ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » Zbulohen foto e vajzave të Presidentit Topi me dy të fejuarit, djem biznesmenësh

Zbulohen foto e vajzave të Presidentit Topi me dy të fejuarit, djem biznesmenësh

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Star Girl

avatar
Moderator Forumi


Edhe pse milionerë, vendosin të punojnë menaxherë baresh

Gjithmonë na kanë tërhequr historitë me mbretër e mbretëresha kur ishim të vegjël, ndërkohë që sot mund të mjaftohemi edhe me histori presidentësh e të familjarëve të tyre. Në mungesë të historive si ato në Britani, dikur me Lady Dianën e sot me Kate Midleton, ne mund t’ju rrëfejmë histori të tjera jo kaq luksoze, por gjithsesi interesante. Ja p.sh, ne duam të mësojmë se si jetojnë vajzat e Presidentit Topi, ndërkohë që me kohë kemi treguar për lidhjet e tyre.

Ka qenë një koincidencë apo diçka e qëllimtë kjo nuk dihet, por e vërteta është se vajzat e Presidentit Topi janë të lidhura me djem që vijnë nga familje shumë të pasura. Por ama që të dyja janë lidhur me djemtë në fjalë, kur babai i tyre nuk ishte bërë ende President, dhe vajzat ishin adoleshte, një moshë që vështirë të mendohesh dhe të bësh llogari kaq të holla. Në adoleshencë bie në dashuri dhe nuk pyet për arsyet dhe kështu mund të ketë ndodhur me Nadën dhe Etidën, të cilat sot janë përkatësisht 26 dhe 21 vjeçe.

Vajza e madhe e Presidentit Topi, Nada, këtë fillim viti zyrtarizoi fejesën e saj, ndërkohë që edhe Etida ka zyrtarizuar lidhjen e saj te të dy familjet. Sot vajza e madhe e Presidentit punon në një bankë, ndërkohë që e vogla është ende në shkollë. Për dhëndurët, nga ana tjetër, mund të imagjinohet se mbas mbarimit të shkollës mund t’i dedikoheshin drejtimit të punëve në bizneset e shumta të familjeve të tyre. I fejuari i Nadës mund të ishte duke drejtuar punët tek “Wolksvagen Albania” ose te ndonjë firmë ndërtimi, ndërkohë që djali tjetër mund të ishte në krye të punëve te ndonjë nga bizneset e babait të tij, Luan Bregasit, i cili është edhe president i “Biznes Albania”. Por çuditërisht nuk ka ndodhur kështu. Që të dy kanë bërë zgjedhje të tjera, por të njëjta me njëri-tjetrin.

Gati një vit më parë, djali i Luan Bregasit i kërkoi të atit që të merrej me menaxhimin e një bari dhe ai ia plotësoi dëshirën duke zgjedhur “Vilën 31” në zonën e Bllokut, një lokal mjaft luksoz, për të cilin thuhet se janë investuar shumë para. Madje, ai është dhe lokali që preferohet të frekuentohet nga Presidenti Topi, gjithashtu edhe nga vetë Luan Bregasi, djali i të cilit menaxhon gjithçka deri në detaje. Ndërkohë, rreth dy muaj më parë, edhe i fejuari i Nadës, djali i Papulit, vendosi të menaxhojë një bar, “Diesel hall”, diku në zonën e Televizionit Shqiptar, së bashku me një mikun e tij. Lokali u bë menjëherë i famshëm, sepse luksi i tij është mbresëlënës. Menjëherë ai u preferua për festat e rëndësishme, sidomos nga ambasada të ndryshme, ndërkohë që rreth një javë më parë është bërë klub, dhe në orët e natës frkeuentohet shumë nga të rinjtë.

Mbase rasti i dy dhëndurëve të Presidentit është një shembull i mirë për fëmijët e njerëzve të kamur në Shqipëri, të cilët edhe pse të rritur, në disa raste nuk bëjnë asnjë punë, falë parave që u siguron familja. Madje, nga fotot që ne kemi, por edhe nga dëshmitë e miqve të të dyja çifteve, ata edhe pse punojnë, e shijojnë jetën në maksimum,s së bashku me dy shoqet që kanë zgjedhur.


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs