ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Multimedia » Portali i forumit » Ahmadinejad: Jemi gati për luftë

Ahmadinejad: Jemi gati për luftë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ahmadinejad: Jemi gati për luftë prej Tue Nov 08, 2011 3:03 pm

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator

Presidenti i Iranit, Mahmoud Ahmadinejad, deklaroi se vendi tij nuk ka nevojë për ndërtimin e bombave bërthamore dhe se është i gatshëm t’i përgjigjet çdo agresioni, disa ditë pasi në media janë përhapur fjalë për një sulm të afërt nga Izraeli dhe forcat perëndimore.

Teherani ka krijuar një tension të madh në zonë nëpërmjet ambicieve të tij bërthamore. Në një deklaratë për Agjensinë Iraniane të Lajmeve, Ahmadinejad u shpreh se “Irani nuk ka nevojë për bomba”, por shtoi që “SHBA do të pendohet rëndë për çdo ndërhyrje të mundshme ndaj vendit tonë”.

”Nëse SHBA dëshiron të përballet me kombin e Iranit, ju garantoj që përgjigja jonë popullore do ta bëjë të pendohet rëndë. Gjithashtu, ata gabohen rëndë nëse mendojnë që duke

Nëse SHBA dëshiron të përballet me kombin e Iranit, ju garantoj që përgjigja jonë popullore do ta bëjë të pendohet rëndë

Mahmoud Ahmadinejad
Presidenti i Iranit ushtruar presion mbi ne do të ndryshojnë situatën nëpër botë. Ata thonë që jemi duke ndërtuar një bombë bërthamore, por ne nuk kemi nevojë për armë të tilla. Ajo për të cilën kemi nevojë është të veprojmë qetësisht dhe me logjikë”, u citua Ahmadinejad në median vendase.

Pavarësisht përgënjeshtrimit mbi ambiciet bërthamore, ekspertët e kanë cilësuar këtë deklaratë si një manovër për të fituar kohë. Agjensia Bërthamore e OKB-së pritet të konfirmojë më vonë gjatë javës zhvillimin e një arsenali nuklear luftarak prej Teheranit.

Të enjten e shkuar, Presidenti i Izraelit, Simon Peres, pranoi në një të përditshme se “lufta me Iranin është një mundësi reale”. Ai shtoi se “ekziston përshtypja se ata janë gjithmonë e më pranë ndërtimit të bombës”.

Ndërsa mundësia e një konflikti izraelito-iranian ka vendosur në alarm kancelaritë më të mëdha në botë, Moska është treguar e shpejtë për të treguar qëndrimin e saj kundër kësaj ndërhyrje.

”Një ndërhyrje në Iran do të ishte një gabim i rëndë dhe do të krijonte ndërlikime të paparashikueshme”, deklaroi Ministri i Jashtëm Rus, Sergei Lavrov, në një komunikatë të publikuar të hënën.


_________________
ZonaShqiptare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Create a forum on Forumotion | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog