ZonaShqiptare.co.nr
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
DeViL (367)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
Amarda (324)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
Android (127)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
The Game (120)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
FoX (33)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
GT (22)
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
DeViL
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
PLUTO
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
Amarda
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
FoX
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
Star Girl
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
The Game
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
GT
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
Napoleon
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 
vini_on
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcapEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_voting_barEnxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap19%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap4%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap11%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap21%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap10%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap6%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap2%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap2%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap21%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_lcap4%Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik

Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik Empty Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik prej Mon Nov 14, 2011 5:20 pm

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi
Enxhi dhe Stresi rrihen në një ambient publik 1320227452-enxhi_rrihety


Çifti që u nda dhe u ribashkua, Enxhi Kamenica dhe reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, janë parë të rrihen e përleshen keq, dy ditë më parë në ambientet e një lokali, në një qendër komerciale. Nuk dihet ende përse ka nisur sherri mes tyre, por dëshmitarët okularë kanë bërë me dije se edhe kur u është kërkuar nga kamerieri që të lënë ambientet e lokalit, ku thyen disa gota, ata e kanë vijuar sherrin e tyre edhe jashtë kësaj qendre tregtare. Binte në sy se në nerva e sipër, ish-agjentja e infiltruar e “BB3”, korçarja Enxhi Kamenica, e cila nuk i ka lënë asgjë mangut goditjeve të të dashurit të saj, me të cilin shpalli sërish pajtimin pak ditë më parë, në emisionin “Zonë e lirë” të Arian Çanit.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions