ZonaShqiptare.co.nr
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
DeViL (367)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
Amarda (324)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
Android (127)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
The Game (120)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
FoX (33)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
GT (22)
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
DeViL
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
PLUTO
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
Amarda
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
FoX
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
Star Girl
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
The Game
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
GT
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
Napoleon
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 
vini_on
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcapLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_voting_barLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap19%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap4%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap11%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap21%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap10%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap6%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap2%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap2%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap21%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_lcap4%Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Kinema & Autor » Diskutime rreth filmave » Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO”

Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO”

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” Empty Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” prej Thu Nov 10, 2011 11:59 am

DeViL

DeViL
Root Administrator
Root Administrator
Leonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” Di-caprio
Duket se më në fund Quentin Tarantino arriti të bindë Leonardo Di Caprio të interpretojë në filmin e tij të ri “Django Unchained”.
Faqet kryesore amerikane kanë bërë të ditur se kanë nisur bisedimet mes aktorit dhe producentëve të filmit, “The Weinstein Co” dhe “Sony”.
Sipas thashethemeve të përhapura, roli i Di Caprio do jetë ai i të keqit, Calvin Candie, pronar i një ferme në Amerikën e Jugut.
Candie ka fituar në një turne pokeri gruan e skllavit të liuar Django dhe e ka detyruar të punojë rëndë, duke e torturuar dhe ngacmuar seksualisht.
Për rolin e Django ishte folur fillimisht për Will Smith, por tani duket se Tarantino është orientuar tek të tjerë, ndoshta Jamie Foxx apo Idris Elba.
Ndërkohë duket i konfirmuar Christoph Waltz, në rolin e një gjuetari të kërkuarish dhe Samuel L. Jackson, njohje e vjetër e krahut të djathtë të Candie


_________________
ZonaShqiptareLeonardo Di Caprio ne filmin “DJANGO” Rev210
http://zonashqiptare.co.nr

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Latest discussions