ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » Ciljeta: Asnje nuk e mendonte se do te arrija te kerceja

Ciljeta: Asnje nuk e mendonte se do te arrija te kerceja

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator

Ajo është bërë pjesë e “Dancing with the stars”, duke shtuar kështu listën e gjatë të eksperiencave në jetën e saj të re. Por, nëse të këndojë, të prezantojë, të jetë imazh promocional apo edhe të merret me politikë është parë nga njerëzit që e pëlqejnë këto aktivitete që i pështaten talentit apo grintës së saj, pak mund të besonin se Çiljeta do arrinte të kërcente mirë në një kompeticion kërcimi, madje as ajo vetë. Ja çfarë na tregon këngëtarja për këtë sipërmarrje që i pëlqen aq shumë dhe që e ka bërë të mendojë se ka dhunti edhe si balerinë, pavarësisht se duhet shumë punë për t’ia dalë.
Pas disa javësh në “Dancing with the stars” a mund të themi se e ke fituar bastin me veten, por edhe me ata që pak besonin se mund t’ia dilje?
Mendoj se po. Në fakt, për një këngëtare të kërcejë është gjë normale, pasi vetë muzika të inspiron të bësh lëvizje trupi, por këtu nuk flitet për atë lloj kërcimi. Këtu flitet për gjini tejet të vështira si ‘çarleston’, ‘ça ça ça’ apo ‘paso doble’. Dhe jo vetëm unë, por edhe dashamirësit e mi më kanë bërë komplimente për mënyrën se si jam paraqitur deri tani.
Si i ke pasur më parë marrëdhëniet me kërcimin?
Ju e dini, unë jam paksa natyrë përtace, filloj palestrën pastaj e lë, mirëpo kërcimi do një disiplinë të madhe dhe unë thjesht iu futa me vullnet, që të jepja më të mirën. Kam pasur shumë fat me balerinin që më shoqëron, Dionin. Me atë dhe familjen e tij njihem prej shumë vitesh dhe kjo është shumë e rëndësishme në kërcim, pasi duhet një marrëdhënie miqësore për ta mirëkuptuar njëri- tjetrin. Në fillim i thoshin të gjithë se do e kishte pak të vështirë me një partnere si unë, por falë punës së tij dhe këmbënguljes sime them se po ia dalim shumë mirë.
A ka pasur ndonjë moment të vështirë gjatë këtyre netëve, që nuk është kapur nga syri i shikuesve?
Po, ka qenë një padieshkë, kur Dioni duhej të më ngrinte lart me një krah, ishte shumë e vështirë dhe ne nuk e dinim nëse do e arrinim, por në fund gjithçka shkoi shumë mirë.
Cilët janë konkurentët më të fortë sipas teje, deri tani?
Mendoj se janë Vesa, Olta, Shpati, Enveri.
Sa e vendosur je për të fitar çmimin e parë dhe shumën që është vendosur si trofe?
Sa për shumën, të jem e sinqertë ende nuk e di sa është, këtë nuk na e ka thënë njeri. Është normale që kam ambicie, por unë nuk futem me ethe të forta në garë, pasi nuk besoj shumë tek kompeticionet. Thjesht përpiqem të jap maksimumin dhe të pëlqehem nga publiku.
Arjan Çani shpesh të ngacmon, duke bërë disa komente pikante, si ndihesh, mërzitesh?
Aspak, si mund t’ia marr për keq Arjanit, e kam mik të vjetër dhe kam bindjen se ai asgjë nuk ma thotë me të keq.
Aleksandri, i dashuri yt, çfarë mendon për këtë eksperiencë tënden, ka ardhur ndonjëherë të të ndjekë live?
Nuk ka ardhur, sepse është jashtë, por i ka ndjekur të gjitha performancat e mia në Youtube dhe më ka bërë komplimente, nuk arriti ta besonte që ia dola. Më vjen mirë që nuk është xheloz, kjo gjë më pëlqen, sepse të kërcesh me një partner duket si një marrëdhënie shumë e afërt, por ai e kupton këtë lloj marrëdhënieje artistike.
A mendon se kjo eksperiencë do të shërbejë më vonë në karrierën tënde si këngëtare?
Po patjetër, do t’i përdor këto kërcime në klipet e mia, në koncerte, dhe pse jo do të kërcej edhe më mirë në lokale të ndryshme, kur të dal për qejf. Nganjëherë e imagjinoj veten në lokalet e natës në Spanjë, duke kërcyer ashtu siç më ka mësuar Dioni. Është bukur të dish të kërcesh.


_________________
ZonaShqiptare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com