e procedurës për vlerësimin e objektit me qëllim privatizimin. Në të kundërt, METE njofton kërkuesin për mospërfshirjen në privatizim të objektit të kërkuar.


_________________
ZonaShqiptareGazeta Shqiptare Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions