ZonaShqiptare.co.nr
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
DeViL (367)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Amarda (324)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Android (127)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
The Game (120)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
FoX (33)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
GT (22)
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
DeViL
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
PLUTO
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Amarda
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
FoX
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Star Girl
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
The Game
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
GT
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Napoleon
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 
Dreamer
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcapSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_voting_barSeldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap19%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap4%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap11%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap21%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap10%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap6%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap2%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap2%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap21%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_lcap4%Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month
No user

Top posting users this week
No user

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Star Girl

Star Girl
Moderator Forumi

Seldi: Fansat nuk me imagjinojne dot pa Sinanin 1321111604-sinani_seldi

Fansat nuk i imagjinojnë më të ndarë që pas famës që morën si duet i suksesshëm me dy klipet e tyre të fundit, “Adrenalina” dhe “Biondina”. Duke iu referuar impaktit në duet të Sinan Hoxhës dhe Seldi Qalliut, dalja në skenë e Seldit i vetëm në “Kënga Magjike 2011” u shoqërua me komente të tipit: “Seldi ‘tradhton’ Sinanin, pra këndon i vetëm kësaj here”. Por ndërsa Seldi i rikthehet për herë të tretë konkurrimit te “Kënga Magjike”, me një krijim plot atmosferë të shkruar nga Elgit Doda, nga disa është komentuar thjesht një test artistik, apo një truk për të parë reagimet e publikut, ndërsa jemi mësuar t’i shohim gjithmonë bashkë dy këngëtarët së fundi.

“Arsyeja është vetëm se Sinani është i profilizuar në gjininë e tij muzikore, dhe s’mund të konkurrojë në një festival si “Kënga Magjike”, ka thene Seldi per Panorama Plus, qe eshte perfolur shume per marredheniet e tij me Sinan Hoxhen.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions