ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » Edhe Adriana i dorëzohet kirurgjisë plastike

Edhe Adriana i dorëzohet kirurgjisë plastike

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Edhe Adriana i dorëzohet kirurgjisë plastike prej Fri Nov 11, 2011 12:25 pm

Amarda

Amarda
Menager

Nju-Jork, 11.11.2011 11:44


Pasi ditë më parë ka shokuar publikun me pranimin se dhjetë ditë para revysë së “Victoria’s Secret”, e cila mbahet (në të vërtetë është mbajtur mbrëmë, e enjte 10 nëntor) në Nju-Jork, ajo thjesht nuk konsumon asgjë, Adriana Lima ka përgatitur edhe një befasi tjetër për fansat e saj.

Në të vërtetë, paparacët e kanë fotografuar duke e lëshuar një klinikë të kirurgjisë estetike. Duket se bukuroshja braziliane ka vendosur që çdo gjë të jetë perfekt dhe ajo të martën në mëngjes është parë me nguti duke lëshuar një klinikë për operime plastike në Nju Jork.

Pasi kjo klinikë është e specializuar për përmirësime në fytyrë, supozohet se Lima, e cila këtë verë ka mbushur 30 vjet, ka qenë në tretman të botoksit, për të hekurosur rrudhat para kësaj revyje të famshme, në të cilën ajo do të jetë njëra nga manekinet më të moshuara.

E ka thyer mitin e bukurisë natyrale

Siç ka deklaruar më herët, nëntë ditë para kësaj revyje, nuk konsumon ushqim, por pi vetëm pije me përzierje frutash, të cilat ia përgatisin ekspertët e ushqimit. Lima-n për shumë vite e ka përcjellë miti se është shembull i rrallë i bukurisë natyrale në botën e top-modeleve.

Por ky mit është rrënuar kur është mësuar se kjo bukuroshe gjoksin e saj e ka rritur me silikon. Më vonë ishte supozuar se ajo edhe ka bërë tërheqjen e fytyrës si dhe ka vendosur silikon në buzë, por fotot e saj nga fillimi i karrierës, kanë treguar se Adriana është e njëjta vajzë si në fillim të karrierës.

Mirëpo, e përballur me konkurrencë të fortë dhe bukuroshe më të reja në moshë, të cilat “Victoria’s Secret” i angazhon në numër më të madh, edhe Lima i është nënshtruar kërkesës së kësaj industrie për të mbajtur pamjen e vazhdueshme rinore.

Http://ZonaShqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog