ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » VIP-at Shqiptare » Adi Krasta dhe Eda Zari, prezantuesit e Festivalit në RTSH

Adi Krasta dhe Eda Zari, prezantuesit e Festivalit në RTSH

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator
Krasta largohet përfundimisht nga TOP-i, ja planet e reja. Lajmet për prezantuesin e suksesshëm Adi Krasta, këtë vit nuk kanë të sosur. Madje, çka thuhet për të së fundi ka qenë gjithmonë sensacion. Largimi nga spektakli i së dielës “E diell” në Top Channel ishte kryelajmi i gjithë mediave rozë.

Më tej nisja e quiz-show-t “100 Milionë” dhe lënia e tij vetëm 3 javë pas nisjes së sezonit të tij të dytë në Shqipëri… Ashtu siç edhe e zbuluam dy javë më parë këtu në “Mapo VIP”, Adi do të zhvendoset në televizionin “Vizion Plus”, ku vite më parë është shfaqur si prezantuesi i spektaklit me një audiencë maksimale “Ethet e së premtes mbrëma”. Është herët për të folur se çfarë do të bëjë konkretisht këtë herë në këtë televizion Krasta, nëse do të ketë një format të ri të tij, apo do të jetë prezantues i ndonjë programi ekzistues…Gjithsesi këtë herë kemi mësuar se përpos impenjimeve në televizionin e mësipërm, Adi Krasta do të jetë prezantuesi i këtij viti jubile të Festivalit në RTSH. Pikërisht në 50-vjetorin e këtij festivali është vendosur pa hezitime që Krasta të jetë drejtuesi i tij, mision të cilin e ka kryer me sukses edhe mjaft herë të tjera. Por emri i ri që do të jetë në krah të Krastës, dhe që ka çuditur shumë njerëz është emri i këngëtares së muzikës jazz, Eda Zari, e cila jeton prej dy dekadash në Gjermani.

Dje në mbrëmje Zari pati koncertin e saj të parë në Tiranë, që duket se i paraprin edhe një prezantimi më të plotë në Shqipëri të këngëtares së suksesshme. Por ndërsa në këngë Eda është profesioniste, nuk dimë sesi ajo do të jetë në prezantim!


_________________
ZonaShqiptare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com