ZonaShqiptare.co.nr
Vizitor. Ketu mund te gjesh: Forum | Lajme | Video | Filma | Muzike <> Forum | News | Videos | Movies | Music.
ZonaShqiptare.co.nr

Nje bote plot informacion!!

Facebook
Tema Fundit
» seks me motren time te madhe
Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10

» seks i eger me kunatin
Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10

» Si me qiu tezja ime
Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10

» Seks me vellain
Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10

» Foto te Genta Ismajlit
Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi.devolli.1

» Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo!
Sun Sep 14, 2014 11:42 am nga Inonimine -BOY

» Seks i ndaluar
Sun May 04, 2014 12:39 am nga intuita_

» te pallosh kunaten
Tue Apr 01, 2014 8:05 pm nga DeViL

» Foto nudo te Zajmina Vasjarit.
Fri Mar 28, 2014 1:19 am nga agetamuco

» Histori Erotice (Personale)
Thu Mar 06, 2014 5:00 pm nga Vizitor

» Kerkoj pune
Tue Feb 04, 2014 8:38 pm nga vini_on

» seks me kunaten
Sat Sep 28, 2013 5:49 pm nga Vizitor

» Video Erotike
Tue Jun 04, 2013 11:14 pm nga shpetim spahiu

» Foto "HOT" te Arta Bajramit
Wed Dec 19, 2012 11:02 am nga alexs marpalaj

» Foto "NUDO" te Rozana Radit
Fri Nov 16, 2012 12:13 am nga Kopetenti

» Poezi dashurie
Fri Jun 29, 2012 9:18 am nga oltian cerri

» Kush mendoni se do jete kengetari i vitit 2012?
Fri Jun 29, 2012 9:14 am nga oltian cerri

» Live The Life Welcome!!
Fri Mar 16, 2012 4:52 pm nga DeViL

» Foto te Zajmines "HOT"
Thu Feb 09, 2012 9:56 pm nga klajdi

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Fri Jan 20, 2012 3:09 pm nga PLUTO

» Video Meta-Prifti!!
Fri Jan 20, 2012 2:02 pm nga PLUTO

» BURN - Per dike
Sat Jan 14, 2012 8:33 pm nga DeViL

» Urimi i Top Medias per festat
Sat Jan 07, 2012 9:07 am nga Sweetness

» Eni Koci Ft Noizy - Je gjithcka
Wed Dec 28, 2011 3:59 pm nga DeViL

» Kerkon pune?!
Fri Dec 16, 2011 4:50 pm nga FoX

» Aleanca Kuq e Zi
Tue Dec 06, 2011 10:20 am nga Sweetness

» KUQ E ZI Videoklipi Kombetar Shqiptar - 2011
Tue Dec 06, 2011 9:54 am nga Sweetness

» Fansat ankohen për Çiljetën: “Të duam në festivale”
Tue Dec 06, 2011 9:49 am nga Sweetness

» Seldi kapet mat me Adelina Tahirin
Tue Dec 06, 2011 9:48 am nga Sweetness

» Jonida Maliqi shton 15 kilogramë gjatë shtatzënisë
Tue Dec 06, 2011 9:47 am nga Sweetness

Top posters
Sweetness (507)
 
DeViL (367)
 
Amarda (324)
 
Star Girl (222)
 
Android (127)
 
The Game (120)
 
PLUTO (114)
 
Jennifer (46)
 
FoX (33)
 
GT (22)
 

Most active topic starters
Sweetness
 
DeViL
 
PLUTO
 
Amarda
 
FoX
 
Star Girl
 
The Game
 
GT
 
Napoleon
 
Dreamer
 

Sondazh

Kengerari me i mire i vitit 2012

19% 19% [ 24 ]
4% 4% [ 5 ]
11% 11% [ 14 ]
21% 21% [ 26 ]
10% 10% [ 12 ]
6% 6% [ 8 ]
2% 2% [ 2 ]
2% 2% [ 3 ]
21% 21% [ 27 ]
4% 4% [ 5 ]

Totali i votave : 126

Top posting users this month

Top posting users this week

EroticSite Facebook Like

You are not connected. Please login or register

ZonaShqiptare.co.nr » Tema Shoqerore » Showbiz & Lifestyle » “Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet

“Voice of Albania”, konkurrentët tregojnë emocionet

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sweetness

avatar
Administrator
Administrator

“Voice of Albania” është shndërruar menjëherë në një prej programeve më të dashura të shqiptarëve. i transmetuar çdo ditë të premte në ekranin e “Top-Channel”, programi u vendos në qendër të vëmendjes nëpërmjet një blloku intervistash të konkurrentëve, transmetuar gjatë emisionit të “Pasdites”.

Gjergj Xhabija, 20 vjeç, (i eliminuar)
”E kisha parandienjën që nuk do të arrija dot të kaloja për më tej, pasi edhe në prova ndieja që stonoja në një notë të vetme të cilën nuk e kapja dot. Mendoj se mbi të gjitha nuk kisha fat, pasi kënga ishte gjtihsesi ritmike dhe e këndshme, prandaj butoni mund të ishte shtypur. Tregova ritëm dhe agresivitet. Mërzia është pjesë e humbjes, por emocionet ishin shumë të mëdha. Gjithsesi, profesioni im është ekonomia, prandaj nuk kisha menduar kurrë se mund të fitoja”.

Gerhard Merdani, 17 vjeç (i kualifikuar)
”Vendosa të marr pjesë në “Voice of Albania” pasi nuk dua të më njohin si djali i Sherif Merdanit, por sepse dua që babain tim ta njohin si babai i Gerhardit. U ndieva shumë i vlerësuar për komplimentat e Sidritit. Kritikat e Eltonit? Ai tha që ai në vokalin e mashkullit unë nuk e kam. Megjithatë, asnjëherë nuk kam dashur t’i ngjaj, sepse e di që kam një vokal krejtësisht tjetër. Ai këndon rok, ndërsa unë kam tjetër stil, prandaj dhe nuk e zgjodha si tutor, pasi e d që s’mund të bashkëpunonim”.

Carlo Pellicano, 33 vjeç (i kualifikuar)
Midis të intervistuarve, edhe rasti i rallë i arbëreshit që ka ardhur për të kënduar në “Voice of Albania”: “Jam arbëresh dhe zhvillimin e konkursit e mësova nga gruaja ime, e cila është nga Skrapari. Përkohësisht jetojmë në Tiranë, ku unë punoj si konsulent në Ambasadën Italiane. Është shumë e bukur që të marrësh pjesë në këtë konkurs. Nuk e di, por e prisja që Sidriti ta shtypte butonin për të më mbajtur në lojë”.

Zamira Turhani, 37 vjeç (e eliminuar)
”Përvoja ime e mëparshme në muzikë i përket bashkësisë sime ungjillore, ku shpesh herë këndoj. Nuk kam vetëm një talent, kam një zë të mirë edhe për të bërë gjëra të tjera. Shpresoja të shtypej butoni, por njerëzit që më njohin e dinë që jam shumë e gëzuar për atë që ata thanë. Më erdhi mirë që të paktën gjyqtarët nuk u shtirën”.

Elsida Bajrami, 21 vjeç (e kualifikuar)
”Muzika është hobi dhe pasioni im më i madh. Kam kënduar edhe më parë, kam marrë pjesë në konkurse të ndryshme, derisa vendosa që “Voice of Albania” do të ishte destinacioni im përfundimtar. Në konkureset e tjera që kam kënduar kam marrë vlerësime maksimale, por gjithçka ka mbetur me aq dhe unë s’kam patur mundësi të zhvillohem më tej. “Voice” është program ii duhur për mua. Se di përse zgjodha Miriamin. Thjesht, në atë moment ashtu më udhëzoi zemra”.


_________________
ZonaShqiptare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi


Copyright © ZonaShqiptare.co.nr 2012. All right reserved. Powered by ADA Network Group


Free forum | © PunBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog