ZonaShqiptare.co.nr
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
DeViL (367)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
Amarda (324)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
Android (127)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
The Game (120)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
FoX (33)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
GT (22)
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
DeViL
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
PLUTO
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
Amarda
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
FoX
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
Star Girl
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
The Game
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
GT
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
Napoleon
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 
vini_on
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcapFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_voting_barFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap19%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap4%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap11%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap21%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap10%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap6%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap2%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap2%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap21%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_lcap4%Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri

Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Fëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri Argita-shkelzeni-300x227

TIRANË- Dy fëmijët e kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha dhe Argita Malltezi kanë paditur deputetin Sajmir Tahiri në Gjykatën e Tiranës duke kërkuar dëmshpërblim prej tij. Burime të gjykatës pohuan dje se secili nga fëmijët e kryeministrit Berisha kërkon katër milionë lekë të reja nga deputeti socialist. Në total Shkëlzen Berisha dhe Argita Malltezi kërkojnë tetë milionë lekë të reja nga deputeti.

“Çështja mban numrin 15724 dhe është regjistruar më datë tetë nëntor. Paditësit janë Argita Malltezi dhe Shkëlzen Berisha, i padituri, Sajmir Tahiri”-, thanë dje burimet zyrtare të Gjykatës së rrethit Tiranë. Sipas tyre, padia nuk është dorëzuar nga vetë fëmijët e kryeministrit Berisha, por nga përfaqësuesit e tyre ligjorë.

Padia në fjalë është administruar nga gjykata dhe është hedhur shorti elektronik, i cili ka zgjedhur gjyqtarin Ilir Çeliku për të shqyrtuar çështjen. “Paditësit kërkojnë detyrimin e të paditurit Saimir Tahiri ti shpërblejë paditëses Argita Malltezi dëmin pasuror dhe jopasuror në shumën 4 000 000 lekë. Detyrimin e të paditurit Saimir Tahiri ti shpërblejë paditësit Shkëlzen Berisha dëmin pasuror dhe jopasuror në shumën 4 000 000 lekë. Këto janë informacionet e vetme që mund t’ju japim”,- thanë burimet zyrtare të Gjykatës së Tiranës.

Ato sqaruan se seanca është caktuar më datë 9 dhjetor, ora 12:00. Ndërkohë deputeti Sajmir Tahiri, i kontaktuar nga gazeta “Shekulli” pohoi e nuk ka asnjë dijeni për këtë padi. “Nuk di asgjë, nga ju po e mësoj”,- tha dje deputeti. Pasi mësoi detajet e padisë, deputeti Tahiri pohoi se nuk kujtonte ndonjë rast të fundit kur ishte përplasur direkt me fëmijët e kryeministrit Berisha. “Le të bëjnë padi në gjykatë. Unë do shkoj dhe do e dëgjoj, por më shumë nuk di t’ju them gjë sepse nuk jam informuar”,- tha Tahiri.Deputetët e dënuar nga gjykataErmonela Felaj

Në muajin qershor të këtij viti, deputetja e PS-së, Ermonela Felaj u dënua për shpifje me masën një milion lekë. Vendimi i Gjykatës u mor mbi bazën e deklaratave që ajo kish bërë për kompaninë “Ferar”.Eduard Shalsi

Deputeti i PS, Eduart Shalsi, u dënua nga Gjykata e Tiranës me një milion lekë për shpifje ndaj deputetes së PD-së, Albana Vokshi. Gjykata dha vendimin në muajin korrik.Sajmir Tahiri

Deputeti i PS-së u dënua nga Gjykata e Tiranës për shpifje ndaj deputetes së PD-së, Vokshi. Tahiri u dënua me 3.3 milionë lekë.Artan Gaçe

Gjykata e Tiranes gjobiti me dy milionë lekë të reja deputetin e Partisë Socialiste, Artan Gaçe. Ai akuzohej se ka shpifur në ngarkim të koleges së tij demokrate, Albana Vokshi.


_________________
ZonaShqiptareFëmijët e Berishës: Duan 80 milionë lekë nga Sajmir Tahiri Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions