ZonaShqiptare.co.nr
Biografia Çiljeta Xhilages  373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr
Biografia Çiljeta Xhilages  373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Biografia Çiljeta Xhilages  EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
DeViL (367)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Amarda (324)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Star Girl (222)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Android (127)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
The Game (120)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
PLUTO (114)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Jennifer (46)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
FoX (33)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
GT (22)
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
DeViL
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
PLUTO
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Amarda
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
FoX
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Star Girl
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
The Game
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
GT
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Napoleon
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 
Dreamer
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcapBiografia Çiljeta Xhilages  I_voting_barBiografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap19%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 19% [ 24 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap4%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 4% [ 5 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap11%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 11% [ 14 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap21%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 21% [ 26 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap10%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 10% [ 12 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap6%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 6% [ 8 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap2%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap2%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 2% [ 3 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap21%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 21% [ 27 ]
Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_lcap4%Biografia Çiljeta Xhilages  I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month
No user

Top posting users this week
No user

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

Biografia Çiljeta Xhilages

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Biografia Çiljeta Xhilages  Empty Biografia Çiljeta Xhilages Wed Nov 09, 2011 9:06 pm

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator

Biografia Çiljeta Xhilages  104
Vendlindja: Tiranë
Mosha: 26 Vjeç
Ditelindja: 05 Shkurt 1985
Shenja e Horoskopit: Ujori
Çiljeta jeton ne Tirane, në Lagjen Nr. 3, te Selvia. Tetëvjeçaren e kreu në shkollën “Jeronim de Rada” e më pas gjimnazin te “Sami Frashëri”, në Tiranë. Në shkollë ka dalluar me aftësitë e saj në kërcim, këngë e recitim. Që në vitin e parë të gjimnazit zgjidhet modelja më e mirë. Po këtë vit merr pjesë edhe në konkursin e bukurisë “Miss Shqipëria”, ku vlerësohet me çmimin “Miss Kinemaja”. Në moshën 17-vjeçare përfaqëson Shqipërinë në spektaklin e bukurisë “Miss National”, të organizuar në Brazil. Gjatë gjimnazit bëhet imazh edhe i disa reklamave. Familja e saj përbëhet nga tre pjesëtarë: mami, babi dhe Çiljeta. Babi i saj quhet Ferdinand Xhilaga, i ditëlindjes 15.12.1935. Aktualisht, është pensionist, por profesioni i tij ka qenë ekonomist. Origjina e tij është dibrane, mirëpo, duke pasur babanë oficer, është lindur në Delvinë. Mami i Çiljetës quhet Majlinda Xhilaga, e lindur më 23.05.1962 në Korçë. Profesioni i saj është parukiere. Çiljeta i ka bërë dhuratë mamit të saj një sallon bukurie në Tiranë, i cili mban emrin “Çiljeta”. Çiljeta ka një marrëdhënie të rrallë me gjyshen e saj..."
Eshte ajo qe beri Cilieten te famshme! Format e saj te rrumbullaketa e kthyen ate ne nje simbol seksi per Shqiperin. Pikerisht keto forma jane dhurate e natyres, pasi ajo nuk mban dieten dhe ushqehet normalisht. Ushqimi i saj i preferuar jane makaronat dhe asnjehere nuk i privon nga vetja gjerat qe i pelqejne. Here pas here shkon dhe ne palester, dhe nuk pi alkool as cigare. Shpenzon shume per pamjen e jashtme. Sidomos tani qe eshte ne vemendjen e paparaceve, ajo eshte e kujdesshme cdo here qe del nga shtepia. Gardaroba e saj eshte shume e madhe. Nese me perpara ka qen e fokusuar tek veshjet, se fundmi kane filluar t'i pelqejne shume aksesoret. Nuk ka asnje still te vecante.Vishet sportive, elegante dhe estravagante. Nese me perpara ka qene shume e njohur per ndryshimin e flokeve dhe pamjen e jashtme, duket se tani eshte e kenaqur. " Mendoj se duhet te rri natyrale!", ka thene ajo ne nje interviste. "Me pelqen keshtu dhe nuk kam ndonje ide per te ndryshuar". Dhe keq nuk e ka. Ajo u shpalle perpara disa kohesh ne internet si kengetarja me seksi. Ajo la pas bukuroshe si Elvana Gjata, Genta Ismajli dhe Nora Istrefi. Jo pak per nje vajze e cila kur debutoj ne skene me konkursin "Miss Shqiperia" kishte shume enderra ne sirtar.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions