ZonaShqiptare.co.nr
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet 373360_263296830381277_281311100_n Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyMon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyMon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyMon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyMon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptySat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptySun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptySun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyThu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptySat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyWed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyThu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptySat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptySat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyWed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyFri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet EmptyTue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
DeViL (367)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Amarda (324)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Star Girl (222)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Android (127)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
The Game (120)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
PLUTO (114)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Jennifer (46)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
FoX (33)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
GT (22)
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 

Most active topic starters
Sweetness
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
DeViL
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
PLUTO
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Amarda
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
FoX
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Star Girl
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
The Game
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
GT
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Napoleon
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 
Dreamer
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_voting_bar“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap19%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 19% [ 24 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap4%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 4% [ 5 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap11%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 11% [ 14 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap21%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 21% [ 26 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap10%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 10% [ 12 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap6%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 6% [ 8 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap2%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 2% [ 2 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap2%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 2% [ 3 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap21%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 21% [ 27 ]
“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_lcap4%“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet I_vote_rcap 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month
No user

Top posting users this week
No user

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sweetness

Sweetness
Administrator
Administrator


“Voice of Albania” është shndërruar menjëherë në një prej programeve më të dashura të shqiptarëve. i transmetuar çdo ditë të premte në ekranin e “Top-Channel”, programi u vendos në qendër të vëmendjes nëpërmjet një blloku intervistash të konkurrentëve, transmetuar gjatë emisionit të “Pasdites”.

Gjergj Xhabija, 20 vjeç, (i eliminuar)
”E kisha parandienjën që nuk do të arrija dot të kaloja për më tej, pasi edhe në prova ndieja që stonoja në një notë të vetme të cilën nuk e kapja dot. Mendoj se mbi të gjitha nuk kisha fat, pasi kënga ishte gjtihsesi ritmike dhe e këndshme, prandaj butoni mund të ishte shtypur. Tregova ritëm dhe agresivitet. Mërzia është pjesë e humbjes, por emocionet ishin shumë të mëdha. Gjithsesi, profesioni im është ekonomia, prandaj nuk kisha menduar kurrë se mund të fitoja”.

Gerhard Merdani, 17 vjeç (i kualifikuar)
”Vendosa të marr pjesë në “Voice of Albania” pasi nuk dua të më njohin si djali i Sherif Merdanit, por sepse dua që babain tim ta njohin si babai i Gerhardit. U ndieva shumë i vlerësuar për komplimentat e Sidritit. Kritikat e Eltonit? Ai tha që ai në vokalin e mashkullit unë nuk e kam. Megjithatë, asnjëherë nuk kam dashur t’i ngjaj, sepse e di që kam një vokal krejtësisht tjetër. Ai këndon rok, ndërsa unë kam tjetër stil, prandaj dhe nuk e zgjodha si tutor, pasi e d që s’mund të bashkëpunonim”.

Carlo Pellicano, 33 vjeç (i kualifikuar)
Midis të intervistuarve, edhe rasti i rallë i arbëreshit që ka ardhur për të kënduar në “Voice of Albania”: “Jam arbëresh dhe zhvillimin e konkursit e mësova nga gruaja ime, e cila është nga Skrapari. Përkohësisht jetojmë në Tiranë, ku unë punoj si konsulent në Ambasadën Italiane. Është shumë e bukur që të marrësh pjesë në këtë konkurs. Nuk e di, por e prisja që Sidriti ta shtypte butonin për të më mbajtur në lojë”.

Zamira Turhani, 37 vjeç (e eliminuar)
”Përvoja ime e mëparshme në muzikë i përket bashkësisë sime ungjillore, ku shpesh herë këndoj. Nuk kam vetëm një talent, kam një zë të mirë edhe për të bërë gjëra të tjera. Shpresoja të shtypej butoni, por njerëzit që më njohin e dinë që jam shumë e gëzuar për atë që ata thanë. Më erdhi mirë që të paktën gjyqtarët nuk u shtirën”.

Elsida Bajrami, 21 vjeç (e kualifikuar)
”Muzika është hobi dhe pasioni im më i madh. Kam kënduar edhe më parë, kam marrë pjesë në konkurse të ndryshme, derisa vendosa që “Voice of Albania” do të ishte destinacioni im përfundimtar. Në konkureset e tjera që kam kënduar kam marrë vlerësime maksimale, por gjithçka ka mbetur me aq dhe unë s’kam patur mundësi të zhvillohem më tej. “Voice” është program ii duhur për mua. Se di përse zgjodha Miriamin. Thjesht, në atë moment ashtu më udhëzoi zemra”.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions