ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » Gjobevenia, shtyhet gjyqi Stresi-Bombaj

Gjobevenia, shtyhet gjyqi Stresi-Bombaj

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjobevenia, shtyhet gjyqi Stresi-Bombaj prej Mon Nov 14, 2011 5:16 pm

Star Girl

avatar
Moderator Forumi


Arkimed Lusha, reperi i njohur edhe emrin Stresi, u ul dje në bankën e të akuzuarve në Gjykatën për Krimet e Rënda. Por gjykata nuk mundi ta nisë gjykimin ndaj tij dhe katër të bashkëpandehurve të tij, të akuzuar për “gjobëvënie” ndaj regjisorit Leonard Bombaj. Seanca, e cila ishte e para në radhë e këtij procesi, u ndërpre brenda pak minutash për shkak të mungesës së të pandehurit Sebastian Kallabaku, i cili nuk kishte as avokat.

Gjykata shtyu procesin për të lajmëruar të pandehurin Kallabaku dhe njëkohësisht edhe të pandehurën A. Xh., ish-studenten e regjisorit Bombaj. Kur trupa gjykuese e kësaj dosjeje u fut dje në sallën e gjyqit, në bankën e të akuzuarve ndodheshin vetëm tre nga të pandehurit. I veshur me rroba të gjera, në stilin tipik të një reperi, Arkimd Lushaj ishte një prej tyre, i ulur pranë avokatit të tij. Në vijim, me qetësi ai konfirmoi para gjykatës gjeneralitetet e tij. Të njëjtën gjë bënë në vijim edhe dy të pandehurit e tjerë të pranishëm, Relado Kurti dhe Elis Bashaj. Për të pandehurën A. Xh. në seancë ishte i pranishëm avokati i saj mbrojtës, i cili pretendoi se kishte një prokurë të posaçme, sipas së cilës mund ta përfaqësonte klientin e tij në mungesë. “Klientja ime nuk ka dëshirë të paraqitet në proces”, u shpreh avokati.

Nga ana e tij, përfaqësuesi i akuzës në proces, prokurori Ardian Nezha, i kërkoi trupës gjykuese të ripërsëriste njoftimet për të pandehurin e paparaqitur Kallabaku dhe për të pandehurën A. Xh. “Sebastian Kallabaku nuk është njoftuar konform normave procedurale. Kjo pasi i pandehuri Kallabaku nuk është vendosur në dispozicion të Drejtësisë as gjatë fazës së hetimeve”, u shpreh prokurori.

Në lidhje me të pandehurën A. Xh., prokurori pretendoi se të paktën në seancën e parë ajo duhej të paraqitej në gjykatë, ku edhe të shprehë vullnetin e saj për t’u përfaqësuar në mungesë nga avokati. Në përfundim, trupa gjykuese vendosi ndërprerjen e seancës për njoftimin e të pandehurve Kallbaku dhe A. Xh. Të pandehurit e kësaj dosjeje akuzohen nga prokuroria për akuzën e “shtrëngimit me anë të kanosjes për dhënien e pasurisë” në dëm të regjisorit Leonard Bombaj. Historia e tyre nisi me disa kallëzime të ndërsjella në polici mes A. Xh. dhe regjisorit Bombaj, ku e para pretendonte se ishte përdhunuar, ndërsa regjisori pretendonte se ishte kërcënuar dhe shantazhuar. Te Krimet e Rënda të pandehurit e kësaj dosjeje do të gjykohen në gjendje të lirë.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com