ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri

Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

DeViL

avatar
Root Administrator
Root Administrator


TIRANË- Dy fëmijët e kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha dhe Argita Malltezi kanë paditur deputetin Sajmir Tahiri në Gjykatën e Tiranës duke kërkuar dëmshpërblim prej tij. Burime të gjykatës pohuan dje se secili nga fëmijët e kryeministrit Berisha kërkon katër milionë lekë të reja nga deputeti socialist. Në total Shkëlzen Berisha dhe Argita Malltezi kërkojnë tetë milionë lekë të reja nga deputeti.

“Çështja mban numrin 15724 dhe është regjistruar më datë tetë nëntor. Paditësit janë Argita Malltezi dhe Shkëlzen Berisha, i padituri, Sajmir Tahiri”-, thanë dje burimet zyrtare të Gjykatës së rrethit Tiranë. Sipas tyre, padia nuk është dorëzuar nga vetë fëmijët e kryeministrit Berisha, por nga përfaqësuesit e tyre ligjorë.

Padia në fjalë është administruar nga gjykata dhe është hedhur shorti elektronik, i cili ka zgjedhur gjyqtarin Ilir Çeliku për të shqyrtuar çështjen. “Paditësit kërkojnë detyrimin e të paditurit Saimir Tahiri ti shpërblejë paditëses Argita Malltezi dëmin pasuror dhe jopasuror në shumën 4 000 000 lekë. Detyrimin e të paditurit Saimir Tahiri ti shpërblejë paditësit Shkëlzen Berisha dëmin pasuror dhe jopasuror në shumën 4 000 000 lekë. Këto janë informacionet e vetme që mund t’ju japim”,- thanë burimet zyrtare të Gjykatës së Tiranës.

Ato sqaruan se seanca është caktuar më datë 9 dhjetor, ora 12:00. Ndërkohë deputeti Sajmir Tahiri, i kontaktuar nga gazeta “Shekulli” pohoi e nuk ka asnjë dijeni për këtë padi. “Nuk di asgjë, nga ju po e mësoj”,- tha dje deputeti. Pasi mësoi detajet e padisë, deputeti Tahiri pohoi se nuk kujtonte ndonjë rast të fundit kur ishte përplasur direkt me fëmijët e kryeministrit Berisha. “Le të bëjnë padi në gjykatë. Unë do shkoj dhe do e dëgjoj, por më shumë nuk di t’ju them gjë sepse nuk jam informuar”,- tha Tahiri.Deputetët e dënuar nga gjykataErmonela Felaj

Në muajin qershor të këtij viti, deputetja e PS-së, Ermonela Felaj u dënua për shpifje me masën një milion lekë. Vendimi i Gjykatës u mor mbi bazën e deklaratave që ajo kish bërë për kompaninë “Ferar”.Eduard Shalsi

Deputeti i PS, Eduart Shalsi, u dënua nga Gjykata e Tiranës me një milion lekë për shpifje ndaj deputetes së PD-së, Albana Vokshi. Gjykata dha vendimin në muajin korrik.Sajmir Tahiri

Deputeti i PS-së u dënua nga Gjykata e Tiranës për shpifje ndaj deputetes së PD-së, Vokshi. Tahiri u dënua me 3.3 milionë lekë.Artan Gaçe

Gjykata e Tiranes gjobiti me dy milionë lekë të reja deputetin e Partisë Socialiste, Artan Gaçe. Ai akuzohej se ka shpifur në ngarkim të koleges së tij demokrate, Albana Vokshi.


_________________
ZonaShqiptare
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com